Rok szkolny 2013/2014

Turniej Dzikich Drużyn w mini piłce nożnej

Bychawa, maj-czerwiec 2014 r.

Chłopcy:

I miejsce - Konturion Team
II miejsce - Ultimated Team
III miejsce - Wola Gałęzowska
IV miejsce - FC Czarni
V miejsce - Bezimienni
VI miejsce - Polonia Środa

Dziewczęta:

I miejsce - FC Melony
II miejsce - FC Arbuzy
III miejsce - FC Żelki
IV miejsce - Colour Team
V miejsce - FC Limonki


Mini piłka nożna

Eliminacje powiatowe
Wysokie, 15.05.2014 r.

III miejsce - chłopcy
skład drużyny:
Oskar Mituła /VI b/, Bartłomiej Milanowski /VI b/, Damian Woźniak /VI b/, Jakub Łupina /VI a/,Paweł Ostrysz /VI c/, Damian Wójcik /VI a/, Alan Szafran /IV a/, Konrad Kania /IV c/, Kamil Olesińska /V a/,
Kacper Uniłowski /V b/, Maciej Siek /V b/, Konrad Siek /V b/, Mateusz Malec /V b/

Gminne Igrzyska
Bychawa, 8.05.2014 r.

II miejsce - dziewczęta
skład drużyny:
Wiktoria Bartoszek /VI a/, Julia Głąb /VI a/, Wiktoria Kania /VI a/, Jagoda Kamińska /VI b/,
Agata Sobaszek /VI b/, Katarzyna Kostrzewa /VI b/, Karolina Frączek /V a/, Karolina Regmunt /V a/, Anna Krzysztoń/V b/, Oliwia Korba /IV b/

I miejsce - chłopcy
skład drużyny:
Oskar Mituła /VI b/, Bartłomiej Milanowski /VI b/, Damian Woźniak /VI b/, Jakub Łupina /VI a/, Alan Szafran /IV a/, Konrad Kania /IV c/, Kamil Olesińska /V a/,
Kacper Uniłowski /V b/, Maciej Siek /V b/, Konrad Siek /V b/, Dawid Nowak /V b/, Mateusz Malec /V b/

Mini siatkówka

Zawody szkolne
Bychawa, 24.03.2014 r.

CHŁOPCY

klasy IV

I miejsce
Konrad Kania /IV c/, Alan Szafran /IV a/, Patryk Kmieć /IV c/
II miejsce
Adrian Kufel /IV a/, Michał Pasztaleniec /IV a/, Aleks Niezabitowski /IV a/

klasy V


I miejsce
Konrad Siek /V b/, Kacper Uniłowski /V b/, Marcel Haratym /V b/, Dawid Rapa/V b/

klasy VI

I miejsce
Paweł Ostrysz /VI c/, Kacper Tylus/VI d/, Konrad Piędzia /VI d/, Damian Zawiślak /VI c/
II miejsce
Miłosz Winiarczyk /VI c/, Mateusz Witek /VI c/ , Michał Golan /VI c/, Kamil Surdyga /VI d/,
Karol Szyszka /VI c/

III
miejsce
Michał Flis /VI a/, Damian Wójcik /VI a/, Jakub Łupina /VI a/, Jakub Krzysiak /VI a/,
Krzysztof Nawłatyna /VI a/

 

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Zawody powiatowe
Bełżyce, 18.03.2014 r.

Drużyna chłopców w kat. klas IV-V zajęła III miejsce w grupie
Skład:
1. Kamil Olesiński /V a/
2. Kacper Leszczyński /V a/
3. Konrad Siek /V b/
4. Maciej Siek /V b/
5. Kacper Uniłowski /V b/
6. Mateusz Malec /V b/
7. Dawid Nowak /V b/
8. Alan Szafran /IV a/
9. Stanisław Zdybel /IV b/
10. Szymon Staniec /IV b/
11. Konrad Kania /IV c/

Tenis stołowy - zawody szkolne

CHŁOPCY

klasy IV
I miejsce – Stanisław Zdybel (b)
II miejsce – Patryk Kmieć (c)
III miejsce – Konrad Kania (c)
IV miejsce – Adrian Kufel (a)
V miejsce – Alan Szafran (a)
VI miejsce – Michał Pasztaleniec (a)
VII miejsce – Kacper Kukuryk (c)
VIII miejsce – Szymon Staniec (b)
IX miejsce – Jakub Jarzyna (b)
IX miejsce – Mikołaj Kowalski (b)
IX miejsce – Wojciech Kostrzewa (c)
IX miejsce – Aleks Niezabitowski (a)
XIII miejsce – Wiktor Długoszek (b)
XIII miejsce – Eryk Kula (b)
XIII miejsce – Szymon Wolski (b)
XIII miejsce – Kacper Dudek (b)

klasy V
I miejsce – Kacper Leszczyński (a)
II miejsce – Dawid Rapa (b)
III miejsce – Tomasz Stanicki (a)
IV miejsce – Konrad Siek (b)
V miejsce – Szymon Szmit (a)
VI miejsce – Gabriel Cajzer (b)
VII miejsce – Maciej Siek (b)
VII miejsce – Łukasz Kostrzewa (a)
IX miejsce – Kacper Uniłowski (b)
IX miejsce – Jakub Jabłoński (b)
IX miejsce – Patryk Kostrzewa (a)
XII miejsce – Mateusz Malec (b)
XII miejsce – Marcel Haratym (b)

klasy VI
I miejsce – Karol Szyszka (c)
II miejsce – Paweł Ostrysz (c)
III miejsce – Kacper Tylus (d)
IV miejsce – Damian Zawiślak (c)
V miejsce – Michał Golan (c)
VI miejsce – Jakub Krzysiak (a)
VII miejsce – Konrad Piędzia (d)
VIII miejsce – Łukasz Madej (c)
VIII miejsce – Damian Wójcik (a)
VIII miejsce – Mateusz Witek (c)
VIII miejsce – Kamil Surdyga (d)
VIII miejsce – Marcin Wieczorkiewicz (a)
XIII miejsce – Krzysztof Nawłatyna (a)
XIII miejsce – Patryk Małek (d)
XIII miejsce – Marcin Maksymiuk (d)
XVI miejsce – Konrad Piech (c)
XVI miejsce – Piotr Stelmach (d)

klasy IV - VI
I miejsce – Stanisław Zdybel (IV b)
II miejsce – Kacper Leszczyński (V a)
III miejsce – Karol Szyszka (VI c)

Dziewczęta

klasy V

1. Karolina Regmunt - V a
2. Aleksandra Kośka - V a
3. Karolina Frączek - V a
4. Karolina Koza - V a
5. Natalia Wojtyła - V b
6. Agata Moroniak - V a
7. Alicja Rolek - V a
8. Antonina Mączka - V b
9. Anna Krzysztoń - V b
10.Patrycja Zyguła - V a
11-12. Natalia Bielak - V a
11-12. Klaudia Dulniak - V a

klasy VI

1. Aleksandra Luterek - VI d
2. Wiktoria Mazurek - VI d
3. Agata Maj - VI c
4. Wiktoria Kania - VI a
5. Julia Głąb - VI a
6. Wiktoria Bartoszek - VI a
7. Natalia Kuśmierz - VI c
8. Andżelika Sawicka - VI a
9. Julia Walczak - VI a
10. Olga Łopucka - VI a
11. Magdalena Rybaczek - VI b
12. Diana Stacharska - VI a
13. Gabriela Siek - VI b
14. Agata Oskroba - VI b
15. Zuzanna Siek - IV c

Mini siatkówka

Rejonowe Igrzyska
Bystrzyca Stara, 19.02.2014 r.

II miejsce - dziewczęta czwórki"
skład drużyny:
Wiktoria Bartoszek, Julia Głąb, Wiktoria Kania, Jagoda Kamińska, Magdalena Rybaczek, Katarzyna Kostrzewa, Agata Maj, Weronika Kowalczyk, Aleksandra Luterek, Agnieszka Przech (rez.)

Powiatowe Igrzyska
Bystrzyca Stara, 12.02.2014 r.

I miejsce - dziewczęta czwórki"
skład drużyny:
Wiktoria Bartoszek, Julia Głąb, Wiktoria Kania, Jagoda Kamińska, Magdalena Rybaczek, Katarzyna Kostrzewa, Agata Maj, Weronika Kowalczyk, Aleksandra Luterek, Agnieszka Przech

Eliminacje powiatowe
Wysokie, 15.01.2014 r.

I miejsce - dziewczęta czwórki"
skład drużyny:
Wiktoria Bartoszek, Julia Głąb, Wiktoria Kania, Jagoda Kamińska, Magdalena Rybaczek, Katarzyna Kostrzewa, Agata Maj, Weronika Kowalczyk, Aleksandra Luterek, Agnieszka Przech

III miejsce - chłopcy „trójki"
/Kacper Uniłowski, Maciej Kowalski, Maciej Siek, Konrad Siek, Jakub Jabłoński, Dawid Nowak, Dawid Rapa, Stanisław Zdybel/

 

Sporty zimowe

„Narciarska Bychawa” - Batorz, 8.02.2014 r.
           
Narciarstwo alpejskie

dziewczęta kat. do VI klasy
II miejsce – Aleksandra Kośka /V a/ - 00:31,06
IV miejsce – Weronika Bielak /VI b/ - 00:34,83
XI miejsce – Wiktoria Mazurek /VI d/ - 00:53,92
XIII miejsce – Gabriela Sawicka /IV b
/ - 00:57,57

chłopcy kat.
do VI klasy
II miejsce – Oskar Mituła /VI b/ - 00:27,11
IV miejsce – Mateusz Malec /V b/ - 00:28,32
V miejsce – Dawid Rapa 00:29,32  /V b/
VIII miejsce – Michał Kryk   /VI c/ - 00:32,57
IX miejsce – Przemyslaw Malec /III c/ - 00:33,70
XI miejsce – Michał Golan /VI c/ - 00:36,23
XIII miejsce – Jarosław Golan /III c/ - 00:37,18
XIV miejsce – Jędrzej Duda /IV b/ - 00:37,26
XV miejsce – Kacper Daśko  /I b/ - 00:37,70
XVII miejsce – Igor Biedroń  /III b/ - 00:40,10


Snowboard
dziewczęta urodzone do 1999 r.
I m -
Alicja Krzyżak /VI c/ - 00:39,93

Tenis stołowy w kat. drużynowej

 Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 6.02.2014 r.

IV miejsce - Stanisław Zdybel /IV b/, Patryk Kmieć /IV c/

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 13.01.2014 r.

I miejsce - Stanisław Zdybel /IV b/, Patryk Kmieć /IV c/

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym - 14.12.2013 r.

1. Stanisław Zdybel (IV b) z tatą Robertem
2. Jagoda Kamińska (VI b) z tatą Piotrem
3. Marcin Wieczorkiewicz (VI a) z tatą Grzegorzem
4. Joanna Grabska (VI d) z mamą Bernardą
5. Adrian Kufel (IV a) z tatą Markiem
6. Wiktoria Mazurek (VI d) z tatą Sławomirem
7.  Magdalena Rybaczek (VI b) z tatą Januszem
8. Aleksandra Kośka (V a) z tatą Januszem
9. Karolina Regmunt (V a) z mamą Agnieszką
9. Julia Głąb (VI a) z mamą Elżbietą
9. miejsce – Weronika Golik (VI d) z tatą Grzegorzem
9. Kacper Kukuryk (IV c) z tatą Robertem
13. Patryk Kmieć (IV c) z tatą Tadeuszem
13. Kacper Leszczyński (V a) z tatą Irwingiem
13. Jakub Jarzyna (IV b) z tatą Robertem
13. Wiktor Długoszek (IV b) z tatą Jarosławem
17. Maciej Kowalski (V b) z tatą Grzegorzem
17. Konrad Piędzia (VI d) z tatą Markiem
17. Karol Szyszka (VI c) z tatą Wojciechem
17. Szymon Staniec (IV b) z tatą Januszem
17. Olaf Prącik (I a) z tatą Pawłem

Pływanie

Gminne Igrzyska
Bychawa, 16.11.2013 r.

DZIEWCZĘTA

 klasy I - III  styl dowolny 25 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Agata Sękowska

II b

27.08

II

Alicja Piórkowska

III c

28.19

III

Aleksandra Jędrej

III d

39.80

klasy I - III  styl grzbietowy 25 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Patrycja Szacoń

III c

31.00

II

Nadia Niedźwiadek

III d

34.32

III

Natalia Czerwonka

III c

37.27

IV

Dominika Kowalska

III a

52.09

  klasy IV - VI  styl grzbietowy 50 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Julia Głąb

VI a

55.40

II

Anna Krzysztoń

V b

55.75

III

Karolina Frączek

V a

56.31

IV

Gabriela Siek

VI b

59.13

V

Klaudia Dulniak

V a

1.04.94

VI

Kaja Szewczyk

IV b

1.29.00

VII

Oliwia Gołąb

IV

1.38.86

  klasy IV - VI  styl klasyczny 50 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Julia Sądej

VI a

1.01.01

II

Aleksandra Kośka

V a

1.18.73

 klasy IV - VI  styl dowolny 50 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Weronika Golik

VI d

44.34

CHŁOPCY

 klasy I - III  styl dowolny 25 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Łukasz Sękowski

I c

46.75

II

Tomasz Krzysztoń

I a

1.09.69

III

Kacper Daśko

I b

1.10.69

 klasy IV - VI  styl dowolny 50 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Oskar Mituła

VI b

46.20

II

Alan Szafran

IV a

47.84

III

Miłosz Winiarczyk

VI c

52.84

IV

Jakub Rodak

IV a

1.03.90

V

Bartłomiej Wyka

IV a

1.11.02

  klasy IV - VI  styl grzbietowy 50 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Szymon Szmit

V a

57.78

II

Damian Zawiślak

VI c

1.03.14

III

Wiktor Długoszek

IV b

1.05.26

IV

Jędrzej Duda

IV b

1.19.00

  klasy IV - VI  styl klasyczny 50 m

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

I

Daniel Juchna

IV Wola Gałęzowska

1.00.09

 

Sztafetowe biegi przełajowe

Powiatowe Igrzyska
Bychawa, 30.09.2013 r.

I m - drużyna chłopców

skład:
Bartłomiej Królikowski – VI b
Mateusz Witek – VI c
Kamil Olesiński – V a
Gabriel Cajzer – V b
Maciej Siek – V b
Paweł Ostrysz – VI c
Stanisław Zdybel – IV b
Kacper Leszczyński – V a
Bartłomiej Milanowski – VI b
Damian Wójcik – VI a
Alan Szfran – IV a (rezerwowy)
Kacper Uniłowski – V b (rezerwowy)
Szymon Staniec – IV b (rezerwowy)

Rejonowe Igrzyska
Kraśnik, 3.10.2013 r.

VI m - drużyna chłopców

skład:
Maciej Siek – V b
Stanisław Zdybel – IV b
Gabriel Cajzer – V b
Damian Wójcik – VI a
Alan Szafran – IV a
Mateusz Witek – VI c
Bartłomiej Milanowski – VI b
Damian Woźniak – VI b
Kacper Uniłowski – V b
Paweł Ostrysz – VI c
Kamil Olesiński – V a (rezerwowy)
Kacper Leszczyński – V a (rezerwowy)

 

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie