Rok szkolny 2017/2018


  

Turniej piłki nożnej o puchar
 Dyrektora Zespołu Szkół im ks. Antoniego Kwiatkowskiego

Zawody powiatowe
Bychawa, 10.06.2018 r.

II miejsce - drużyna chłopców

1. Stanisław Zdybel /II b/
2. Alan Szafran /II b/
3. Michał Pasztaleniec-Serafiński /II b/
4. Wiktor Długoszek /II b/
5. Kacper Uniłowski /III b/
6. Szymon Staniec /II b/
7. Kacper Leszczyński /III b/
8. Łukasz Kostrzewa /III b/
9. Kamil Olesiński /III b/
10. Mateusz Malec /III c/
11. Miłosz Kniaź /II b/
12. Szymon Karsai-Flis /VII c/

Plażowa piłka siatkowa

Igrzyska Powiatowe
Bychawa, 29.05.2018 r.

IV miejsce - dziewczęta: Wiktoria Sprawka /II a/, Oliwia Korba /II b/

V miejsce - chłopcy: Stanisław Zdybel /II b/, Alan Szafran /II b/

 

Spartakiada Lekkoatletyczna „Zdrowo bo sportowo"


Pszczela Wola, 20.05.2018 r.

I miejsce w triobaskecie chłopców- drużyna w składzie: Dawid Nowak IIIB, Łukasz Kostrzewa IIIB, Kacper Leszczyński IIIB,

III miejsce w triobaskecie dziewcząt- drużyna w składzie: Wiktoria Sprawka IIA, Sylwia Wójcik IIB, Aleksandra Kośka IIIB

III miejsce w biegu na 100m chłopców- Mateusz Malec IIIC

IV miejsce w sztafecie szwedzkiej chłopcy w składzie: Łukasz Kostrzewa IIIB, Dawid Nowak IIIB, Kacper Leszczyński IIIB, Mateusz Malec IIIC

V miejsce w biegu na 100m dziewcząt- Zuzanna Żytkowska VIID

VI miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt w składzie: Julia Pietrzak IIIA, Wiktoria Sprawka IIA, Eliza Kusy VIIC, Zuzanna Żytkowska VIID

VII miejsce w biegu na 60m- Malwina Myja VB, Mateusz Przybylski VC

 

Mini piłka nożna

Igrzyska Rejonowe
Kraśnik, 29.05.2018 r.

IV miejsce - drużyna chłopców

1. Kamil Osmoliński /VI a/
2. Karol Zarzeczny /VI a/
3. Kacper Karmiński /VI a/
4. Michał Szmit /VI a/
5. Łukasz Marzec /VI b/
6. Michał Głąb /VI b/
7. Maciej Krawczyk/V b/
8.  Kacper Daśko  /V b/

Igrzyska Powiatowe
Wysokie, 24.05.2018 r.

I miejsce - drużyna chłopców

1. Kamil Osmoliński /VI a/
2. Karol Zarzeczny /VI a/
3. Kacper Karmiński /VI a/
4. Michał Szmit /VI a/
5. Łukasz Marzec /VI b/
6. Michał Głąb /VI b/
7. Maciej Krawczyk/V b/
8.  Kacper Daśko  /V b/
9. Olaf Prącik /V c/

Eliminacje powiatowe
Wysokie, 9.05.2018 r.

III miejsce - drużyna dziewcząt

1.
Oliwia Kosior /V b/
2. Julia Kosior /V b/
3. Maja Bielecka /VI a/
4. Natalia Polska /VI a/
5. Sara Słowińska /VI b/
6. Jagoda Cajzer /VI b/
7. Wiktoria Kusy /VI b/
8. Kinga Zawiślak /VI b/
9.
Mariola Klimek  /V b/
10.
Aleksandra Moroniak /IV c/

I miejsce - drużyna chłopców

1. Kamil Osmoliński /VI a/
2. Karol Zarzeczny /VI a/
3. Kacper Karmiński /VI a/
4. Michał Szmit /VI a/
5. Łukasz Marzec /VI b/
6. Michał Głąb /VI b/
7. Jakub Kalicki  /V a/
8.  Maciej Krawczyk/V b/
9. Kacper Daśko  /V b/
10. Olaf Prącik /V c/

Zawody gminne
Bychawa, 8.05.2018 r.

I miejsce - drużyna dziewcząt

1.
Oliwia Kosior /V b/
2. Julia Kosior /V b/
3. Maja Bielecka /VI a/
4. Natalia Polska /VI a/
5. Sara Słowińska /VI b/
6. Jagoda Cajzer /VI b/
7. Wiktoria Kusy /VI b/
8. Kinga Zawiślak /VI b/

I miejsce - drużyna chłopców

1. Kamil Osmoliński /VI a/
2. Karol Zarzeczny /VI a/
3. Kacper Karmiński /VI a/
4. Michał Szmit /VI a/
5. Łukasz Marzec /VI b/
6. Michał Głąb /VI b/
7. Jakub Kalicki  /V a/
8.  Maciej Krawczyk/V b/
9. Kacper Daśko  /V b/
10. Olaf Prącik /V c/


Turniej tenisa stołowego o puchar Burmistrza Bychawy

Bychawa, 17.03.2018 r.

Kategoria do 18 lat:
1. Stanisław Zdybel /II b/
2. Dawid Adamiak – Giełczew
3. Patryk Kmieć /II b/
4. Tomasz Stanicki /III c/
5. Michał Głąb /VI b/
6. Robert Nawrocki /VI a/
7. Łukasz Marzec /VI b/
8. Kamil Osmoliński /VI a/
9. Wiktoria Kusy /VI b/
10. Kacper Tudrujek /VI b/
11. Maciej Krawczyk /V b/
12. Kacper Daśko /V b/
13. Michał Szmit /VI a/
14. Olaf Prącik /V c/

Kategoria powyżej 18 lat:
1. Radosław Adamiak – Giełczew
2. Sławomir Skrzypczak – Kosarzew Dolny Kolonia
3. Mirosław Adamczyk – Kosarzew Dolny Kolonia
4. Jacek Kusy – Kosarzew
5. Witold Mazur – Kosarzew Dolny Kolonia
6. Paweł Prącik – Bychawa
7. Mariusz Szmit – Lublin
8. Jarosław Lech – Bychawa

Mini siatkówka

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 28.02.2018 r.

II miejsce - dziewczęta /Wiktoria Kusy, Julia Syroka, Agata Sękowska, Jagoda Cajzer, Maja Bielecka, Natalia Polska, Wiktoria Szumiło, Weronika Winiarczyk/

II miejsce - chłopcy /Kacper Baran, Karol Słowiński, Michał Głąb, Łukasz Marzec, Kacper Tudrujek, Paweł Prus, Kacper Karmiński, Karol Zarzeczny, Kamil Osmoliński, Michał Szmit/

Igrzyska Gminne
Bychawa, 23.02.2018 r.

Dziewczęta:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawce

Chłopcy:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej
III miejsce -  Szkoła Podstawowa w Bychawce

skład drużyny dziewcząt:
Wiktoria Kusy, Julia Syroka, Agata Sękowska, Jagoda Cajzer, Maja Bielecka, Natalia Polska, Wiktoria Szumiło, Kinga Klimek

skład drużyny chłopców:
Kacper Baran, Karol Słowiński, Michał Głąb, Łukasz Marzec, Kacper Tudrujek, Paweł Prus, Kacper Karmiński, Karol Zarzeczny, Kamil Osmoliński, Michał Szmit


 Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego

Bychawa, 26.02.2018 r.

V miejsce - chłopcy

skład drużyny:
Wiktor Długoszek /II b/
Kacper Leszczyński /III b/
Alan Szafran /III b/
Szymon Staniec /II b/
Patryk Klimek /II b/
Kacper Uniłowski /III b/
Mateusz Malec /III c/
Kamil Olesiński /III b/

 

 

 Turniej w piłce siatkowej

Bychawa, 30.01.2018 r.

I miejsce
1. Michał Szmit /VI a/
2. Robert Nawrocki /VI a/
3. Michał Głąb /VI b/
4. Paweł Prus /VI a/
5. Paweł Głąb /V a/

II miejsce
1. Paweł Straszewski /VI b/
2. Karol Słowiński /VI b/
3. Kacper Tudrujek /VI b/
4. Mateusz Przybylski /V a/
5. Kacper Daśko /V b/

Bychawa, 6.02.2018 r.

I m - klasa VII d /Sandra Piskorek, Arleta Dyguła, Nadia Niedźwiadek, Zuzanna Żytkowska/

II m - klasa VII a /Kamila Ziętek, Natalia Przybylska, Dominika Kowalska, Aleksandra Zych, Ewelina Wojtyła/

III m - klasa VII c /Gabriela Dziurda, Alicja Piórkowska, Eliza Kusy, Alicja Kowalczyk, Patrycja Szacoń/

IV m - klasa VII b /Aleksandra Małek, Martyna Kosidlak, Hanna Michalewska, Paulina Sulowska, Jagoda Rozwód/

I m  - klasa VI b /Jagoda Cajzer, Julia Syroka, Wiktoria Kusy, Agata Sękowska, Weronika Winiarczyk/

 

Tenis stołowy w kategorii drużynowej

Igrzyska Rejonowe
Kocudza, 13.02.2018 r.

Dziewczęta
5. Wiktoria Kusy /VI b/ i Agnieszka Zdybel /VII b/

Igrzyska Powiatowe
Zakrzew, 10-11.01.2018 r.

Dziewczęta
1. Wiktoria Kusy /VI b/ i Agnieszka Zdybel /VII b/
5. Aleksandra Kośka /III b/ i Julia Choińska /VII b/

Chłopcy
5. Michał Głąb /VI b/ i Łukasz Marzec /VI b/
4. Stanisław Zdybel /II b/ i Patryk Kmieć /II b/

Eliminacje powiatowe
Zakrzew
, 4.01.2018 r.

Dziewczęta
1. Wiktoria Kusy /VI b/ i Agnieszka Zdybel /VII b/
2. Aleksandra Kośka /III b/ i Julia Choińska /VII b/

Chłopcy
1. Michał Głąb /VI b/ i Łukasz Marzec /VI b/
1. Stanisław Zdybel /II b/ i Patryk Kmieć /II b/

Tenis stołowy w kategorii indywidualnej

Igrzyska Powiatowe
Krzczonów, 18.12.2017 r.

Klasy V-VI

Dziewczęta
3. Wiktoria Kusy /VI b/

Chłopcy
5. Michał Głąb /VI b/
7. Łukasz Marzec /VI b/

Zakrzew, 20.12.2017 r.

Klasy VII, II i III

Dziewczęta
3. Agnieszka Zdybel /VII b/

Chłopcy
3. Stanisław Zdybel /II b/

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 7.12.2017 r.

Klasy V-VI

Dziewczęta
3. Wiktoria Kusy /VI b/
7. Julia Syroka /VI b/
7. Julia Żak /V c/

Chłopcy
1. Michał Głąb /VI b/
3. Łukasz Marzec /VI b/
7. Kamil Osmoliński /VI a/

Zakrzew, 5.12.2017 r.

Klasy VII, II i III

Dziewczęta
3. Agnieszka Zdybel /VII b/
5. Aleksandra Kośka /III b/
6. Julia Choińska /VII b/
7. Wiktoria Sprawka /II a/

Chłopcy
2. Stanisław Zdybel /II b/
5. Patryk Kmieć /II b/
6. Michał Pasztaleniec- Serafiński /II b/
9. Tomasz Stanicki /III c/

Gminne Igrzyska
Bychawa, 27.11.2017 r.

Klasy IV

Dziewczęta
1. Milena Myja /IV d/
2. Nelly Matysek /IV a/
3. Alicja Dyguła /IV a/
4. Paulina Chemperek /IV b/, Karolina Jakubowska - Bychawka

Chłopcy
1. Kacper Piechota /IV c/
2. Łukasz Piwnicki /IV d/
3. Tomasz Nawrocki /IV b/
4. Bartosz Wójcik /IV d/
5. Szymon Wiechnik - Bychawka
6. Dawid Sobkowicz - Bychawka

Klasy V-VI

Dziewczęta
1. Wiktoria Kusy /VI b/
2. Julia Żak /V c/
3. Kinga Tworek - Stara Wieś Druga
4. Julia Syroka /VI b/
5. Milena Jakubowska - Bychawka
6. Natalia Polska /VI a/
7. Karolina Kanios - Stara Wieś Druga
8. Julia Wiechnik - Bychawka
9. Agnieszka Smolińska - Stara Wieś Druga
    Kinga Szewczyk - Bychawka
    Magdalena Zielińska - Bychawka

Chłopcy
1. Łukasz Marzec /VI b/
2. Michał Głąb /VI b/
3. Kamil Osmoliński /VI a/
4. Patryk Janik - Bychawka
5. Kacper Karmiński /VI a/
6. Sebastian Różycki - Wola Gałęzowska
7. Sebastian Sprawka - Wola Gałęzowska
    Maciej Nowakowski - Wola Gałęzowska
9. Paweł Szwałek - Bychawka
    Mateusz Sprawka - Bychawka
    Przemysław Goch - Stara Wieś Druga
12. Patryk Woś - Stara Wieś Druga
    Adrian Kozak - Bychawka

Klasy VII, II i III

Dziewczęta
1. Agnieszka Zdybel /VII b/
2. Julia Choińska /VII b/
3. Aleksandra Kośka /III b/
4. Barbara Sprawka - Zaraszów/
5. Wiktoria Sprawka /II a/
6. Zuzanna Łopucka - Gimnazjum nr 2
7. Magdalena Hurbańczuk - Wola Gałęzowska
8. Kamila Ziętek /VII a/
9. Barbara Sadło - Stara Wieś Druga
    Kaja Szewczyk - Gimnazjum nr 2
    Julia Sękowska - Stara Wieś Druga
    Wiktoria Wiśniewska - Gimnazjum nr 2
    Alicja Pietrzak - Wola Gałęzowska

Chłopcy
1. Stanisław Zdybel /II b/
2. Patryk Kmieć /II b/
3. Michał Pasztaleniec- Serafiński /II b/
4. Tomasz Stanicki /III c/
5. Daniel Juchna - Gimnazjum nr 2
6. Mikołaj Trzciński - Zaraszów
7. Kamil Makuch - Stara Wieś Druga
8. Adrian Szwałek - Gimnazjum nr 2
9. Bartłomiej Kaźmierak - Wola Gałęzowska
    Marcin Sura - Stara Wieś Druga
    Mateusz Andrzejczak - Stara Wieś Druga
    Rafał Nowakowski - Wola Gałęzowska

Zawody szkolne

Klasy IV

DZIEWCZĘTA

1. Nelly Matysek /IV a/
2. Milena Myja /IV d/
3. Alicja Dyguła /IV a/
4. Paulina Chemperek /IV b/
5. Patrycja Baran /IV b/
6. Aleksandra Moroniak /IV c/
7. Agnieszka Krzysztoń /IV b/
8. Natalia Szmit /IV b/

CHŁOPCY - IV ab

1. Tomasz Nawrocki /IV b/
2. Szymon Lipiński /IV a/
3. Bartosz Piskorek /IV a/
4. Paweł Mańkowski /IV a/

CHŁOPCY - IV c

1. Kacper Piechota /IV c/
2. Jakub Widomski /IV c/
3. Krzysztof Gąbka /IV c/
4. Mateusz Czerniak /IV c/
5. Piotr Rozwód /IV c/
6. Dawid Grzegorczyk /IV c/
7. Bartosz Kostruba /IV c/

CHŁOPCY - IV d

1. Piwnicki Łukasz
2. Wójcik Bartosz
3. Famielec Aleks
4. Baran Jakub
5. Sprawka Patryk
6. Wróbel Adrian
7. Toruń Filip

Klasy V

DZIEWCZĘTA

1. Julia Żak /V c/
2. Amelia Cieślak /V c/
3. Klaudia Wojtyła /V a/
4. Malwina Myja /V b/
5. Dominika Kurkowicz /V c/
6. Maja Przech /V c/
7. Wiktoria Wolska /V c/
8. Paulina Sprawka /V a/
9. Milena Sulowska /V a/
    Oliwia Kosior /V b/
    Wiktoria Jamróz /V b/
    Wiktoria Karmińska /V b/
13. Alicja Korba /V c/
      Agata Kowalczyk /V a/
      Mariola KLimek /V b/
      Patrycja Kursa /V b/
17. Klaudia Migryt /V c/
      Natalia Strumińska /V a/
      Maria Pruś /V b/
      Aleksandra Wierzchowska /V b/
      Maria Mituła /V c/
      Dagmara Budzyńska /V a/
      Gabriela Hanaj /V b/
      Emilia Szacoń /V b/
      Dorota Sulowska /V b/

CHŁOPCY - V bc

1. Maciej Krawczyk /V b/
2. Szymon Baran /V c/
3. Olaf Prącik /V c/
4. Wojciech Krajewski /V b/
5. Kacper Daśko /V b/
6. Jakub Romanek /V c/
7. Jan Dubiel /V b/
8. Jakub Czerwonka /V c/
9. Dominik Pawlak /V b/
10. Adrian Sękowski /V b/
11. Aleksander Kozioł /V c/
12. Adam Jamróz /V b/
13. Przemysław Rekiel /V b/
14. Łukasz Sękowski /V c/

CHŁOPCY - V a

1. Kacper Grabczyński /V a/
2. Jakub Kalicki /V a/
3. Michał Marzec /V a/

Klasy VI

DZIEWCZĘTA - VI ab

1. Wiktoria Kusy /VI b/
2. Natalia Polska /VI a/
3. Julia Syroka /VI b/
4. Jagoda Cajzer /VI b/
5. Aleksandra Imgrond /VI a/
6. Milena Piechota /VI a/
7. Agata Sękowska /VI b/
8. Izabela Bednarczyk /VI a/
9. Dominika Słowikowska /VI a/
10. Weronika Winiarczyk /VI b/
11. Sara Słowińska /VI b/
12. Kinga Zawiślak /VI b/

CHŁOPCY - VI a

1. Kacper Karmiński /VI a/
2. Robert Nawrocki /VI a/
3. Michał Szmit /VI a/
4. Kamil Osmoliński /VI a/
5. Łukasz Flis /VI a/
6. Karol Zarzeczny /VI a/

CHŁOPCY - VI b

1. Michał Głąb /VI b/
2. Łukasz Marzec /VI b/
3. Kacper Tudrujek /VI b/
4. Kacper Baran /VI b/
5. Krystian Gębała /VI b/
6. Paweł Straszewski /VI b/
7. Jan Dawidczyk /VI b/
8. Łukasz Rusinek /VI b/
9. Karol Słowiński /VI b/
10. Paweł Dworak /VI b/
11. Adrian Dziadosz /VI b/

Klasy VII

DZIEWCZĘTA - VII ab

1. Agnieszka Zdybel /VII b/
2. Kamila ZIętek /VII a/
3. Julia Choińska /VII b/
4. Gabriela Golik /VII a/
5. Aleksandra Małek /VII b/
6. Karina Kowalczyk /VII a/
7. Aleksandra Zych /VII a/
8. Dominika Kowalska /VII a/
9. Natalia Przybylska /VII a/
10. Magda Moczybroda /VII a/
11. Martyna Kosidlak /VII b/
12. Roksana Maj /VII b/
13. Hanna Michalewska /VII b/
14. Kinga Zarosińska /VII b/
15. Paulina Sulowska /VII b/

DZIEWCZĘTA - VII cd

1. Sandra Piskorek /VII d/
2. Alicja Piórkowska /VII c/
3. Patrycja Szacoń /VII c/
4. Eliza Kusy /VII c/
5. Arleta Dyguła VII d/
6. Weronikia Janik VII d/
7. Dorota Grabska /VII d/
8. Nikola Grabarska /VII c/
9. Zuzanna Żytkowska /VII d/
10. Amelia Kryk /VII c/
11. Julia Szacoń /VII c/

CHŁOPCY - VII ab

1. Łukasz Woźniak /VII b/
2. Mateusz Borowski /VII a/
3. Norbert Frant /VII b/
4. Michał Pawelec /VII a/
5. Jakub Oleszek /VII a/, Kamil Mazurkiewicz /VII a/
7. Igor Biedroń /VII b/
8. Hubert Cajzer /VII a/
9. Radosław Stachyra /VII b/

CHŁOPCY - VII cd

1. Szymon Karsai-Flis /VII c/
2. Igor Szumiło /VII c/
3. Przemysław Malec /VII d/
4. Bartłomiej Chemperek /VII c/
5. David Gozdal /VII d/
6. Jakub Małocha /VII c/
7. Jarosław Golan /VII c/
8. Patryk Styk /VII c/

Klasy II

DZIEWCZĘTA - II a

1. Sprawka Wiktoria
2. Leszczyńska Oliwia
3. Siek Zuzanna
4. Wójcik Agnieszka
5. Porębska Karolina, Frant Marlena
7. Małolepsza Emilia, Kasperek Wiktoria

DZIEWCZĘTA - II b

1. Korba Oliwia
2. Wójcik Sylwia
3. Sawicka Gabriela
4. Dycha Aleksandra
5. Lech Patrycja
6. Tanikowska Emila
7. Rozwód Weronika
8. Legencka Wiktoria

CHŁOPCY - II a

1. Mikołaj Kowalski
2. Mateusz Skoczylas
3. Sebastian Jamróz
4. Jakub Robak
5. Jakub Sękowski
6. Eryk Kula
7. Dominik Kowalik
8. Filip Staszek

CHŁOPCY - II b

1. Zdybel Stanisław
2. Kmieć Patryk
3. Pasztaleniec-Serafiński Michał
4. Staniec Szymon
5. Borowiecki Michał
6. Klimek Patryk
7. Wyka Bartek
8. Bartyzel Piotr

Klasy III

DZIEWCZĘTA - III a

1. Antonina Mączka

DZIEWCZĘTA - III b

1. Kośka Aleksandra
2. Frączek Karolina
3. Regmunt Karolina
4. Borowicz Agata
5. Dulniak Klaudia
6. Piędzia Małgorzata
7. Rolek Alicja
8. Mączka Weronika
9. Golisz Natalia
10. Wąsik Martyna

CHŁOPCY - III ac

1. Tomasz Stanicki /III c/
2. Konrad Siek /III c/
3. Gabriel Cajzer /III c/
4. Kamil Kryk /III a/
5. Michał Brzezina /III c/
6. Mateusz Malec /III c/
7. Maciej Siek /III c/
8. Jakub Dolecki /III a/

CHŁOPCY - III b

1. Szmit Szymon
2. Uniłowski Kacper
3. Leszczyński Kacper
4. Kostrzewa Łukasz
5. Nowak Dawid
6. Rapa Dawid
7. Olesiński Kamil, Kostrzewa Patryk

IV Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zofii Przewłockiej

Wola Gałęzowska, 14.12.2017 r.

II miejsce - chłopcy

skład drużyny
:
Karol Zarzeczny /VI a/
Kacper Karmiński /VI a/
Michał Głąb /VI b/
Łukasz Marzec /VI b/
Kamil Osmoliński /VI a/
Maciej Krawczyk /V b/
Olaf Prącik /V b/

 

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym

Bychawa, 9.12.2017 r.

1. Agnieszka Zdybel i tata Robert - VII b
2. Kacper Karmiński i tata Grzegorz - VI a
3. Łukasz Piwnicki i tata Tomasz - IV d
4. Wiktoria Karmińska i tata Grzegorz - V b
5. Paweł Prus i tata Jarosław - VI a
6. Michał Głąb i tata Andrzej - VI b
7. Michał Szmit i tata Mariusz - VI a
8. Mateusz Przybylski i tata Marek – V a
9. Olaf Prącik i tata Paweł - V c
9. Kacper Piechota i dziadek Krzysztof - IV c
9. Kamil Osmoliński i tata Piotr - VI a
9. Igor Szumiło i tata Marcin – VII c
13. Przemysław Malec i tata Mariusz - VII d
13. Wojciech Krajewski i tata Marcin - V b
13. Sandra Piskorek i tata Michał - VII d
13. Igor Biedroń i tata Mirosław - VII b
17. Kacper Tudrujek i tata Janusz - VI b
17. Mateusz Borowski i tata Piotr - VII a
17. Bartosz Piskorek i tata Michał - IV a
17. Konrad Kłapeć i tata Grzegorz - VII b
17. Dominik Pawlak i tata Michał - V b
17. Kacper Korpysa i tata Dariusz - V a
17. Kacper Daśko i tata Robert - V b
17. Robert Nawrocki i mama Joanna - VI a
25. Maciej Krawczyk i tata Jerzy - V b
25. Julia Żak i tata Sylwester - V c
25. Weronika Janik i tata Sławomir - VII d
25. Dominika Kurkowicz i tata Stefan - V c
25. Maksymilian Łapiński i tata Grzegorz - VII b
25. Szymon Baran i tata Marcin - V c
25. Natalia Przybylska i tata Marek – VII a
33. Jan Dubiel i tata Artur - V b
33. Adrian Sękowski i tata Artur - V b
33. Bartosz Małecki i tata Mirosław - IV a
33. Patrycja Szacoń i mama Anna - VII c
33. Emilia Szacoń i mama Anna - V b
33. Bartosz Kostruba i tata Ireneusz - IV c
33. Jakub Kostruba i tata Ireneusz - VI a
33. Paweł Mańkowski i tata Dariusz - IV a
33. Piotr Augustynowicz i tata Sławomir - IV a
33. Alan Janik i tata Sławomir - IV c
33. Stefan Ziętek i tata Rafał - IV b
33. Tomasz Nawrocki i mama Joanna - IV b



Turniej tenisa stołowego o puchar Burmistrza Bychawy

Bychawa, 18.11.2017 r.

Kategoria do 18 lat:
1. Dawid Adamiak – Giełczew
2. Patryk Kmieć – Bychawa
3. Łukasz Marzec – Bychawa
4. Tomasz Stanicki – Bychawa
5. Szymon Staniec – Bychawa
6. Michał Głąb – Bychawa
7. Michał Pawelec – Bychawa
8. Kamil Osmoliński – Bychawa
9. Kacper Uniłowski – Bychawa
9. Olaf Prącik – Bychawa
9. Łukasz Woźniak – Bychawa
9. Łukasz Piwnicki – Bychawa
13. Michał Podolski – Lublin
13. Przemysław Malec – Bychawa
13. Igor Biedroń – Bychawa
13. Robert Nawrocki – Bychawa
17. Kacper Tudrujek – Bychawa
17. Szymon Wolski – Bychawa
17. Szymon Lipiński – Bychawa
17. Karol Słowiński – Bychawa
17. Sara Słowińska – Bychawa
17. Kacper Grabczyński – Bychawa
17. Michał Szmit – Bychawa
17. Wojciech Krajewski – Bychawa
25. Maciej Krawczyk – Bychawa
25. Dominik Pawlak – Bychawa
25. Szymon Karsai-Flis – Bychawa
25. Paweł Straszewski – Bychawa
25. Jan Dubiel – Bychawa
25. Tomasz Nawrocki – Bychawa

Kategoria open:

1. Radosław Adamiak – Giełczew
2. Konrad Rożenek – Bychawa
3. Michał Piwnicki – Bychawa
4. Tomasz Piwnicki – Bychawa
5. Mateusz Skrzypek – Stara Wieś
6. Paweł Prącik – Bychawa
7. Kamil Zielonka – Boża Wola

 

Pływanie

Zawody gminne
Bychawa, 13.11.2017 r.

WYNIKI tutaj

 

 

Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Etap powiatowy XVIII edycji turnieju
Bełżyce, 24.10.2017 r.

VI miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Baran /V c/
2. Kacper Daśko /V b/
3. Jakub Kalicki /V a/
4. Aleksander Kozioł /V c/
5. Maciej Krawczyk /V b/
6. Dominik Pawlak /V b/
7. Łukasz Piwnicki /IV a/
8. Olaf Prącik /V c/
9. Mateusz Przybylski /V a/

 

      VII Powiatowe Biegi Uliczne Biegaj z nami"

Bełżyce, 8.10.2017 r.

Klasy VII, II i III
I miejsce  - dziewczęta
IV miejsce  - chłopcy

drużyna dziewcząt:
1. Oliwia Korba /II B/
2. Julia Pietrzak /III A/
3. Wiktoria Sprawka /II A/
4. Gabriela Dziurda /VII C/
5. Karina Kowalczyk /VII A/
6. Kamila Ziętek /VII A/  - rezerwowa

drużyna chłopców:
1. Szymon Karsai-Flis /VII C/
2. Łukasz Kostrzewa /III B/
3. Krystian Klimek /VII D/
4. Kacper Leszczyński /III B/
5. Michał Pawelec /VII A/
6. Kacper Uniłowski /III B/ - rezerwowy


Sztafetowe biegi przełajowe

Rejonowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Biszcza-Żary, 12.10.2017 r.

Klasy IV-VI
VI miejsce  - chłopcy

drużyna chłopców:
1. Maciej Krawczyk /V b/
2. Olaf Prącik /V c/
3. Tomasz Nawrocki /IV b/
4. Kacper Karmiński /VI a/
5. Karol Zarzeczny /VI a/
6. Kacper Daśko /V b/
7. Jakub Kalicki /V a/  - rezerwowy
8. Wojciech Krajewski /V b/  - rezerwowy

Klasy VII, II i III
IV
miejsce  - dziewczęta

drużyna dziewcząt:
1. Oliwia Korba /II B/
2. Julia Pietrzak /III A/
3. Wiktoria Sprawka /II A/
4. Gabriela Dziurda /VII C/
5. Karina Kowalczyk /VII A/
6. Kamila Ziętek /VII A/
7. Antonina Mączka /III A/ - rezerwowa
8. Eliza Kusy /VII C/ - rezerwowa

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Bychawa, 5.10.2017 r.

Klasy IV-VI
IV miejsce  - dziewczęta
II miejsce  - chłopcy

drużyna dziewcząt:
1. Jagoda Cajzer /VI b/
2. Emilia Szacoń /V b/
3. Mariola Klimek /V b/
4. Agata Sękowska /VI b/
5. Julia Syroka /VI b/
6. Julia Stolarska /V c/
7. Paulina Sprawka /V a/ - rezerwowa
8. Malwina Myja /V b/ - rezerwowa

drużyna chłopców:
1. Maciej Krawczyk /V b/
2. Olaf Prącik /V c/
3. Tomasz Nawrocki /IV b/
4. Kacper Karmiński /VI a/
5. Karol Zarzeczny /VI a/
6. Kacper Daśko /V b/
7. Jakub Kalicki /V a/  - rezerwowy
8. Wojciech Krajewski /V b/  - rezerwowy

Klasy VII, II i III
II miejsce  - dziewczęta
VIII miejsce  - chłopcy

drużyna dziewcząt:
1. Oliwia Korba /II B/
2. Julia Pietrzak /III A/
3. Wiktoria Sprawka /II A/
4. Gabriela Dziurda /VII C/
5. Karina Kowalczyk /VII A/
6. Kamila Ziętek /VII A/
7. Antonina Mączka /III A/ - rezerwowa

drużyna chłopców:
1. Szymon Karsai-Flis /VII C/
2. Michał Pawelec /VII A/
3. Miłosz Tylus /III B/
4. Kacper Leszczyński /III B/
5. Krystian Klimek /VII D/
6. Kacper Uniłowski /III B/
7. Łukasz Kostrzewa /III B/ - rezerwowy
8. Damian Sprawka /VII C/ - rezerwowy
9. Łukasz Woźniak /VII B/ - rezerwowy

Gminne Igrzyska Dzieci
Bychawa, 2.10.2017 r.

Dziewczęta:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawce
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej

Chłopcy:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Bychawce

drużyna dziewcząt:
1. Jagoda Cajzer /VI b/
2. Emilia Szacoń /V b/
3. Mariola Klimek /V b/
4. Agata Sękowska /VI b/
5. Julia Syroka /VI b/
6. Julia Stolarska /V c/
7. Paulina Sprawka /V a/ - rezerwowa
8. Malwina Myja /V b/ - rezerwowa

drużyna chłopców:
1. Maciej Krawczyk /V b/
2. Maciej Frączek /VI a/
3. Olaf Prącik /V c/
4. Tomasz Nawrocki /IV b/
5. Kacper Karmiński /VI a/
6. Karol Zarzeczny /VI a/
7. Kacper Daśko /V b/ - rezerwowy
8. Jakub Kalicki /V a/  - rezerwowy
9. Wojciech Krajewski /V b/  - rezerwowy

Zawody szkolne
Bychawa, 29.09.2017 r.

Klasy IV-VI

DZIEWCZĘTA
1. Jagoda Cajzer /VI b/
2. Emilia Szacoń /V b/
3. Mariola Klimek /V b/
4. Agata Sękowska /VI b/
5. Julia Syroka /VI b/
6. Julia Stolarska /V c/
7. Paulina Sprawka /V a/
8. Kinga Klimek /VI a/
9. Malwina Myja /V b/
10. Wiktoria Kusy /VI b/
11. Weronika Winiarczyk /VI b/
12. Wiktoria Jamróz /V b/
13. Natalia Polska /VI a/
14. Julia Gąbka /VI a/
15. Wiktoria Kosidlak /IV a/
16. Sara Słowińska /VI b/
17. Kinga Surdyga /VI a/
18. Klaudia Wojtyła /V a/
19. Amelia Matysek /V a/
20. Maja Przech /V c/
21. Nelly Matysek /IV a/
22. Izabela Bednarczyk /VI a/
23. Dominika Kurkowicz /V c/
24. Wiktoria Wolska /V c/
25. Klaudia Surdyga /IV a/
26. Kinga Mazurek /VI a/

CHŁOPCY
1. Maciej Krawczyk /V b/
2. Maciej Frączek /VI a/
3. Olaf Prącik /V c/
4. Tomasz Nawrocki /IV b/
5. Kacper Karmiński /VI a/
6. Kacper Daśko /V b/
7. Jakub Kalicki /V a/
8. Wojciech Krajewski /V b/
9. Łukasz Marzec /VI b/
10. Kamil Osmoliński /VI a/
11. Karol Słowiński /VI b/
12. Łukasz Piwnicki /IV d/
13. Paweł Sawerski /V a/
14. Kacper Piechota /IV c/
15. Mateusz Przybylski /V a/
16. Karol Cajzer /IV d/
17. Bartłomiej Pawlak /IV a/
18. Krzysztof Gąbka /IV c/
19. Robert Nawrocki /VI a/
20. Przemysław Rekiel /V b/
21. Rafał Frączek /V c/
22. Łukasz Flis /VI a/
23. Radosław Bartnik /IV b/
24. Bartosz Galant /IV b/
25. Bartosz Wójcik IV d
26. Piotr Rozwód /IV c/
27. Paweł Prus /VI a/
28. Jakub Żytkowski /VI a/
29. Bartłomiej Pawlak /V a/
30. Krystian Kasperek /IV b/
31. Karol Ziętek /IV b/
32. Karol Zarzeczny /VI a/
33. Kacper Baran /VI b/
34. Adrian Dziadosz /VI b/
35. Bartosz Bigos /IV a/
36. Michał Jarosiewicz /IV a/
37. Szymon Lipiński /IV a/

Klasy VII, II i III

DZIEWCZĘTA
1. Oliwia Korba /II B/
2. Julia Pietrzak /III A/
3. Wiktoria Sprawka /II A/
4. Gabriela Dziurda /VII C/
5. Karina Kowalczyk /VII A/
6. Sylwia Wójcik /II B/
7. Kamila Ziętek /VII A/
8. Antonina Mączka /III A/
9. Eliza Kusy /VII C/
10. Dominika Kowalska /VII A/
11. Ewelina Wojtyła /VII A/
12. Natalia Przybylska /VII A/
13. Dorota Grabska /VII D/
14. Julia Szacoń /VII C/
15. Aleksandra Zych /VII A/
16. Magda Moczybroda /VII A/

CHŁOPCY
1. Szymon Karsai-Flis /VII C/
2. Michał Pawelec /VII A/
3. Miłosz Tylus /III B/
4. Kacper Leszczyński /III B/
5. Krystian Klimek /VII D/
6. Kacper Uniłowski /III B/
7. Łukasz Kostrzewa /III B/
8. Damian Sprawka /VII C/
9. Łukasz Woźniak /VII B/
10. Jarosław Golan /VII C/
11. Hubert Holweg /VII A/
12. Mateusz Borowski /VII A/
13. Patryk Kostrzewa /III B/
14. Cezary Frączek /VII D/

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie