Rok szkolny 2014/2015

 

Turniej Dzikich Drużyn w mini piłce nożnej

I miejsce – BLKS Granit
    skład drużyny:
    Szymon Staniec /V b/
    Alan Szafran /V a/
    Konrad Kania /V c/
    Kamil Olesiński /VI a/
    Kacper Kukuryk /V c/
    Michał Pasztaleniec /V a/
    Mateusz Malec /VI b/
    Szymon Wolski /V b/
    Jakub Jarzyna /V b/

II miejsce – Gang Bychawy CF
III miejsce – SP w Woli Gałęzowskiej
IV miejsce – FC Albania
V miejsce – Legia Bychawa
V miejsce – FC Hardkor
VII miejsce – Dzikie Koty
VII miejsce – FC Grażyna
IX miejsce – FC Choco
IX miejsce – FC Mayo Mayo

 

Mini piłka nożna

Eliminacje powiatowe
Wysokie, 8.05.2015 r.

II miejsce - chłopcy

skład drużyny
:
Wiktor Długoszek /V b/
Szymon Staniec /V b/
Alan Szafran /V a/
Konrad Kania /V c/
Kamil Olesiński /VI a/
Jakub Jabłoński /VI b/
Maciej Siek /VI b/
Mateusz Malec /VI b/
Dawid Rapa /VI b/
Konrad Siek /VI b/
Kacper Uniłowski /VI b/

Gminne Igrzyska
Bychawa, 5.05.2015 r.

I miejsce - chłopcy

skład drużyny
:
Wiktor Długoszek /V b/
Szymon Staniec /V b/
Alan Szafran /V a/
Konrad Kania /V c/
Szymon Karsai-Flis /IV c/
Kamil Olesiński /VI a/
Jakub Jabłoński /VI b/
Maciej Siek /VI b/
Mateusz Malec /VI b/
Dawid Rapa /VI b/
Konrad Siek /VI b/
Kacper Uniłowski /VI b/


II miejsce - dziewczęta

skład drużyny:
Oliwia Korba /V b/
Natalia Wolska /V a/
Aleksandra Kośka /VI a/
Karolina Regmunt /VI a/
Karolina Frączek /VI a/
Karolina Koza /VI a/
Alicja Rolek /VI a/
Anna Krzysztoń /VI b/

 

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

DZIEWCZĘTA

1. Aleksandra Kośka /VI a/
2. Karolina Regmunt /VI a/
3. Agnieszka Zdybel /IV b/
4. Karolina Koza /VI a/
5. Zuzanna Siek /V c/
6. Karolina Frączek /VI a/
7. Kaja Szewczyk /V b/
8. Anna Krzysztoń /VI b/
9. Zuzanna Bis /V a/, Natalia Bielak /VI a/, Zuzanna Łopucka /V a/, Julia Choińska /IV b/
13. Zuzanna Małek /V a/, Zuzanna Dyś /V a/, Oliwia Korba /V b/, Oliwia Asyngier /IV a/,
17. Klaudia Dulniak /VI a/, Ewelina Wojtyła /IV a/, Natalia Przybylska / IV a/, Kamila Ziętek /IV a/,
      Patrycja Szacoń /IV c/, Natalia Wolska /V a/, Gabriela Sawicka /V b/, Zuzanna Żytkowska / IV d/
25. Antonina Mączka /VI b/, Eliza Kusy /IV c/, Amelia Kryk /IV c/, Martyna Ozimek /IV d/,
      Karina Kowalczyk /IV a/, Martyna Kosidlak /IV d/, Hanna Michalewska /IV b/, Arletta Dyguła /IV d/,
      Dominika Kowalska /IV a/, Sandra Piskorek /IV d/, Natalia Grabowska /IV c/, Paulina Sulowska
      /IV b/, Roksana Maj /IV b/,Weronika Janik /IV d/

CHŁOPCY

I miejsce – Stanisław Zdybel /V b/
II miejsce – Patryk Kmieć /V c/
III miejsce – Konrad Kania /V c/
IV miejsce – Kacper Leszczyński /VI a/
V miejsce – Konrad Siek /VI b/
VI miejsce – Adrian Kufel /V a/
VII miejsce – Patryk Kostrzewa /VI a/
VIII miejsce – Kacper Uniłowski /VI b/
IX miejsce – Szymon Wolski /V b/, Kacper Kukuryk /V c/, Dawid Rapa /VI b/, Szymon Szmit /VI a/
XIII miejsce – Mikołaj Kowalski /V b/, Łukasz Woźniak /IV b/, Michał Pasztaleniec /V a/, Mateusz Wąsik /IV b/
XVII miejsce – Jakub Jarzyna /V b/, Kamil Olesiński /VI a/, Mateusz Borowski /IV a/, Cezary Ciężak
/V c/, Mateusz Malec /VI b/, Gabriel Cajzer /VI b/, Tomasz Stanicki /VI a/, Szymon Kucharski /V c/
XXV miejsce – Wojciech Kostrzewa /V c/, Jakub Oleszek /IV a/, Sebastian Jamróz /V c/, Michał Wójcicki /IV c/, Hubert Holweg /IV a/, Aleks Niezabitowski /V a/, Alan Szafran /V a/, Michał Pawelec /IV a/
XXXIII miejsce – Bartłomiej Chemperek /IV c/, Kacper Tylus /IV a/, Norbert Frant /IV b/, Kamil Wójcik
 /IV b/, Szymon Staniec /V b/, Radosław Przech /IV a/, Konrad Kłapeć /IV b/, Adrian Maj /VI b/, Hubert Cajzer /IV a/, Kamil Mazurkiewicz /IV a/, Krystian Korba /V c/, Igor Biedroń /IV b/

 

Tenis stołowy - kat. drużynowa

Rejonowe Igrzyska
Dzwola, 13 stycznia 2015 r.



III miejsce - Stanisław Zdybel /V b/ i Patryk Kmieć /V c/

 

Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 7-8 stycznia 2015 r.


Dziewczęta kl. V-VI

IV miejsce - Aleksandra Kośka /VI a/ i Karolina Regmunt /VI a/

Chłopcy kl. V-VI

I miejsce - Stanisław Zdybel /V b/ i Patryk Kmieć /V c/

 

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 18.12.2014 r.


Dziewczęta kl. V-VI

II miejsce - Aleksandra Kośka /VI a/ i Karolina Regmunt /VI a/

Chłopcy kl. V-VI

I miejsce - Stanisław Zdybel /V b/ i Patryk Kmieć /V c/

 

 

Mini siatkówka

Zawody szkolne, 8.12.2014 r.

CHŁOPCY

Klasy V

I miejsce – klasa V c - Kacper Kukuryk, Konrad Kania, Patryk Kmieć

II miejsce – klasa V b - Jakub Jarzyna, Szymon Staniec, Wiktor Długoszek, Szymon Wolski

KLASY VI

I miejsce – klasa VI a - Kacper Leszczyński, Szymon Szmit, Tomasz Stanicki, Łukasz Kostrzewa,
                                    Patryk Kostrzewa, Kamil Olesiński

II miejsce – klasa VI b - Kacper Uniłowski, Rafał Sawerski, Konrad Siek, Jakub Jabłoński,
                                     Maciej Siek, Gabriel Cajzer

 

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym

Bychawa, 6.12.2014 r.

1. Stanisław Zdybel z tatą Robertem /V b/
2. Aleksandra Kośka z tatą Januszem /VI a/
3. Agnieszka Zdybel z tatą Robertem /IV b/
4. Adrian Kufel z tatą Markiem /V a/
5. Kacper Kukuryk z tatą Robertem /V c/
6. Jakub Jarzyna z tatą Robertem /V b/
7. Kaja Szewczk z tatą Ernestem /V b/
8. Alicja Rolek z tatą Sławomirem /VI a/
9. Konrad Kania z tatą Rafałem /V c/
10. Szymon Szmit z tatą Tomaszem /VI a/
11. Karolina Regmunt z mamą Agnieszką /VI a/
12. Mikołaj Kowalski z tatą Andrzejem /V b/
13. Zuzanna Małek z tatą Januszem /V a/
14. Karolina Koza z mamą Moniką /VI a/
15. Zuzanna Łopucka z mamą Agnieszką /V a/
16. Olaf Prącik z tatą Pawłem /II c/
17. Martyna Ozimek z tatą Jackiem /IV d/
17. Natalia Grabowska z tatą Sylwestrem /IV c/
17. Przemysław Malec z tatą Mariuszem /IV d/
17. Dorota Grabska z mamą Bernardą /IV d/
17. Zuzanna Bis z babcią Haliną /V a/
17. Michał Szmit z tatą Mariuszem /III a/
17. Oliwia Korba z tatą Emilem /V b/
17. Wiktor Długoszek z tatą Jarosławem /V b/
25. Patrycja Szacoń z mamą Anną /IV c/
25. Alicja Piórkowska z tatą Tomaszem /IV c/
25. Łukasz Piwnicki z tatą Tomaszem /I d/
25. Karolina Frączek z mamą Barbarą /VI a/
25. Eliza Kusy z mamą Martą /IV c/


I Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zofii Przewłockiej

Wola Gałęzowska, 27.11.2014 r.

II miejsce - chłopcy

skład drużyny:
Wiktor Długoszek /V b/

Maciej Kowalski /V b/
Jakub Jarzyna /V b/
Szymon Staniec /V b/
Alan Szafran /V a/
Aleks Niezabitowski /V a/
Łukasz Woźniak /IV b/

 

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Turniej powiatowy
Bełżyce, 19-20 listopada 2014 r.

III miejsce - chłopcy klasy IV-V

skład drużyny:
Alan Szafran /V a/
Aleks Niezabitowski /V a/
Wiktor Długoszek /V b/
Szymon Staniec /V b/
Stanisław Zdybel /V b/
Maciej Kowalski /V b/
Jakub Jarzyna /V b/
Łukasz Woźniak /IV b/

II miejsce - chłopcy klasy II-III

skład drużyny:
Karol Zarzeczny /III a/
Kamil Osmoliński /III a/
Kacper Daśko /II b/
Łukasz Marzec /III b/
Jakub Kalicki /II a/
Michał Podolski /III b/
Robert Nawrocki /III a/
Kacper Karmiński /III a/
Michał Głąb /III b/
Michał Szmit /III a/

 

 Tenis stołowy - kat. indywidualna

Rejonowe Igrzyska
Dzwola, 17.11.2014 r.

VII miejsce - Aleksandra Kośka /VI a/

 

Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 12-13.11.2014 r.

Dziewczęta kl. V-VI

III miejsce - Aleksandra Kośka /VI a/
XIII miejsce - Karolina Regmunt /VI a/


Chłopcy kl. V-VI

V miejsce - Stanisław Zdybel /V b/

 

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 6.11.2014 r.



Dziewczęta kl. V-VI

3. Aleksandra Kośka /VI a/
4. Karolina Regmunt /VI a/
5. Karolina Frączek /VI a/
8. Karolina Koza /VI a/

Chłopcy kl. V-VI

1. Stanisław Zdybel /V b/
5. Patryk Kmieć /V c/
9. Kacper Leszczyński /VI a/

 

Gminne Igrzyska
Bychawa, 3.11.2014 r.

Chłopcy kl. IV

1. Krystian Flis - SP w Woli Gałęzowskiej
2. Paweł Żelazek - SP w Woli Gałęzowskiej

Dziewczęta kl. V-VI

1. Aleksandra Kośka /VI a/
2. Karolina Frączek /VI a/
3. Karolina Regmunt /VI a/
4. Karolina Koza /VI a/
5. Wiktoria Wiśniewska - SP w Woli Gałęzowskiej
6. Wiktoria Sprawka - SP w Woli Gałęzowskiej
7. Ewelina Blacha - SP w Starej Wsi Drugiej
8. Kinga Hajduk - SP w Starej Wsi Drugiej
9. Patrycja Mazur - SP w Starej Wsi Drugiej
10. Natalia Wolska /V a/
11. Natalia Sadowska - SP w Starej Wsi Drugiej

Chłopcy kl. V-VI

1. Stanisław Zdybel /V b/
2. Patryk Kmieć /V c/
3. Kacper Leszczyński /VI a/
4. Daniel Juchna - SP w Woli Gałęzowskiej
5.Tomasz Stanicki /VI a/
6. Miłosz Tylus - SP w Starej Wsi Drugiej
7. Paweł Pelak - SP w Starej Wsi Drugiej
8. Bartłomiej Rybaczek - SP w Woli Gałęzowskiej
9. Damian Mączka - SP w Woli Gałęzowskiej
9. Hubert Nowakowski - SP w Woli Gałęzowskiej
11. Bartosz Baran - SP w Starej Wsi Drugiej
11. Dominik Sękuła - SP w Starej Wsi Drugiej
13. Michał Sadło - SP w Starej Wsi Drugiej

 

Zawody szkolne
Bychawa, 22.10.2014 r.

Dziewczęta klasy V-VI

1. Aleksandra Kośka /VI a/
2. Karolina Frączek /VI a/
3. Karolina Koza /VI a/
4. Natalia Wolska /V a/
5. Karolina Regmunt /VI a/
6. Oliwia Korba /V b/
7. Kaja Szewczyk /V b/
8. Anna Krzysztoń /VI b/
9. Alicja Rolek /VI a/
10. Agata Moroniak /VI a/
11. Klaudia Dulniak /VI a/
12. Zuzanna Małek /V a/
13. Zuzanna Łopucka /V a/
14. Patrycja Zyguła /VI a/
15. Zuzanna Dyś /V a/
16. Zuzanna Siek /V c/
17. Gabriela Sawicka /V b/
18. Natalia Bielak /VI a/
19. Antonina Mączka /VI b/

Bychawa, 27.10.2014 r.

Chłopcy:

KLASY IV
I miejsce – Przemysław Malec /IV d/
II miejsce – Michał Pawelec /IV a/
III miejsce – Piotr Tylus /IV d/

KLASY V – VI
I miejsce – Stanisław Zdybel /V b/
II miejsce – Patryk Kmieć /V c/
III miejsce – Kacper Leszczyński /VI a/
IV miejsce – Tomasz Stanicki /VI a/
V miejsce – Szymon Szmit /VI a/, Kacper Kukuryk /V c/
VII miejsce – Konrad Kania /V c/, Gabriel Cajzer /VI b/
IX miejsce – Michał Pasztaleniec /V a/, Dawid Rapa /VI b/,
Konrad Siek /VI b/, Aleks Niezabitowski /V a/
XIII miejsce – Mateusz Malec /VI b/, Łukasz Kostrzewa /VI a/, Patryk Kostrzewa /VI a/, Szymon Wolski /V b/
XVII miejsce – Maciej Siek /VI b/, Adrian Kufel /V a/, Adrian Maj /VI b/, Jakub Jabłoński /VI b/,
Wojciech Kostrzewa /V c/

 

Turniej Dzikich Drużyn w mini piłce nożnej klas II i III

Bychawa, 20.10.2014 r.

Najlepszy zawodnik turnieju: Kamil Olesiński /VI a/

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce FC Mateusz
skład drużyny:
Mateusz Malec, Jakub Jabłoński, Maciej Siek, Dawid Nowak, Gabriel Cajzer,
 Kacper Uniłowski, Dawid Rapa, Przemysław Malec


II miejsce - FC Kania
III miejsce - FC Koksy
IV miejsce - Majonez Club
V miejsce - Granit Gofry

Bychawa, 13.10.2014 r.

Najlepszy zawodnik turnieju: Karol Zarzeczny /III a/

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - III a
skład drużyny:
Karol Zarzeczny, Kacper Karmiński, Robert Nawrocki, Kamil Osmoliński,
 Jakub Kostruba, Michał Szmit, Paweł Prus, Maciej Frączek, Rafał Frączek

II miejsce - III b
III miejsce - II b
IV miejsce - II c
V miejsce - II a

Sztafetowe biegi przełajowe

Gminne Igrzyska
Bychawa, 26.09.2014 r.

II m - drużyna chłopców

skład:
Łukasz Kostrzewa /VI a/
Patryk Kostrzewa /VI a/
Gabriel Cajzer /VI b/
Maciej Siek /VI b/
Kacper Uniłowski /VI b/
Emilian Gajur /V b/
Stanisław Zdybel /V b/
Szymon Staniec /V b/
Piotr Bartyzel /V b/
Szymon Wolski /V b/
Sebastian Jamróz /V c/

Biegi przełajowe

Zawody szkolne - 19 września 2014 r.

DZIEWCZĘTA

1. Oliwia Korba /V b/
2. Agata Moroniak /VI a/
3. Kaja Szewczyk /V b/
4. Aleksandra Kośka /VI a/
5. Natalia Bielak / VI a/
6. Alicja Rolek /VI a/
6. Karolina Koza /VI a/ 

CHŁOPCY

1. Gabriel Cajzer /VI b/
2. Emilian Gajur /V b/
3. Maciej Siek /VI b/
4. Alan Szafran /V a/
4. Szymon Staniec /V b/
5. Sebastian Jamróz /V c/
6. Kacper Uniłowski /VI b/
7. Łukasz Kostrzewa /VI a/
8. Patryk Kostrzewa /VI a/
9. Piotr Bartyzel /V b/
10. Szymon Wolski /V b/
11. Jakub Jarzyna /V b/
12. Wojciech Kostrzewa / V c/
13. Adrian Kufel /V a/

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie