Stypendia
za wyniki w nauce i za osiągnięcia sportowe

 

Rok szkolny 2016/2017

za II półrocze

 
za wyniki w nauce:

1.  Alicja Surma - IV a - 5,6
2.  Maciej Krawczyk - IV b - 5,5
3.  Zuzanna Marcinek - IV b - 5,5
4.  Maria Mituła - IV c - 5,7
5.  Alicja Korba - IV c - 5,6
6.  Wiktoria Wolska - IV c - 5,6
7.  Dominika Kurkowicz - IV c - 5,5
8.  Julia Żak - IV c - 5,5
9.  Wiktoria Drzewosz - V a - 5,6
10. Natalia Polska - V a - 5,5
11. Julia Gąbka - V a - 5,5
12. Julia Syroka - V b - 5,6
13. Michał Głąb - V b - 5,5
14. Weronika Winiarczyk - V b - 5,5
15. Gabriela Golik - VI a - 5,7
16. Natalia Przybylska - VI a - 5,6
17. Aleksandra Zych - VI a - 5,5
18. Karina Kowalczyk - VI a - 5,5
19. Sulowska Paulina - VI b - 5,6
20. Agnieszka Zdybel - VI b - 5,6
21. Aleksandra Małek - VI b - 5,5
22. Mateusz Wąsik - VI b - 5,5
23. Gabriela Dziurda - VI c - 5,8
24. Natalia Grabowska - VI c - 5,6
25. Patrycja Szacoń - VI c - 5,5
26. Nadia Niedźwiadek - VI d - 5,6
27. Martyna Ozimek - VI d - 5,6
28. Sandra Piskorek - VI d - 5,6

za osiągnięcia sportowe:

1. Agnieszka Zdybel - VI b
2. Kacper Karmiński - V a
3. Karol Zarzeczny - V a
4. Michał Głąb - V b
5. Kamil Osmoliński - V a
6. Łukasz Marzec - V b
7. Jarosław Golan - VI c

za I półrocze

za wyniki w nauce:

1. Wiktoria Drzewosz - V a - 5,4
2. Natalia Polska - V a - 5,4
3. Julia Gąbka - V a - 5,2
4. Jakub Kostruba - V a - 5,1
5. Łukasz Rusinek - V b - 5,4
6. Michał Głąb - V b - 5,3
7. Julia Syroka - V b - 5,3
8. Weronika Winiarczyk - V b - 5,2
9. Gabriela Golik - VI a - 5,4
10. Aleksandra Zych - VI a - 5,3
11. Natalia Przybylska - VI a - 5,2
12. Mateusz Borowski - VI a - 5,1
13. Karina Kowalczyk - VI a - 5,1
14. Sulowska Paulina - VI b - 5,5
15. Agnieszka Zdybel - VI b - 5,4
16. Mateusz Wąsik - VI b - 5,3
17. Aleksandra Małek - VI b - 5,1
18. Gabriela Dziurda - VI c - 5,5
19. Patrycja Szacoń - VI c - 5,5
20. Natalia Grabowska - VI c - 5,4
21. Julia Szacoń - VI c - 5,2
22. Alicja Piórkowska - VI c - 5,1
23. Sandra Piskorek - VI d - 5,6
24. Nadia Niedźwiadek - VI d - 5,5
25. Martyna Ozimek - VI d - 5,3
26. Weronika Janik - VI d - 5,1

za osiągnięcia sportowe:

1. Agnieszka Zdybel - VI b
2. Kacper Karmiński - V a

 

Rok szkolny 2015/2016

za II półrocze

za wyniki w nauce:

Wiktoria Drzewosz - IV a
Natalia Polska - IV a
Julia Gąbka - IV a
Jakub Kostruba - IV a
Julia Syroka - IV b
Łukasz Rusinek - IV b
Mateusz Borowski - V a
Gabriela Golik - V a
Natalia Przybylska - V a
Aleksandra Zych - V a
Paulina Sulowska - V b
Aleksandra Małek - V b
Agnieszka Zdybel - V b
Mateusz Wąsik - V b
Gabriela Dziurda - Vc
Natalia Grabowska - V c
Patrycja Szacoń - V c
Martyna Ozimek - V d
Weronika Janik - V d
Nadia Niedźwiadek - V d
Sandra Piskorek - V d
Zuzanna Dyś - VI a
Zuzanna Małek - VI a
Michał Pasztaleniec - Serafiński - VI a
Wiktor Długoszek - VI b
Kacper Dudek - VI b
Jakub Jarzyna - VI b
Mikołaj Kowalski - VI b
Gabriela Sawicka - VI b
Stanisław Zdybel - VI b
Jagoda Korba - VI c

za osiągnięcia sportowe:

Agnieszka Zdybel - V b
Stanisław Zdybel - VI b
Łukasz Woźniak - V b
Konrad Kania - VI c
Alan Szafran - VI a
Szymon Staniec - VI b
Jakub Jarzyna - VI b
Karol Zarzeczny - IV a
Szymon Karsai-Flis - V c

za I półrocze

za wyniki w nauce:

1. Mateusz Borowski - V a - 5,5
2. Gabriela Golik - V a - 5,5
3. Patrycja Szacoń - V c - 5,5
4. Nadia Niedźwiadek – V d - 5,5
5. Weronika Janik – V d - 5,5
6. Martyna Ozimek – V d - 5,5
7. Sandra Piskorek – V d - 5,5


Rok szkolny 2014/2015

za II półrocze

za wyniki w nauce:

1. Kośka Aleksandra - VI a - 5,9
2. Grabowska Natalia - IV c - 5,8
3. Duda Natalia - VI a - 5,8
4. Sulowska Paulina - IV b - 5,7
5. Jarzyna Jakub - V b - 5,7
6. Małek Aleksandra - IV b - 5,6
7. Wąsik Mateusz - IV b - 5,6
8. Zdybel Agnieszka - IV b - 5,6
9. Dziurda Gabriela - IV c - 5,6
10. Ozimek Martyna - IV d - 5,6
11. Piskorek Sandra - IV d - 5,6
12. Frączek Karolina - VI a - 5,6
13. Borowski Mateusz - IV a - 5,5
14. Golik Gabriela - IV a - 5,5
15. Janik Weronika - IV d 5,5
16. Niedźwiadek Nadia - IV d 5,5
17. Małek Zuzanna - V a - 5,5
18. Dyś Zuzanna - V a - 5,5
19. Kusy Eliza - IV c - 5,5
20. Długoszek Wiktor - V b - 5,5
21. Kowalski Mikołaj - V b - 5,5
22. Zdybel Stanisław - V b - 5,5
23. Kowalczyk Jakub - VI b - 5,5
24. Przybylska Natalia - IV a - 5,4
25. Szacoń Patrycja - IV c - 5,4
26. Korba Jagoda - V c - 5,4
27. Dulniak Klaudia - VI a - 5,4
28. Sulowska Izabela - VI a - 5,4
29. Murak Weronika - VI b - 5,4
30. Marzec Karolina - VI b - 5,4

za osiągnięcia sportowe:

1. Kośka Aleksandra - VI a
2. Regmunt Karolina - VI a
3. Zdybel Stanisław - V b
4. Staniec Szymon - V b
5. Szafran Alan - V a
6. Umiłowski Kacper - VI b

 

Rok szkolny 2013/2014

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.   Jakub Jarzyna IV b 5,5
2.   Patryk Kmieć IV c 5,5
3.   Natalia Duda V a 5,8
4.   Karolina Frączek V a 5,8
5.   Aleksandra Kośka V a 5,7
6.   Karolina Regmunt V a 5,6
7.   Izabela Sulowska  V a 5,6
8.   Klaudia Dulniak V a 5,5
9.   Maciej Kowalski V b 5,5
10.   Julia Sądej  VI a 5,8
11.   Agata Oskroba  VI b 5,9
12.   Oskar Mituła VI b 5,7
13.   Jagoda Kamińska VI b 5,5
14.   Miłosz Winiarczyk VI c 5,5
15.   Weronika Golik VI d 5,8
16.   Aleksandra Luterek VI d 5,8
17.   Julia Niedźwiadek  VI d 5,6
18.   Kamil Surdyga VI d 5,5

za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Julia Głąb VI a
2.  Jagoda Kamińska VI b
3.  Katarzyna Kostrzewa  VI b
4.  Wiktoria Bartoszek  VI a
5.  Wiktoria Kania VI a
6.  Stanisław Zdybel  IV b
7.  Kacper Uniłowski V b
8.  Alan Szafran  IV a
9.  Maciej Siek  V b
10.  Bartłomiej Milanowski VI b

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Natalia Duda V a 5,5
2.  Klaudia Dulniak V a 5,3
3.  Karolina Frączek V a 5,5
4.  Aleksandra Kośka V a 5,5
5.  Szymon Szmit V a 5,3
6.  Julia Sądej VI a 5,5
7.  Oskar Mituła VI b 5,4
8.  Agata Oskroba VI b 5,6
9.  Miłosz Winiarczyk VI c 5,4
10.  Weronika Golik  VI d 5,6
11.  Aleksandra Luterek VI d 5,6
12.  Julia Niedźwiadek VI d 5,4
13.  Kamil Surdyga VI d 5,3

 

Rok szkolny 2012/2013

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Karolina Frączek  IV a 5,6
2.  Karolina Regmunt IV a 5,6
3.  Aleksandra Kośka IV a 5,6
4.  Julia Sądej V a 5,9
5.  Agata Oskroba V b 5,7
6.  Aleksandra Luterek V d 5,9
7.  Weronika Golik  V d 5,9
8.  Luiza Frączek VI a 5,9
9.  Karolina Rybaczek VI a 5,6
10.  Marcin Wolski VI b 5,7
11.  Gabriela Oleszko VI c 5,6
12.  Marcelina Namięta VI d 5,6
13.  Edyta Tomaszczyk VI d 5,6

 za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Michał Piwnicki VI a
2.  Krzysztof Traczewski VI b
3.  Michał Król VI b
4.  Konrad Rożenek VI b
5.  Łukasz Krzysztoń VI b
6.  Jagoda Pałubska  VI b
7.  Julia Głąb  V a
8.  Jagoda Kamińska V b
9.  Katarzyna Mendykowska VI b
10.  Agata Rej VI a

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Wiktoria Bartoszek V a 5,4
2.  Diana Stacharska V a 5,5
3.  Julia Sądej V a 5,5
4.  Jagoda Kamińska V b 5,4
5.  Agata Oskroba V b 5,5
6.  Oskar Mituła V b 5,5
7.  Weronika Golik V d 5,8
8.  Aleksandra Luterek V d 5,8
9.  Martyna Marek V d 5,4
10.  Joanna Grabska V d 5,4
11.  Julia Niedźwiadek V d 5,5
12.  Kamil Surdyga V d 5,5
13.  Karolina Rybaczek VI a 5,5
14.  Luiza Frączek VI a 5,8
15.  Filip Dudek VI b 5,4
16.  Marcin Wolski VI b 5,6
17.  Edyta Tomaszczyk VI d 5,4

 

Rok szkolny 2011/2012

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Julia Sądej IV a 5,6
2.  Weronika Golik IV d 5,6
3.  Aleksandra Luterek IV d 5,7
4.  Luiza Frączek V a 5,6
5.  Marcin Wolski V b 5,7
6.  Karolina Kmieć V d 5,6
7.  Marcelina Namięta V d 5,6
8.  Aleksandra Toporowska V d 5,6
9.  Edyta Tomaszczyk V d 5,6
10.  Patrycja Sawicka VI a 5,7
11.  Aneta Głaz VI b 5,9
12.  Barbara Lech VI b 6,0

za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Michał Piwnicki V a
2.  Michał Król V b
3.  Łukasz Krzysztoń V b
4.  Krzysztof Traczewski V b
5.  Rafał Lipiński VI b
6.  Kamil Klimek VI b
7.  Marcin Rzuciło V d
8.  Tomasz Madej VI c
9.  Julia Michalewska V a
10.  Katarzyna Mendykowska V b

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Karolina Rybaczek  V a  5,4
2.  Julia Michalewska  V a  5,5
3.  Agata Rej  V a  5,5
4.  Luiza Frączek  V a 5,6
5.  Filip Dudek  V b 5,4
6.  Marcin Wolski  V b 5,5
7.  Edyta Tomaszczyk  V d  5,5
8.  Aleksandra Toporowska  V d 5,4
9.  Karolina Grodzińska VI a 5,5
10.  Patrycja Sawicka VI a  5,5
11.  Angelika Jamróz VI b 5,3
12.  Patrycja Korba VI b 5,5
13.  Aneta Głaz VI b 5,7
14.  Barbara Lech VI b 5,8
15.  Aleksandra Kaproń  VI c  5,3
16.  Aleksandra Rudzińska  VI c  5,4


Rok szkolny 2010/2011

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Luiza Frączek  IV a 5,6
2.  Julia Michalewska  IV a  5,6
3.  Filip Dudek IV b 5,5
4.  Marcin Wolski  IV b 5,5
5.  Karolina Grodzińska V a 5,5
6.  Patrycja Korba V b 5,6
7.  Barbara Lech V b 5,9
8.  Aneta Głaz V b 5,6
9.  Adrianna Ziętek V d 5,5
10.  Katarzyna Lech VI b 6,0
11.  Marcin Dziadosz VI c 5,8
12.  Anna Chemperek  VI d 5,5
13.  Emil Pausz VI d 5,7
14.  Karolina Szydłowska VI d 5,5

za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Katarzyna Lech VI b
2.  Anna Chemperek VI d
3.  Klaudia Rapa VI a
4.  Wiktoria Maciejczyk VI c
5.  Monika Duda V a
6.  Michał Król IV b
7.  Piotr Olesiński VI b
8.  Michał Grabczyński VI a
9.  Łukasz Krzysztoń IV b
10.  Przemysław Głąb VI c


za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Patrycja Sawicka V a 5,3
2.  Monika Duda V a 5,2
3.  Natalia Pijas V a 5,2
4.  Barbara Lech V b 5,5
5.  Aneta Głaz V b 5,4
6.  Patrycja Korba V b 5,4
7.  Aleksandra Rudzińska V c 5,2
8.  Karolina Grodzińska V d 5,5
9.  Zuzanna Kowalczuk V d 5,5
10.  Adrianna Ziętek V d 5,4
11.  Magdalena Baran VI a 5,2
12.  Michał Grabczyński VI a 5,2
13.  Katarzyna Lech VI b 5,8
14.  Piotr Olesiński VI b 5,5
15.  Marcin Dziadosz VI c 5,7
16.  Emil Pausz VI d 5,5
17.  Karolina Szydłowska VI d 5,4
18.  Anna Chemperek VI d 5,2

 

Rok szkolny 2009/2010

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Patrycja Sawicka IV a 5,5
2.  Barbara Lech IV b 5,8
3.  Karolina Grodzińska IV d 5,5
4.  Katarzyna Lech  V b 6,0
5.  Wiktoria Maciejczyk V c 5,6
6.  Marcin Dziadosz V c 5,6
7.  Anna Chemperek V d 5,7
8.  Emil Pausz V d 5,6
9.  Karolina Szydłowska V d 5,6
10.  Kamila Walewska V d 5,6
11.  Katarzyna Holweg VI a 5,5
12.  Kamil Kasprzak VI a 5,5
13.  Magdalena Tracz VI a 5,5
14.  Aleksandra Żak VI b 5,9
15.  Karolina Duda VI b 5,5
16.  Adrianna Frant VI b 5,5
17.  Patrycja Kołacz VI b 5,5
18.  Kamil Małecki VI b 5,5
19.  Aleksandra Płaza VI b 5,5

za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Aleksandra Żak VI b
2.  Aleksandra Flis VI b
3.  Aleksandra Płaza VI b
4.  Inga Holweg VI d
5.  Katarzyna Lech V b
6.  Kamil Kasprzak VI a
7.  Michał Włodarczyk VI a
8.  Michał Pawłowski VI b
9.  Łukasz Sprawka VI b
10.  Patryk Piwnicki VI b

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.  Katarzyna Lech V b 5,7
2.  Marcin Dziadosz V c 5,6
3.  Wiktoria Maciejczyk V c 5,4
4.  Przemysław Głąb V c 5,2
5.  Kamila Walewska V d 5,2
6.  Daniela Moroniak V d 5,2
7.  Anna Chemperek V d 5,3
8.  Karolina Szydłowska V d 5,4
9.  Emil Pausz  V d 5,5
10.  Katarzyna Holweg VI a 5,2
11.  Karolina Szwałek VI a 5,2
12.  Magdalena Tracz VI a 5,3
13.  Karolina Duda VI b 5,2
14.  Adrianna Frant VI b 5,2
15.  Piotr Nawłatyna  VI b 5,2
16.  Aleksandra Płaza VI b 5,5
17.  Aleksandra Żak VI b 5,7
18.  Klaudia Stec VI d 5,2

 

Rok szkolny 2008/2009

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.   Katarzyna Lech IV b 5,9
2.   Marcin Dziadosz IV c 5,4
3.   Jakub Boguta  IV d 5,7
4.   Karolina Szydłowska IV d 5,4
5.   Aleksandra Żak V b 5,7
6.   Adrianna Frant V b 5,5
7.   Aleksandra Płaza V b 5,4
8.   Kamil Małecki V b 5,4
9.   Patrycja Kołacz V b 5,4
10.   Karolina Duda V b 5,4
11.   Inga Holweg V d 5,4
12.   Klaudia Stec V d 5,4
13.   Paulina Korba VI b 5,4
14.  Justyna Kostruba VI b 5,4
15.   Sylwia Żak VI b 5,4
16.   Piotr Dulbas VI c 5,5
17.   Klaudia Malec VI c 5,5
18.   Natalia Mączka VI c 5,5
19.   Agata Boguta VI d 5,8
20.   Jacek Boguta VI d 5,4

za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.   Izabela Dziadosz VI a
2.   Dominika Gryta VI a
3.   Paulina Korba VI b
4.   Sylwia Batyra VI c
5.   Inga Holweg V d
6.   Jakub Szymala VI a
7.   Michał Włodarczyk V a 
8.   Daniel Stachyra  VI d 
9.   Dominik Łoś    VI a 
10.   Mateusz Zawiślak    VI a 

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa  Średnia ocen
1.   Kamil Kasprzak V a 5,1
2.   Aleksandra Żak V b 5,5
3.   Karolina Duda V b 5,4
4.   Aleksandra Flis V b 5,2
5.   Aleksandra Płaza V b 5,2
6.   Patrycja Kołacz V b 5,1
7.   Michał Pawłowski V b 5,1
8.   Klaudia Stec V d 5,1
9.   Justyna Kostruba VI b 5,1
10.   Sylwia Żak VI b 5,1
11.   Natalia Mączka VI c 5,2
12.   Klaudia Malec VI c 5,1
13.   Patrycja Walewska VI c 5,1
14.   Agata Boguta VI d 5,6


Rok szkolny 2007/2008

za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Kamil Kasprzak IV a 5,4
2.  Aleksandra Żak  IV b 5,5
3.  Aleksandra Płaza  IV b 5,3
4.  Klaudia Stec IV d 5,3
5.  Inga Holweg  IV d 5,3
6.  Sylwia Żak V b 5,3
7.  Natalia Mączka V c 5,4
8.  Patrycja Walewska V c 5,5
9.  Agata Boguta  V d 5,9
10.  Edyta Sprawka VI a 5,3
11.  Paweł Migryt VI a 5,3
12.  Patryk Głaz VI a 5,3
13.  Justyna Borowiec VI a 5,6
14.  Joanna Krusińska VI b 5,3
15.  Magdalena Szmit VI b 5,3
16.  Małgorzata Bartnik VI b 5,3
17.  Karolina Pijas VI c 5,5
18.  Karolina Olech  VI c 5,4
19.  Patrycja Szwałek VI c 5,3
20.  Karolina Kałużna VI d 5,4
21.  Mateusz Ciupak VI d 5,6
22.  Stefan Taube VI d 5,4


  
za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Jakub Szymala V a
2.  Daniel Stachyra  V d
3.  Małgorzata Bartnik VI b
4.  Joanna Krusińska VI b
5.  Paweł Klimek VI b
6.  Iwona Kryk VI c
7.  Agnieszka Fijołek VI d
8.  Damian Rozdzialik   VI d  

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Sylwia Żak V c 5,1
2.  Piotr Dulbas V c 5,1
3.  Klaudia Malec V c 5,1
4.  Natala Mączka V c 5,1
5.  Patrycja Walewska  V c 5,2
6.  Agata Boguta V d 5,3
7.  Agata Kryska  V d 5,2
8.  Małgorzata Bartnik VI b 5,2
9.  Joanna Krusińska VI b 5,1
10.  Karolina Pijas VI c 5,4
11.  Stefan Taube  VI d 5,1
12.  Mateusz Ciupak VI d 5,3


Rok szkolny 2006/2007

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Małgorzata Bartnik V b 5,2
2.  Joanna Krusińska V b 5,2
3.  Karolina Pijas V c 5,3
4.  Jakub Pietrzak V d 5,2
5.  Stefan Taube V d 5,2
6.  Michał Miszczak V d 5,3
7.  Mateusz Ciupak V d 5,4
8.  Martyna Kursa VI a 5,3
9.  Sebastian Spust VI a 5,3
10.  Mariola Adamczyk VI b 5,3
11.  Natalia Żytkowska VI b 5,3
12.  Agnieszka Flis VI b 5,4
13.  Izabela Fis VI c 5,2


za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Natalia Mączka IV c 5,4
2.  Patrycja Walewska IV c 5,3
3.  Klaudia Malec IV c 5,6
4.  Agata Boguta IV c 5,3
5.  Paweł Migryt V a 5,3
6.  Edyta Sprawka V a 5,3
7.  Małgorzata Bartnik V b 5,4
8.  Karolina Pijas V c 5,5
9.  Mateusz Ciupak V d 5,3
10.  Sebastian Spust VI a 5,3
11.  Martyna Kursa VI a 5,4
12.  Dawid Janik VI a 5,3
13.  Natalia Żytkowska VI b 5,3
14.  Mariola Adamczyk VI b 5,5
15.  Agnieszka Flis VI b 5,5
16.  Katarzyna Kostrzewska VI d 5,3
17.  Karolina Radzikowska VI d 5,3

       
za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Agnieszka Fijołek V d
2.  Paulina Sagan VI a
3.  Agata Piędzia VI b
4.  Amanda Michalczak VI b
5.  Marek Pachulec VI b
6.  Grzegorz Pietrzak VI b
7.  Wojciech Batyra VI b
8.  Jakub Gutek VI d

 

Rok szkolny 2005/2006

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Martyna Kursa V a 5,3
2.  Sebastian Spust V a 5,3
3.  Mariola Adamczyk V b 5,2
4.  Agnieszka Flis V b 5,4
5.  Izabela Flis V c 5,1
6.  Katarzyna Kostrzewska V d 5,1
7.  Patryk Łobodziński V d 5,1
8.  Dariusz Szpakowski VI d 5,3

        
za II półrocze

za wyniki w nauce
 

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Sebastian Spust V a 5,5
2.  Martyna Kursa V a 5,4
3.  Katarzyna Kostrzewska V d 5,4
4.  Karolina Radzikowska V d 5,4
5.  Dariusz Szpakowski VI d 5,4
6.  Mariola Adamczyk V b 5,4
7.  Agnieszka Flis V b 5,4
8.  Piotr Fijołek VI b 5,3
9.  Paulina Florek V c 5,3
10.  Małgorzata Bartnik IV b 5,3
11.  Stefan Taube IV d 5,3
12.  Karolina Pijas IV c 5,2
13.  Karolina Olech IV c 5,2
14.  Joanna Krusińska IV b 5,2
15.  Dominika Stacharska VI e 5,2
16.  Patryk Łobodziński V d 5,2
17.  Bartłomiej Krawczyk VI b 5,2
18.  Karolina Baran VI c 5,2
19.  Izabela Flis V c 5,2
20.  Mateusz Ciupak IV d 5,2
21.  Maciej Gąbka VI e 5,2

za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Monika Łoś VI a
2.  Aneta Gierczyńska VI c
3.  Paulina Sagan V a
4.  Agata Piędzia V b
5.  Maciej Gąbka VI e
6.  Marek Pachulec V b
7.  Kamil Styk VI a
8.  Adam Kobylarz VI d

 

Rok szkolny 2004/2005

za I półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Ewa Ciężka VI b 5,8
2.  Paulina Duda  VI c 5,6
3.  Agata Popławska VI e 5,5
4.  Edyta Marzec VI b 5,5


za II półrocze

za wyniki w nauce

Lp.  Imię i nazwisko Klasa Średnia ocen
1.  Ewa Ciężka VI b 6,0
2.  Edyta Marzec VI b 5,7
3.  Katarzyna Oskroba VI e 5,7
4.  Paulina Duda VI c 5,6
5.  Marcin Makuch VI a 5,6
6.  Krystian Maciąg VI c 5,5
7.  Mateusz Puchala VI c 5,5
8.  Bartłomiej Bartoszek VI c 5,5
9.  Dariusz Szpakowski V d 5,5
10.  Elżbieta Ciupak VI c 5,4
11.  Joanna Rybaczek VI e 5,4
12.  Aleksandra Stelmach VI d 5,4
13.  Agata Popławska VI e 5,4
14.  Katarzyna Kostrzewska IV d 5,4
15.  Monika Szacoń VI d 5,3
16.  Katarzyna Rozdzialik VI d 5,3
17.  Katarzyna Jaworska VI d 5,3
18.  Katarzyna Flis VI e 5,3
19.  Beata Fijołek VI c 5,3
20.  Izabela Chemperek VI c 5,3
21.  Katarzyna Kuśmierz VI a 5,3
22.  Sylwia Osinowska VI a 5,3
23.  Maciej Gąbka V e 5,3

 za osiągnięcia sportowe

Lp.  Imię i nazwisko Klasa
1.  Monika Łoś V a
2.  Maciej Gąbka V e
3.  Katarzyna Flis VI e
4.  Agata Popławska VI e
5.  Monika Szacoń VI e
6.  Wojciech Migryt V e
7.  Paweł Jachymek VI d

       
        

Stypendia Burmistrza Bychawy

Rok szkolny 2003/2004

Bartłomiej Bartoszek /V c/
Ewelina Chylińska /VI c/
Wioleta Frączek /VI b/
Krzysztof Kostrzewski /VI a/
Marcin Makuch /V c/
Emilia Migryt /VI b/
Patrycja Murawska /VI b/
Marcin Reszka /VI d/
Paweł Reszka /VI d/
Dariusz Szpakowski /IV d/
Monika Szymala /VI b/
Kacper Toporowski /VI a/


Rok szkolny 2002/2003

za I półrocze
Ewelina Chylińska /V c/
Krzysztof Kostrzewski /V a/

za II półrocze
Ewelina Chylińska /V c/
Paweł Jachymek /IV e/
Justyna Jachymek /VI e/
Krzysztof Kostrzewski /V a/
Emilia Migryt /VI a/


Rok szkolny 2001/2002

Beata Fijołek /VI c/
Michał Ciołek /VI/
Małgorzata Łoś /V/
Krzysztof Kostrzewski /IV a/

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie