Rok szkolny 2012/2013

 

Turniej Dzikich Drużyn w mini piłce nożnej

 CHŁOPCY

I miejsce - Zmasakrowane Piszczele
II miejsce - SP w Woli Gałęzowskiej
III miejsce - Złote Kalesony
IV miejsce - ProKop Team
V miejsce - Ice Killers
V miejsce - FC Barcelona
VII miejsce - FC Madryt
VII miejsce - FC Smoki

DZIEWCZĘTA

I miejsce - FC Melony
II miejsce - Dreamt’eam
III miejsce - FC Pszczyle

 

 

Mini piłka nożna

Powiatowe Igrzyska
Piotrków, 17.05.2013 r.

II miejsce - drużyna chłopców

Eliminacje powiatowe
 Bychawa, 22.04.2013 r.

 CHŁOPCY
I  miejsce
  skład drużyny:
 Łukasz Krzysztoń /VI b/
 Michał Król /VI b/
 Konrad Rożenek /VI b/
 Michał Piwnicki /VI a/
 Kacper Budzyński /VI a/
 Kacper Golisz /VI a/
 Marcin Rzucidło /VI d/
 Łukasz Marzec /VI c/
 Bartłomiej Milanowski /V b/
 Kamil Olesiński /IV a/
 

 

Gminne Igrzyska
 Bychawa, 19.04.2013 r.

DZIEWCZĘTA   CHŁOPCY
II miejsce I  miejsce
  skład drużyny:   skład drużyny:
 Wiktoria Bartoszek /V a/  Łukasz Krzysztoń /VI b/
 Julia Głąb /V a/  Michał Król /VI b/
 Jagoda Kamińska /V b/  Konrad Rożenek /VI b/
 Agnieszka Przech /V c/  Michał Piwnicki /VI a/
 Natalia Kuśmierz / v c/  Kacper Budzyński /VI a/
 Julia Michalewska /VI a/  Kacper Golisz /VI a/
 Jagoda Pałubska /VI b/  Marcin Rzucidło /VI d/
 Natalia Kula /VI b/  Łukasz Marzec /VI c/
 Wiktoria Wolska /VI c/  Bartłomiej Milanowski /V b/
 Patrycja Mazurkiewicz /VI d/  Kamil Olesiński /IV a/
 Weronika Kowalczyk /V c/  
 Anna Krzysztoń /IV b/  

 


Mini siatkówka

Rejonowe Igrzyska
Bystrzyca Stara, 13-14.03.2013 r.
 
DZIEWCZĘTA  "trójki"  CHŁOPCY "czwórki"
II miejsce III  miejsce
  skład drużyny:   skład drużyny:
 Wiktoria Bartoszek /V a/  Krzysztof Traczewski /VI b/
 Julia Głąb /V a/  Konrad Rożenek /VI b/
 Wiktoria Kania /V a/  Łukasz Krzysztoń /VI a/
 Julia Sądej  /V a/  Kacper Budzyński /VI a/
 Jagoda Kamińska /V b/  Michał Piwnicki /VI a/
 Magdalena Rybaczek /V b/  Cezary Dziadosz /VI a/
 Katarzyna Rogowska /V b/  Marcin Rzucidło /VI d/
 Karolina Dyjak /V b/  Piotr Baran /VI d/
   Przemysław Trumiński /VI d/

Powiatowe Igrzyska
Bystrzyca Stara, 26-27.02.2013 r.

 

DZIEWCZĘTA "trójki"  CHŁOPCY "czwórki"
I miejsce I  miejsce
  skład drużyny:   skład drużyny:
 Wiktoria Bartoszek /V a/  Michał Król /VI b/
 Julia Głąb /V a/  Krzysztof Traczewski /VI b/
 Wiktoria Kania /V a/  Konrad Rożenek /VI b/
 Jagoda Kamińska /V b/  Łukasz Krzysztoń /VI a/
 Magdalena Rybaczek /V b/  Kacper Budzyński /VI a/
 Katarzyna Rogowska /V b/  Michał Piwnicki /VI a/
 Karolina Dyjak /V b/  Cezary Dziadosz /VI a/
   Marcin Rzucidło /VI d/
   Damian Lenart /VI c/

Eliminacje powiatowe
Wysokie, 7.02.2013 r.

CHŁOPCY "czwórki"
 I miejsce
  skład drużyny:
 Michał Król
 Krzysztof Traczewski
 Łukasz Krzysztoń
 Konrad Rożenek
 Kacper Budzyński
 Michał Piwnicki
 Cezary Dziadosz
 Marcin Rzucidło
 Kacper Golisz

 
DZIEWCZĘTA "trójki"  DZIEWCZĘTA "czwórki"
I miejsce II  miejsce
  skład drużyny:   skład drużyny:
 Wiktoria Bartoszek  Jagoda Pałubska
 Julia Głąb  Natalia Kula
 Wiktoria Kania  Katarzyna Mendykowska
 Jagoda Kamińska  Gabriela Oleszko
 Magdalena Rybaczek  Paulina Wieczorkiewicz
 Katarzyna Rogowska  Karolina Rybaczek
 Karolina Dyjak  Agata Rej
   Julia Michalewska
   Aleksandra Luterek

Gminne Igrzyska
 Bychawa, 4.02.2013 r.

"trójki" dziewcząt
I miejsce -
Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej

"czwórki" dziewcząt
I miejsce -
Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej

 "czwórki" chłopców
I miejsce -
Szkoła Podstawowa w Bychawie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej

Mistrzostwa Szkoły

dziewczęta

"czwórki"

 I miejsce
Jagoda Pałubska /VI b/, Katarzyna Mendykowska /VI b/
Wiktoria Wolska /VI c/, Gabriela Oleszko /VI c/, Natalia Kula /VI b/ - rez.

II miejsce
Agata Rej /VI a/, Julia Michalewska /VI a/, Paulina Wieczorkiewicz /VI a/
Karolina Rybaczek /VI a/

 "trójki"

I miejsce
Wiktoria Bartoszek /V a/, Głąb Julia /V a/, Sawicka Andżelika /V a/
Diana Stacharska /V a/ - rez.

II miejsce
Jagoda Kamińska /V b/, Katarzyna Rogowska /V b/
Magdalena Rybaczek /V b/, Karolina Dyjak /V b/ - rez.

III miejsce
Wiktoria Kania /V a/, Magdalena Kalicka/V a/,
Natalia Niedźwiadek /V a/, Julia Sądej /V a/ - rez.

Aleksandra Luterek /V d/, Julia Niedźwiadek /V d/, Wiktoria Mazurek /V d/

IV miejsce
Agata Maj /V c/, Natalia Kuśmierz /V c/
Weronika Kowalczyk /V c/, Alicja Krzyżak /V c/ - rez.

Turniej Trójek Siatkarskich /klasy IV-VI/

Bychawa, 20-21.02.2013 r.

I miejsce
Wiktoria Bartoszek, Julia Głąb, Wiktoria Kania /V a/
II miejsce
Jagoda Pałubska /VI b/, Katarzyna Mendykowska /VI b/,
Wiktoria Wolska /VI c/
III miejsce
Jagoda Kamińska, Magdalena Rybaczek, Katarzyna Rogowska /V b/
IV miejsce
Paulina Wieczorkiewicz, Karolina Rybaczek, Agata Rej
Julia Michalewska /VI a/
V miejsce
Karolina Regmunt, Aleksandra Kośka, Karolina Koza /IV a/
VI miejsce
Weronika Kowalczyk, Natalia Kuśmierz /V c/
VII miejsce
Aleksandra Luterek, Julia Niedźwiadek, Wiktoria Mazurek /V d/

Najlepsza zawodniczka Turnieju
Wiktoria Bartoszek /V a/

I miejsce
Michał Król, Krzysztof Traczewski, Konrad Rożenek /VI b/
II miejsce
Kacper Budzyński, Michał Piwnicki, Cezary Dziadosz /VI a/
III miejsce
Robert Guziak, Przemysław Trumiński, Jakub Kaźmierak /VI d/
IV miejsce
Damian Lenart /VI c/, Jakub Wolski /VI c/, Marcin Rzucidło /VI d/
V miejsce
Jacek Pruś /VI c/, Patryk Mańkowski /VI c/, Kacper Golisz /VI a/
VI miejsce
Szymon Szmit , Łukasz Kostrzewa, Tomasz Stanicki /IV a/
VII miejsce
Konrad Siek, Maciej Kowalski /IV b/
VIII miejsce
Karol Szyszka , Michał Golan /V c/
IX miejsce
Damian Zawiślak , Paweł Ostrysz , Miłosz Winiarczyk /V c/
X miejsce
Dawid Rapa, Marcel Haratym /IV b/
XI miejsce
Kacper Tylus /V d/, Michał Flis /V d/, Łukasz Madej /V c/

Najlepsi zawodnicy Turnieju
Konrad Siek /IV b/ i Maciej Kowalski /IV b/

 

Mini koszykówka


 Powiatowe Igrzyska
Bystrzyca Stara, 5.02.2013 r.

I miejsce - drużyna chłopców
 Michał Król
 Krzysztof Traczewski
 Konrad Rożenek
 Kacper Budzyński
 Michał Piwnicki
 Cezary Dziadosz
 Marcin Rzucidło
 Patryk Mańkowski
 Michał Klimek
 Ernest Holweg

 

Tenis stołowy w kategorii drużynowej

Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 23.01.2013 r.

V miejsce
Jagoda Pałubska /VI b/, Paulina Wieczorkiewicz /VI a/

III miejsce
Michał Piwnicki /VI a/, Konrad Rożenek /VI b/

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 17.01.2013 r.

dziewczęta – klasy IV
III miejsce
Karolina Regmunt /IV a/, Karolina Frączek /IV a/

dziewczęta – klasy V-VI
I miejsce
Jagoda Pałubska /VI b/, Paulina Wieczorkiewicz /VI a/

chłopcy – klasy IV
III miejsce
Stanisław Zdybel /III b/, Dawid Rapa /IV b/

chłopcy – klasy V-VI
I miejsce
Michał Piwnicki /VI a/, Konrad Rożenek /VI b/
 

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym
Bychawa, 8.12.2012 r.

1. Michał Piwnicki i tata Tomasz – VI a
2. Konrad Rożenek i tata Piotr – VI b
3. Stanisław Zdybel i tata Robert – III b
4. Karolina Rybaczek i tata Krzysztof – VI a
5. Michał Król i tata Mariusz – VI b
5. Katarzyna Mendykowska i tata Krzysztof – VI b
7. Jagoda Kamińska i tata Piotr – V b
7. Gabriela Oleszko i tata Mariusz – VI c
9. Wiktoria Frączek i tata Andrzej – VI c
9. Karolina Regmunt i mama Agnieszka – IV a
9. Marcin Rzucidło i tata Piotr – VI d
9. Oskar Mituła i tata Sylwester – V b
13. Aleksandra Luterek i tata Tomasz – V d
13. Julia Głąb i mama Elżbieta – V a
13. Cezary Dziadosz i tata Tomasz – VI a
13. Marcin Wolski i tata Artur – VI b
17. Paulina Wieczorkiewicz i tata Grzegorz – VI a
17. Wiktoria Wolska i tata Janusz – VI c
17. Krzysztof Traczewski i dziadek Wacław – VI b
17. Alicja Krzyżak i mama Marta – V c
17. Damian Grabczyński i tata Zbigniew – VI c
17. Luiza Frączek i tata Piotr – VI a
17. Joanna Grabska i mama Bernarda – V d
17. Kacper Budzyński i tata Tomasz – VI a
25. Julia Sądej i tata Tomasz – V a
25. Michał Golan i tata Mariusz – V c
25. Kacper Dudek i tata Paweł – III b
25. Aleksandra Kośka i tata Janusz – IV a
25. Szymon Szmit i tata Tomasz – IV a
25. Piotr Dworak i tata Marek – V a
31. Wiktoria Mazurek i tata Sławomir – V d
31. Magdalena Rybaczek i tata Janusz – V b
31. Jagoda Pałubska i tata Sebastian – VI b
31. Julia Michalewska i tata Piotr – VI a
31. Patryk Daśko i tata Robert – VI b
31. Agata Maj i tata Stanisław – V c
31. Filip Dudek i tata Paweł – VI b



Pływanie

Rejonowe Igrzyska
Kraśnik, 27.11.2012 r.

DZIEWCZĘTA

styl grzbietowy 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
VIII Agata Rej 58.12s VI a

styl klasyczny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
VIII Katarzyna Mendykowska 55.21s VI b

 styl dowolny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
VII Weronika Golik 50.66s V d

CHŁOPCY

styl grzbietowy 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
VI Patryk Daśko 48.96s VI b

styl klasyczny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
VII Marcin Wolski 53.93s VI b

styl dowolny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
VII Krzysztof Traczewski 39.91s VI b
IX Oskar Mituła 48.72s V b


V miejsce - sztafeta chłopców 8x25m /czas 3:00:02/
skład drużyny:
Krzysztof Traczewski /VI b/, Patryk Daśko /VI b/, Marcin Wolski /VI b/, Filip Dudek /VI b/, Konrad Rożenek /VI b/, Alan Szafran /III a/, Oskar Mituła /V b/, Szymon Szmit /IV a/.

Powiatowe Igrzyska
Bełżyce, 22.11.2012 r.

DZIEWCZĘTA

styl grzbietowy 50 m
 

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
III Agata Rej 59.13s VI a

styl klasyczny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
III Katarzyna Mendykowska 54.29s VI b
IV Julia Michalewska 55.33s VI a
V Julia Sądej 58.34s V a

 styl dowolny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
I Katarzyna Mendykowska 48.48s VI b

CHŁOPCY

styl grzbietowy 50 m
 

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
I Patryk Daśko 48.94s VI b

styl klasyczny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
I Marcin Wolski 51.42s VI b
VII Michał Król 1.08.86  s VI b

styl dowolny 50 m

Miejsce Imię i nazwisko Czas Klasa
I Krzysztof Traczewski 38.91s VI b
II Oskar Mituła 47.73s V b


I miejsce - sztafeta chłopców   8x25m
skład drużyny:
Krzysztof Traczewski /VI b/, Patryk Daśko /VI b/, Marcin Wolski /VI b/, Filip Dudek /VI b/, Konrad Rożenek /VI b/, Michał Król /VI b/, Oskar Mituła /V b/, Szymon Szmit /IV a/

Gminne Igrzyska
Bychawa, 17.11.2012 r.

DZIEWCZĘTA

  klasy I- IV  styl grzbietowy 25 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Zuzanna Małek SP  Bychawa 34.34s III a
II Patrycja Szacoń SP  Bychawa 34.51s II c
III Nadia Niedźwiadek SP  Bychawa 37.53s II d
IV Aleksandra Kośka SP  Bychawa 38.95 IV a
V Alicja Piórkowska SP  Bychawa 42.84 s II c
VI Natalia Czerwonka SP  Bychawa 49.60s II c

  klasy IV- VI  styl grzbietowy 50 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Agata Rej SP  Bychawa 59.14s VI a
II Karolina Frączek SP  Bychawa 1.00.55s IV a
III Gabriela Siek SP  Bychawa 1.01.46s V b
IV Klaudia Dulniak SP  Bychawa 1.06.50s IV a

  klasy IV- VI  styl klasyczny 50 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Julia Michalewska SP  Bychawa 56.05s VI a
II Katarzyna Mendykowska SP  Bychawa 57.36s VI b
III Julia Sądej SP  Bychawa 58.13s V a
IV Agata Oskroba SP  Bychawa 1.12.13s V b

 klasy IV- VI  styl dowolny 50 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Weronika Golik SP  Bychawa 48.00s V d

SZTAFETA DZIEWCZĄT    8x25m czas: 3.32.16

CHŁOPCY

  klasy  I - III  styl grzbietowy 25 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Alan Szafran SP  Bychawa 24.59s III a
II Bartłomiej Wyka SP  Bychawa 29.38s III a
III Wiktor Długoszek SP  Bychawa 30.87s III b
IV Mikołaj Kowalski SP  Bychawa 32.92s III b
V Jędrzej Duda SP  Bychawa 38.96s III b

 klasy  I - III  styl klasyczny 25 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Daniel  Juchna SP Wola Gałęzowska 26.98s III a
II Kacper Dudek SP  Bychawa 32.54s III b

 klasy  I- III  styl dowolny  25 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Jakub Robak SP  Bychawa 28.66 s III a

klasy  IV- VI  styl grzbietowy 50 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Patryk Daśko SP  Bychawa 52.92s VI b
II Szymon Szmit SP  Bychawa 59.64s IV a
III Piotr Dworak SP  Bychawa 1.11.70s V a
IV Kamil Olesiński SP  Bychawa 1.31.87s IV a

 klasy  IV - VI  styl klasyczny 50 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Marcin Wolski SP  Bychawa 52.95s VI b
II Michał Król SP  Bychawa 58.91 s VI b

klasy  IV - VI  styl dowolny 50 m

Miejsce Imie i nazwisko Szkoła Czas Klasa
I Krzysztof Traczewski SP  Bychawa 39.87s VI b
II Oskar Mituła SP  Bychawa 50.39s V b
III Filip Dudek SP  Bychawa 54.21s VI b
IV Damian Grabczyński SP  Bychawa 1.01.00s VI c
V Miłosz Winiarczyk SP  Bychawa 1.07.24 V c
VI Damian Zawiślak SP  Bychawa 1.10.82 V c

SZTAFETA CHŁOPCÓW   8x25m -  czas: 3.07.60

 

Tenis stołowy w kat. indywidualnej

Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 29-30.10.2012 r.

chłopcy – klasy V-VI
VI miejsce Michał Piwnicki /VI a/

dziewczęta – klasy V-VI
VIII miejsce Paulina Wieczorkiewicz /VI a/
XI miejsce. Jagoda Pałubska /VI b/
XII miejsce Karolina Rybaczek /VI a

Gminne Igrzyska
Bychawa, 22.10.2012 r.

dziewczęta – klasy IV

Miejsce Imię i nazwisko Klasa / szkoła
1. Karolina Frączek  IV a
2. Aleksandra Małek Wola Gał.
3. Aleksandra Kośka  IV a
4. Karolina Koza  IV a

dziewczęta – klasy V-VI

Miejsce Imię i nazwisko Klasa / szkoła
1. Paulina Wieczorkiewicz VI a
2. Jagoda Pałubska VI b
3. Karolina Rybaczek VI a
4. Karolina Pawlas Wola Gał.
5. Agnieszka Chmiel Wola Gał.

chłopcy – klasy V-VI

Miejsce Imię i nazwisko Klasa / szkoła
1. Michał Piwnicki VI a
2. Konrad Rożenek VI b
3. Rafał Rozdzialik VI a
4. Cezary Dziadosz VI a
5. Paweł Hurbańczuk   Wola Gał.
6. Patryk Goch Stara Wieś
7. Paweł Wierzchoń Stara Wieś
8. Paweł Ostrysz V c
9. Patryk Marczak Stara Wieś
10. Jakub Sadło Stara Wieś

Mistrzostwa Szkoły

dziewczęta – klasy IV

  Miejsce Imię i nazwisko       Klasa
1. Karolina Frączek  IV a
2. Karolina Regmunt  IV a
3. Aleksandra Kośka  IV a
4. Karolina Koza  IV a
5. Izabela Szymańska  IV b
6. Alicja Rolek  IV a
7. Klaudia Dulniak  IV a

dziewczęta – klasy V-VI

  Miejsce Imię i nazwisko       Klasa
1. Paulina Wieczorkiewicz VI a
2. Jagoda Pałubska VI b
3. Karolina Rybaczek VI a
4. Weronika Kowalczyk V c
5. Katarzyna Kostrzewa V b
5. Julia Głąb V a
5. Natalia Kula VI b
6. Wiktoria Bartoszek V a
6. Agnieszka Przech V c
6. Jagoda Kamińska V b

chłopcy – klasy IV

  Miejsce Imię i nazwisko       Klasa
1. Dawid Rapa IV b
2. Gabriel Cajzer IV b
3. Szymon Szmit IV a
4. Maciej Siek IV a

chłopcy – klasy V

  Miejsce Imię i nazwisko       Klasa
1. Paweł Ostrysz V c
2. Bartłomiej Milanowski V b
3. Karol Szyszka V c
4. Michał Flis V a
5. Kamil Surdyga V d
5. Kacper Tylus V d
7. Oskar Mituła V b
7. Jakub Krzysiak V a
9. Damian Woźniak V b
9. Damian Wójcik V a
9. Konrad Piędzia V d
9. Damian Zawiślak V c

chłopcy – klasy VI

  Miejsce Imię i nazwisko       Klasa
1. Rafał Rozdzialik VI a
2. Michał Piwnicki VI a
3. Konrad Rożenek VI b
4. Cezary Dziadosz VI a
5. Michał Król VI b
5. Marcin Rzucidło VI d
7. Jakub Wolski VI c
7. Damian Lenart VI c
9. Krzysztof Traczewski VI b
9. Przemysław Trumiński VI d
9. Jacek Pruś VI c

 

Sztafetowe biegi przełajowe
dziewczęta 10 x 800m
chłopcy 10 x 1000m

Rejonowe Igrzyska
Kraśnik, 4.10.2012 r.

Dziewczęta Chłopcy
V miejsce III miejsce
   skład drużyny:    skład drużyny:
 Patrycja Mazurkiewicz  Michał Piwnicki
 Jagoda Pałubska  Jakub Wolski
 Luiza Frączek  Michał Król
 Natalia Kula  Łukasz Krzysztoń
 Natalia Adamowska  Michał Klimek
 Gabriela Siek  Patryk Mańkowski
 Jagoda Kamińska  Damian Woźniak
 Agnieszka Przech  Damian Wójcik
 Agata Rej  Krzysztof Traczewski
 Julia Głąb  Mateusz Witek
 Katarzyna Mendykowska (R)  Marcin Rzucidło (R)
 Paulina Wojtyła (R)  
 Wiktoria Kania (R)  

Powiatowe Igrzyska
Bychawa, 27.09.2012 r.

Dziewczęta Chłopcy
II miejsce I miejsce
   skład drużyny:    skład drużyny:
 Patrycja Mazurkiewicz  Michał Piwnicki
 Jagoda Pałubska  Michał Król
 Luiza Frączek  Łukasz Krzysztoń
 Natalia Kula  Kacper Golisz
 Natalia Adamowska  Jakub Wolski
 Gabriela Siek  Michał Klimek
 Paulina Wojtyła  Patryk Mańkowski
 Jagoda Kamińska  Damian Woźniak
 Agnieszka Przech  Damian Wójcik
 Julia Głąb  Krzysztof Traczewski
 Agata Rej (R)  Marcin Rzucidło (R)
 Diana Stacharska (R)  
 Katarzyna Mendykowska (R)  

Gminne Igrzyska
Bychawa, 25.09.2012 r.

Dziewczęta Chłopcy
       
1.  SP w Bychawie 1.  SP w Bychawie
2.  SP w Woli Gałęzowskiej 2.  SP w Woli Gałęzowskiej
       

Zawody szkolne
 w biegach przełajowych w kategorii indywidualnej

Dziewczęta

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

1 Patrycja Mazurkiewicz VI d 3.33.74
2 Jagoda Pałubska VI b 3.38.47
3 Luiza Frączek VI a 3.47.26
4 Natalia Kula VI b 3.48.76
5 Natalia Adamowska VI d 3.49.07
6 Gabriela Siek V b 3.53.22
7 Paulina Wojtyła VI d 3.56.66
8 Jagoda Kamińska V b 3.56.76
9 Agnieszka Przech V c 3.59.44
10 Julia Głąb V a 3.59.83
11 Diana Stacharska V a 4.01.81
12 Katarzyna Mendykowska VI b 4.01.83
13 Agata Rej VI a 4.02.34
14 Wiktoria Kania V a 4.03.29
15 Julia Kusa V a 4.03.31
15 Julia Sądej V a 4.03.31
16 Aleksandra Luterek V d 4.07.55
17 Julia Michalewska VI a 4.07.76
18 Karolina Rybaczek VI a 4.09.34
19 Weronika Golik V d 4.10.37
20 Weronika Bielak V b 4.14.47
21 Karolina Regmunt IV a 4.18.29
22 Olga Łopucka V a 4.42.35
23 Olga Korba VI c 4.42.85
24 Aleksandra Kośka IV a 4.43.17
25 Wiktoria Bartoszek V a 5.03.02
26 Agata Oskroba V b  
27 Kinga Michalczak V b  
28 Katarzyna Kostrzewa V b  
29 Aleksandra Sadło V b  
30 Julia Niedźwiadek V d  
31 Wiktoria Mazurek V d  
32 Wolska Wiktoria VI c  
33 Gabriela Oleszko VI c  
34 Aleksandra Syroka VI c  
35 Edyta Rozdzialik VI c  
36 Klaudia Dulniak IV a  
37 Karolina Koza IV a  
38 Ilona Kulka V a  

Chłopcy

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Czas

1 Michał Piwnicki VI a 3:27
2 Kacper Golisz VI a 3:31
3 Jakub Wolski VI c 3:32
4 Michał Król VI b 3:40
5 Łukasz Krzysztoń VI b 3:40,49
6 Michał Klimek VI a 3:41
7 Patryk Mańkowski VI c 3:46
8 Damian Wożniak V b 3:47
8 Damian Wójcik V a 3:47
9 Mateusz Witek V c 3:54
10 Krzysztof Traczewski VI b 3:59
10 Marcin Rzucidło VI d 3:59
11 Paweł Ostrysz V c 4:02
12 Kamil Surdyga V d 4:09
13 Rafał Kula VI a 4:11
14 Kacper Tylus V d 4:13
15 Artur Choiński VI b 4:26
16 Damian Lenart VI c 4:52
17 Damian Grabczyński VI c 4:54
18 Jacek Pruś VI c 4:59
Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie