Rok szkolny 2016/2017

 

Turniej Dzikich Drużyn w mini piłce nożnej


Bychawa, 5-8.06.2017 r.

I miejsce – FC RETO
II miejsce – FC FARMERZY
III miejsce – FC DZIKI
IV miejsce – Wola Gałęzowska
V miejsce – New Bad Label
V miejsce – FC PRZEGRYWY
VII miejsce – FC WILKI
VII miejsce – FC TYGRYSKI

 

Mini piłka nożna

Powiatowe Igrzyska
Piotrków, 22.05.2017 r.

II miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Karsai -Flis /VI c/
2. Łukasz Woźniak /VI b/
3. Damian Sprawka /VI c/
4. Igor Szumiło /VI c/
5. Jarosław Golan /VI c/
6. Kamil Osmoliński /V a/
7. Karol Zarzeczny /V a/
8. Kacper Karmiński /V a/
9. Michał Głąb /V b/
10. Łukasz Marzec /V b/

Eliminacje powiatowe
Bychawa, 11.05.2017 r.

I miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Karsai -Flis /VI c/
2. Łukasz Woźniak /VI b/
3. Damian Sprawka /VI c/
4. Igor Szumiło /VI c/
5. Jarosław Golan /VI c/
6. Kamil Osmoliński /V a/
7. Karol Zarzeczny /V a/
8. Kacper Karmiński /V a/
9. Michał Głąb /V b/
10. Łukasz Marzec /V b/

Zawody gminne
Bychawa, 10.05.2017 r.

I miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Karsai -Flis /VI c/
2. Łukasz Woźniak /VI b/
3. Damian Sprawka /VI c/
4. Igor Szumiło /VI c/
5. Jarosław Golan /VI c/
6. Kamil Osmoliński /V a/
7. Karol Zarzeczny /V a/
8. Kacper Karmiński /V a/
9. Michał Głąb /V b/
10. Łukasz Marzec /V b/

II miejsce - drużyna dziewcząt

1. Paulina Sprawka /IV a/
2. Julia Kosior /IV b/
3. Wiktoria Jamróz /IV b/
4. Natalia Wolska /V a/
5. Sara Słowińska /V b/
6. Jagoda Cajzer /V b/
7. Dominika Kowalska /VI a/
8. Zuzanna Żytkowska /VI d/
9. Martyna Ozimek /VI d/

Mini siatkówka

Zawody szkolne - chłopcy

I miejsce – Michał Głąb, Łukasz Marzec, Michał Podolski, Kacper Baran, Karol Słowiński – V b

II miejsce – Michał Szmit, Kacper Karmiński, Kamil Osmoliński, Paweł Prus, Łukasz Flis,
                  Jakub Kostruba – V a

III miejsce – Paweł Straszewski (V b), Krystian Gębała (V b), Paweł Głąb (IV a), Olaf Prącik (IV c)
                   Mateusz Przybylski (IV a)

 

Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Lubelski Finał Wojewódzki XVII Edycji Turnieju
„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
Międzyrzec Podlaski, 6.04.2017 r.

XIX miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Baran /IV c/
2. Michał Głab /V b/
3. Jakub Kalicki /IV a/
4. Kacper Karmiński /V a/
5. Łukasz Marzec /V b/
6. Kamil Osmoliński /V a/
7. Michał Podolski /V b/
8. Olaf Prącik /IV c/
9. Michał Szmit /V a/
10. Karol Zarzeczny /V a/

Etap powiatowy
Bełżyce, 26.10.2016 r.

I miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Baran /IV c/
2. Michał Głab /V b/
3. Jakub Kalicki /IV a/
4. Kacper Karmiński /V a/
5. Łukasz Marzec /V b/
6. Kamil Osmoliński /V a/
7. Michał Podolski /V b/
8. Olaf Prącik /IV c/
9. Michał Szmit /V a/
10. Karol Zarzeczny /V a/

Drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza

Bychawa, 25.03.2017 r.

I miejsce – Piotr Goszczyński, Radosław Chrześcian (Tuszów)
II miejsce – Stanisław Zdybel, Agnieszka Zdybel (Bychawa)
III miejsce – Sławomir Kmieć, Patryk Kmieć (Bychawa)
IV miejsce – Michał Pasztaleniec, Szymon Staniec (Bychawa)
V miejsce – Radosław Adamiak, Dawid Adamiak (Giełczew)
VI miejsce – Kacper Karmiński, Michał Głąb (Bychawa)
VII miejsce – Ewelina Wojtyła, Klaudia Wojtyła (Bychawa)
VIII miejsce – Hubert Holweg, Jarosław Golan (Bychawa)
IX miejsce – Szymon Karsai-Flis, Łukasz Woźniak;
                    Paweł Prącik, Kacper Grabczyński;
                    Dawid Biniaszewski, Kamil Kowalik;
                    Kamil Osmoliński, Michał Wójcicki
XIII miejsce – Mateusz Przybylski, Paweł Głąb;
                     Jan Dubiel, Dawid Stoczkowski;
                     Natalia Przybylska, Aleksandra Zych;
                     Robert Nawrocki, Tomasz Stanicki
XVII miejsce – Emilia Szacoń, Patrycja Szacoń;
                      Mateusz Borowski, Michał Pawelec;
                      Michał Marzec, Paweł Sawerski;
                      Michał Szmit, Łukasz Marzec;
                      Dominik Pawlak, Przemysław Rekiel;
                      Maciej Krawczyk, Olaf Prącik;
                      Adrian Sękowski, Karol Smagłowski
XXIV miejsce – Dorota Grabska, Karina Kowalczyk;
                       Szymon Baran, Jakub Żak;
                       Kacper Baran, Adrian Maj;
                       Kacper Tudrujek, Karol Słowiński;
                       Kacper Daśko, Wojciech Krajewski;
                       Hanna Michalewska, Gabriela Golik

Tenis stołowy w kat. indywidualnej

Zawody szkolne
Bychawa, 10.02.2017 r.

1. Klaudia Wojtyła /IV a/
2. Zuzanna Marcinek /IV b/
3. Wiktoria Karmińska /IV b/
4. Emilia Szacoń /IV b/
5. Amelia Cieślak /IV c/
6. Dominika Kurkowicz /IV c/
7. Malwina Myja /IV b/
8. Milena Sulowska /IV a/

9. Maja Przech /IV c/
9. Agata Kowalczyk /IV a/
9. Oliwia Kosior /IV b/
9. Julia Żak /IV c/

13. Maria Pruś /IV b/
13. Paulina Sprawka /IV a/
13. Alicja Korba /IV c/
13. Amelia Matysek /IV a/

17. Dagmara Budzyńska /IV a/
17. Aleksandra Pruś /IV c/
17. Julia Kosior /IV b/
17. Dorota Sulowska /IV b/
17. Wiktoria Jamróz /IV b/
17. Mariola Klimek /IV b/
17. Klaudia Migryt /IV c/
17. Aleksandra Wierzchowska /IV b/

25. Gabriela Hanaj /IV b/
25. Nikola Polska /IV c/
25. Wiktoria Wolska /IV c/
25. Maria Mituła /IV c/
25. Natalia Strumińska /IV a/

Tenis stołowy w kat. drużynowej

Eliminacje powiatowe
Bychawa, 1.02.2017 r.

Dziewczęta kl. IV
1. SP w Zakrzewie
2. SP w Bychawie /Emilia Szacoń - IV b, Zuzanna Marcinek - IV b/

Chłopcy kl. IV
1. SP w Dębinie
2. SP w Bychawie
    /Paweł Głąb - IV a, Kacper Daśko, Wojciech Krajewski, Maciej Krawczyk - IV b/

Dziewczęta kl. V-VI
1. SP w Bychawie / Agnieszka Zdybel - VI b, Kamila Ziętek - VI a/
2. SP w Dębinie

Chłopcy kl. V-VI
1. SP w Dębinie
2. SP w Bychawie /Michał Głąb - V b, Kacper Karmiński - V a/

Turniej w tenisie stołowym dla uczniów szkół podstawowych

Bychawa, 25.01.2017 r.

1. Piotr Goszczyński – Tuszów
2. Dawid Adamiak – Giełczew
3. Michał Głąb – Bychawa /V b/
4. Kacper Karmiński – Bychawa /V a/
5. Igor Szumiło – Bychawa /VI c/
6. Szymon Karsai-Flis – Bychawa /VI c/
7. Kamila Ziętek – Bychawa /VIa /
8. Dawid Biniaszewski – Giełczew
9. Łukasz Marzec – Bychawa /V b/
9. Kamil Osmoliński – Bychawa /V a/
9. Aneta Vlasak – Jabłonna
9. Robert Nawrocki – Bychawa /V a/
13. Monika Vlasak – Jabłonna
13. Paweł Głąb – Bychawa /IV a/
13. Hubert Holweg – Bychawa /VI a/
13. Kacper Baran – Bychawa /V b/
17. Jakub Żak – Bychawa /VI c/
17. Karol Słowiński – Bychawa /V b/
17. Eliza Kusy – Bychawa /VI c/
17. Kacper Tudrujek – Bychawa /V b/
17. Michał Pawelec – Bychawa /VI a/
17. Aleksandra Zych – Bychawa /VI a/
17. Karina Kowalczyk – Bychawa /VI a/
17. Weronika Janik – Bychawa /VI d/
25. Mateusz Przybylski – Bychawa /IV a/
25. Kacper Daśko – Bychawa /IV b/
25. Dorota Grabska – Bychawa /VI d/
25. Natalia Przybylska – Bychawa /VI a/
25. Emilia Szacoń – Bychawa /IV b/
25. Maciej Krawczyk – Bychawa /IV b/
25. Dawid Stoczkowski – Bychawa /IV b/

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym

Bychawa, 3.12.2016 r.

1.   Agnieszka Zdybel /VI b/ z tatą Robertem
2. 
Kacper Karmiński /V a/ z tatą Grzegorzem
3.   
Michał Głąb /V b/ z tatą Andrzejem
4.   Łukasz Piwnicki /III d/ z tatą Tomaszem
5.   Bartłomiej Chemperek /VI c/ z tatą Zbigniewem
6.   Michał Szmit /V a/ z tatą Mariuszem
7.   Paweł Prus /V a/ z tatą Jarosławem
8.   Mateusz Przybylski /IV a/ z tatą Markiem
9.   Igor Szumiło /VI c/ z tatą Marcinem
9.   Norbert Frant /VI b/ z mamą Beatą
9.   Przemysław Malec /VI d/ z tatą Mariuszem
9.   Sandra Piskorek /VI d/ z tatą Michałem
13. Maciej Krawczyk /IV b/ z tatą Jerzym
13. Olaf Prącik /IV c/ z tatą Pawłem
13. Michał Podolski /V b/ z dziadkiem Tadeuszem
13. Igor Biedroń/VI b/ z tatą Mirosławem
17. Szymon Baran /IV c/ z tatą Marcinem
17. Dorota Grabska /VI d/ z mamą Bernardą
17. Eliza Kusy /VI c/ z mamą Martą
17. Alan Bornus /IV c/ z tatą Danielem
17. Adrian Sękowski /IV b/ z tatą Arturem
17. Hanna Michalewska /VI b/ z tatą Piotrem
17. Wojciech Krajewski /IV b/ z tatą Marcinem
17. Pawel Głąb /IV a/ z tatą Andrzejem
25. Kacper Daśko /IV b/ z tatą Robertem
25. Kacper Grabczyński /IV a/ z tatą Zbigniewem
25. Weronika Janik /VI d/ z mamą Katarzyną
25. Patrycja Szacoń /VI c/ z mamą Anną
25. Emilia Szacoń /IV b/ z mamą Anną
25. Łukasz Flis /V a/ z tatą Januszem
25. Konrad Kłapeć /VI b/ z tatą Grzegorzem
25. Dawid Stoczkowski /IV b/ z tatą Wiesławem

III Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zofii Przewłockiej

Wola Gałęzowska, 30.11.2016 r.

II miejsce - chłopcy

skład drużyny
:

Łukasz Woźniak /VI b/
Michał Pawelec /VI a/
Mateusz Borowski /VI a/
Kamil Osmoliński /V a/
Robert Nawrocki /V a/
Karol Zarzeczny /V a/
Miachał Szmit /V a/
Kacper Karmiński /V a/
Jarosław Golan /VI c/
Michał Nawrocki /VI c/

Pływanie

Zawody gminne
Bychawa, 14.11.2016 r.

WYNIKI tutaj

 

Tenis stołowy w kat. indywidualnej

Rejonowe Igrzyska
Dzwola, 16.11.2016 r.

Dziewczęta kl. V-VI
9. Agnieszka Zdybel /VI b/

Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 7-8.11.2016 r.

Dziewczęta kl. V-VI
2. Agnieszka Zdybel /VI b/
9. Kamila Ziętek /VI a/
9. Julia Choińska /VI b/

Chłopcy kl. V-VI
9. Michał Głąb /V b/

Eliminacje powiatowe
Bychawa, 24.10.2016 r.

Dziewczęta kl. IV i mł.
1. Katarzyna Ziętek - Krzczonów

Chłopcy kl. IV i mł.
1. Jonasz Zaleszczyński - Dębina
2. Maciej Nwakowski - Wola Gałęzowska
3. Kacper Daśko - Bychawa /IV b/
4. Wojciech Krajewski - Bychawa /IV b/
5. Paweł Głąb - Bychawa /IV a/
6. Mateusz Gutek - Krzczonów

Dziewczęta kl. V-VI
1. Agnieszka Zdybel - Bychawa /VI b/
2. Kamila Ziętek - Bychawa /VI a/
3. Wiktoria Kusy - Krzczonów
4. Julia Choińska - Bychawa /VI b/
5. Ewelina Wojtyła - Bychawa /VI a/
6. Aleksandra Kowalczyk - Dębina
7. Patrycja Żołynia - Dębina
8. Maja Sim - Krzczonów
9. Julia Drapsiak - Krzczonów
10. Karina Zaleszczyńska - Dębina
11. Magdalena Gustaw - Krzczonów

Chłopcy kl. V-VI
1. Dawid Adamiak - Giełczew
2. Mateusz Żyłka - Dębina
3. Dominik Dudziński - Dębina
4. Michał Głąb - Bychawa /V b/
5. Jakub Pacek - Krzczonów
6. Rafał Wieleba - Dębina
7. Kacper Karmiński - Bychawa /V a/
8. Adrian Wikira - Krzczonów
9. Miłosz Ziętek - Krzczonów
10. Łukasz Woźniak - Bychawa /VI b/
11. Jarosław Marcinkowski - Krzczonów
12. Krystian Flis - Wola Gałęzowska

Gminne Igrzyska
Bychawa, 21.10.2016 r.

Chłopcy klasy V-VI
1. Adrian Rak – Wola Gałęzowska
2. Kacper Daśko – Bychawa /IV b/
3. Paweł Głąb – Bychawa /IV a/
4. Maciej Nowakowski – Wola Gałęzowska
5. Wojciech Krajewski – Bychawa /IV b/
6. Przemysław Goch – Stara Wieś
7. Olaf Prącik – Bychawa /IV c/
8. Sebastian Guziak – Bychawa /IV a/

Dziewczęta klasy V-VI
1. Agnieszka Zdybel – Bychawa /VI b/
2. Kamila Ziętek – Bychawa /VI a/
3. Julia Choińska – Bychawa /VI b/
4. Ewelina Wojtyła – Bychawa /VI a/
5. Magdalena Hurbańczuk – Wola Gałęzowska
6. Paulina Mizerska – Wola Gałęzowska
7. Julia Sękowska – Stara Wieś
8. Alicja Pietrzak – Wola Gałęzowska

Chłopcy klasy V-VI
1. Kacper Karmiński – Bychawa /V a/
2. Łukasz Woźniak – Bychawa /VI b/
3. Michał Głąb – Bychawa /V b/
4. Krystian Flis – Wola Gałęzowska
5. Karol Zarzeczny – Bychawa /V a/
6. Kamil Makuch – Stara Wieś
7. Paweł Żelazek – Wola Gałęzowska
8. Rafał Nowakowski – Wola Gałęzowska
9. Bartłomiej Kazimierak – Wola Gałęzowska
10. Mateusz Andrzejczak – Stara Wieś

Zawody szkolne
Bychawa, 17-20.10.2016 r.

Dziewczęta klasy V-VI

1. Julia Choińska /VI b/
2. Agnieszka Zdybel /VI b/
3. Kamila Ziętek /VI a/
4. Ewelina Wojtyła /VI a/
5. Aleksandra Małek /VI b/
6. Patrycja Szacoń /VI c/
7. Sandra Piskorek /VI d/
8. Amelia Kryk /VI c/

9. /miejsca równorzędne/
Natalia Przybylska /VI a/, Hanna Michalewska /VI b/, Natalia Grabowska /VI c/,
Alicja Piórkowska /VI c/

13. /miejsca równorzędne/
Kinga Kot /VI d/, Eliza Kusy /VI c/, Gabriela Golik /VI a/, Kinga Zarosińska /VI b/

17. /miejsca równorzędne/
Natalia Polska /V a/, Wiktoria Szumiło /V b/, Roksana Maj /VI b/, Dominika Kowalska /VI a/,
Natalia Lech /VI d/, Martyna Kosidlak /VI b/,Aleksandra Zych /VI a/, Alicja Kowalczyk /VI c/

25. /miejsca równorzędne/
Dominika Słowikowska /V a/, Paulina Sulowska /VI b/, Kamila Kusa /VI c/, Arleta Dyguła /VI d/,
Zuzanna Żytkowska /VI d/,  Sara Słowińska /V b/, Karina Kowalczyk /VI a/

32. /miejsca równorzędne/
Gabriela Dziurda /VI c/, Jagoda Rozwód /VI b/, Nikola Grabarska /VI c/, Martyna Ozimek /VI d/,
Julia Szacoń /VI c/, Dorota Grabska /VI d/, Wiktoria Drzewosz /V a/, Weronika Janik /VI d/,
Oliwia Wójcik /V a/

Chłopcy

Klasy IV

1. Olaf Prącik /IV c/
2. Paweł Głąb /IV a/, Kacper Daśko /IV b/, Wojciech Krajewski /IV b/
3. Maciej Krawczyk /IV b/, Sebastian Guziak /IV a/
4. Alan Bornus /IV c/
5. Mateusz Przybylski /IV a/, Kacper Grabczyński /IV a/
7. Szymon Baran /IV c/, Michał Marzec /IV a/
9. Bartłomiej Pawlak /IV a/, Kacper Korpysa /IV a/, Tomasz Krzysztoń /IV a/

Klasy V

1. Kacper Karmiński /V a/, Łukasz Marzec /V b/
2. Michał Głąb /V b/, Karol Zarzeczny /V a/
3. Robert Nawrocki /V a/, Kacper Tudrujek /V b/
4. Kamil Osmoliński /V a/, Kacper Baran /V b/
5. Krystian Gębała /V b/, Paweł Straszewski /V b/, Michał Szmit /V a/, Maciej Frączek /V a/
7. Michał Podolski /V b/, Jan Dawidczyk /V b/, Paweł Prus /V a/, Jakub Kostruba /V a/
9. Szymon Sawicki /V b/, Paweł Dworak /V b/, Paweł Bartyzel /V b/, Łukasz Rusinek /V b/,
    Rafał Frączek /V a/

Klasy VI
1. Mateusz Borowski /VI a/, Aleks Niezabitowski /VI c/
2. Łukasz Woźniak /VI b/, David Gozdal /VI d/
3. Jakub Oleszek /VI a/, Jakub Żak /VI c/
4. Hubert Holweg /VI a/, Jarosław Golan /VI c/
5. Norbert Frant /VI b/, Hubert Cajzer /VI a/, Jakub Małocha /VI c/, Szymon Karsai-Flis /VI c/
7. Kamil Mazurkiewicz /VI a/, Michał Pawelec /VI a/, Michał Holweg /VI c/, Igor Szumiło /VI c/
9. Kamil Szymański /VI a/, Konrad Kłapeć /VI b/, Bartłomiej Chemperek /VI c/,
    Bartłomiej Ciaramaga /VI d/, Mateusz Kałkus /VI d/, Cezary Frączek /VI d/
13. Paweł Rusinek /VI d/, Damian Stachyra /VI d/


Sztafetowe biegi przełajowe

Rejonowe Igrzyska
Biszcza,13.10.2016 r.

IV miejsce - drużyna chłopców

1. Krystian Klimek /VI d/
2. Michał Pawelec /VI a/
3. Szymon Karsai-Flis /VI c/
4. Maciej Krawczyk /IV b/
5. Karol Zarzeczny /V a/
6. Damian Sprawka /VI c/
7. Kacper Karmiński /V a/
8. Kamil Mazurkiewicz /VI a/
9. Jarosław Golan /VI c/ - rez.
10. Hubert Cajzer /VI a/- rez.

Powiatowe Igrzyska
Bychawa, 6.10.2016 r.

III miejsce - drużyna dziewcząt

1. Natalia Grabowska /VI c/

2. Gabriela Dziurda /VI c/
3. Julia Szacoń /VI c/
4. Natalia Lech /VI d/
5. Dorota Grabska /VI d/
6. Mariola Klimek /IV b/
7. Eliza Kusy /VI c/
8. Nadia Niedźwiadek /VI d/
9. Kamila ZIętek /VI a/ - rez.


I miejsce - drużyna chłopców

1. Krystian Klimek /VI d/
2. Michał Pawelec /VI a/
3. Olaf Prącik /IV c/
4. Szymon Karsai-Flis /VI c/
5. Maciej Krawczyk /IV b/
6. Karol Zarzeczny /V a/
7. Damian Sprawka /VI c/
8. Kacper Karmiński /V a/
9. Jarosław Golan /VI c/ - rez.
10. Michał Wójcicki /VI c/ - rez.

Gminne Igrzyska
Bychawa, 3.10.2016 r.

I miejsce - drużyna dziewcząt

1. Natalia Grabowska /VI c/

2. Gabriela Dziurda /VI c/
3. Julia Szacoń /VI c/
4. Natalia Lech /VI d/
5. Dorota Grabska /VI d/
6. Mariola Klimek /IV b/
7. Eliza Kusy /VI c/
8. Nadia Niedźwiadek /VI d/


I miejsce - drużyna chłopców

1. Krystian Klimek /VI d/
2. Michał Pawelec /VI a/
3. Olaf Prącik /IV c/
4. Szymon Karsai-Flis /VI c/
5. Maciej Krawczyk /IV b/
6. Karol Zarzeczny /V a/
7. Damian Sprawka /VI c/
8. Kacper Karmiński /V a/
9. Jarosław Golan /VI c/ - rez.

Zawody szkolne
Bychawa, 28.09.2016 r.

DZIEWCZĘTA:

1. Natalia Grabowska /VI c/

2. Gabriela Dziurda /VI c/
3. Julia Szacoń /VI c/
4. Natalia Lech /VI d/
5. Jagoda Cajzer /V b/
6. Dorota Grabska /VI d/
7. Mariola Klimek /IV b/
8. Eliza Kusy /VI c/
9. Nadia Niedźwiadek /VI d/
10. Julia Syroka /V b/
11. Magdalena Kusa /IV c/
12. Kamila Ziętek /VI a/
13. Wiktoria Szumiło /V b/
14. Martyna Ozimek /VI d/
15. Weronika Winiarczyk /V b/
16. Sandra Piskorek /VI d/
17. Zuzanna Żytkowska /VI d/
18. Natalia Polska /V a/
19. Julia Gąbka /V a/
20. Izabela Bednarczyk /V a/
21. Julia Żak /IV c/
22. Kinga Godula /VI d/
23. Malwina Myja /IV b/
24. Maja Przech /IV c/
25. Wiktoria Wolska /IV c/
26. Luiza Perlińska /V a/
27. Amelia Cieślak /IV c/
28. Klaudia Migryt /IV c/
29. Dominika Kurkowicz /IV c/

CHŁOPCY:

1. Krystian Klimek /VI d/
2. Michał Pawelec /VI a/
3. Aleks Niezabitowski /VI c/
4. Olaf Prącik /IV c/
5. Łukasz Marzec /V b/
6. Szymon Karsai-Flis /VI c/
7. Maciej Krawczyk /IV b/
8. Karol Zarzeczny /V a/
9. Damian Sprawka /VI c/
10. Kacper Karmiński /V a/
11. Jarosław Golan /VI c/
12. Wojciech Krajewski /IV b/
13. Michał Wójcicki /VI c/
14. Igor Szumiło /VI c/
15. Kacper Daśko /IV b/
16. Cezary Ciężak /VI a/
17. Alan Bornus /IV c/
18. Szymon Baran /IV c/
19. Kamil Osmoliński /V a/
20. Sebastian Guziak /IV a/
21. Kacper Grabczyński / IV a/
22. Karol Słowiński /V b/
23. Tomasz Krzysztoń /IV a/
24. Adam Jamróz /IV b/
25. Paweł Figiel /VI d/

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie