Archiwum osiągnięć sportowych

 

Rok szkolny 2010/2011

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 27.09.2010 r.
I m - drużyna chłopców

Rejonowe Igrzyska - Kraśnik, 7.10.2010 r.
V m - drużyna chłopców /Przemysław Głąb, Mateusz Popławski, Mateusz Gajur, Jakub Wolski, Łukasz Wolski, Kacper Świtek, Piotr Olesiński, Jarosław Rzucidło, Michał Grabczyński, Konrad Marek/

Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska
Kategoria chłopców /10-11 lat/
I miejsce w zawodach gminnych
I miejsce w zawodach powiatowych
III miejsce w zawodach rejonowych
skład drużyny:
Michał Piwnicki, Michał Król, Łukasz Krzysztoń, Krzysztof Traczewski, Marcin Rzucidło, Karol Kazmirowski, Rafał Lipiński, Kamil Klimek, Przemysław Korba

Kategoria chłopców /12-13 lat/
II miejsce w zawodach gminnych /Konrad Marek, Michał Grabczyński, Piotr Olesiński, Kamil Polski, Jarosław Rzucidło, Łukasz Wolski, Przemysław Głąb, Emil Pausz, Mateusz Popławski/

Pływanie
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 20.11.2010 r.
konkurencje indywidualne

25 m stylem grzbietowym
I m -
Weronika Golik
I m - Szymon Szmit
II m - Kacper Dudek
III m - Piotr Dworak

25 m stylem klasycznym
I m - Julia  Sądej

50 m stylem dowolnym
I m -
Monika Duda
II m - Krzysztof Traczewski
III m - Piotr Olesiński
IV m - Karol Frant

50 m stylem klasycznym
I m - Katarzyna Lech
II m - Julia  Michalewska 
III m - Katarzyna Mendykowska
I m - Kacper Mendykowski
II m - Dominik Drąg
III m - Michał Król
IV m - Marcin Wolski

50 m stylem grzbietowym
I m -
Magdalena Mendykowska 
II m - Weronika  Lipińska 
I m - Patryk Daśko
III m -
Filip Dudek 

Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 25.11.2010 r.
dziewczęta
50 m stylem klasycznym
IV m - Katarzyna Mendykowska
VIII m - Julia  Michalewska 
50 m stylem grzbietowym
VII m -
Weronika  Lipińska

chłopcy
50 m stylem klasycznym
V m -
Michał Król
VI m - Marcin Wolski
50 m stylem dowolnym
VIII m -
Krzysztof Traczewski
50 m stylem grzbietowym
VII m -
Filip Dudek 
VIII m -
Patryk Daśko

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska - Bychawa, 28.10.2010 r.
klasy IV
I   m  - Paulina Wieczorkiewicz                   I  m   - Michał Król
III  m  - Wiktoria Wolska                             II m   -
Łukasz Krzysztoń
V m  - 
Jagoda Pałubska                           III m    - Cezary Dziadosz
VI m  - Katarzyna Mendykowska
                IV m   - Konrad Rożenek

klasy V-VI
I  m  -  Katarzyna Lech                           I  m  - Kacper Bartoszek
II m  -  Klaudia Rapa                              II  m  -
Kamil Polski
III m  -
Anna Chemperek                         III m  - Łukasz Wolski
IV m - Wiktoria Maciejczyk                    IV m  -
Konrad Marek
V m - Aleksandra Kursa

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 4.11.2010 r.
klasy IV
V   m  - Paulina Wieczorkiewicz                   I  m     - Łukasz Krzysztoń
VII m  - Wiktoria Wolska                             III  m   -
 Michał Król
                                                                 V  m   -  Konrad Rożenek
                                                                VII m   -  Cezary Dziadosz
klasy V-VI
I  m   - Anna Chemperek                             V  m    - Kamil Polski
II m  -  Klaudia Rapa                                  VI  m    -
Kacper Bartoszek
VII m  -
Wiktoria Maciejczyk                       VII m    - Łukasz Wolski
IX m  - Aleksandra Kursa                            IX m    - 
Konrad Marek

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów,
15-16.11.2010 r.
klasy IV
III  m   -  Michał Król
IV  m   -  Łukasz Krzysztoń
klasy V-VI
II m   - Katarzyna Lech                                                         
V  m   - Anna Chemperek                     
VI m  -  Klaudia Rapa                    

Rejonowe Igrzyska - Kocudza, 22.11.2010 r.
IX  m   -  Katarzyna Lech 
IX  m   -
 Michał Król
XIII m  -  Łukasz Krzysztoń

Mini piłka ręczna
Powiatowe Igrzyska - Mętów, 14.12.2010 r.
II m
- chłopcy /
Piotr Olesiński, Konrad Marek, Michał Grabczyński, Mateusz Popławski, Kamil Kukuryk, Kamil Gryta, Kacper Bartoszek, Damian Łobodziński, Maciej Sulenta/

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym - Bychawa, 13.11.2010 r.

Miejsce Rodzina
1. Karol Frant z tatą Tomaszem
2. Michał Piwnicki z tatą Tomaszem
3. Katarzyna Lech z tatą Zbigniewem
4. Kamil Kukuryk z tatą Robertem
5-6 Anna Chemperek z tatą Leszkiem
5-6 Przemysław Korba z tatą Edmundem
7. Konrad Rożenek a tatą Piotrem
8. Michał Maj z tatą Stanisławem

9.

Barbara Lech z tatą Zbigniewem    
Krzysztof Traczewski z dziadkiem Wacławem
Przemysław Głąb z dziadkiem Tadeuszem
Paulina Wieczorkiewicz z tatą Grzegorzem

13.

 

Kamil Gryta z tatą Andrzejem
Robert Guziak z tatą Leszkiem
Anna Szymczak z tatą Jarosławem
Adrianna Ziętek z tatą Grzegorzem

 17.

Adrian Jakubowski z tatą Jarosławem
Marcin Dziadosz z tatą Mariuszem
Karolina Rybaczek z tatą Krzysztofem
Dominik Drąg z wujkiem Piotrem
Kacper Mendykowski z wujkiem Tomaszem
Julia Michalewska z tatą Piotrem
Mateusz Mazurkiewicz z tatą Mariuszem
Kacper Bartoszek z tatą Markiem

25.

Magdalena Mendykowska z mamą Joanną
Katarzyna Mendykowska z mamą Joanną
Karolina Grodzińska z tatą Mariuszem
Marcin Wolski z tatą Arturem
Cezary Dziadosz z tatą Tomaszem
Aleksandra Toporowska z tatą Markiem
Weronika Lipińska z tatą Albertem
Filip Dudek z tatą Pawłem
Ernest Multan z mamą Amelią

Turniej „Narciarska Bychawa” - Batorz, 20.02.2011 r.
narciarstwo alpejskie
klasy I - III
I m - Alicja Krzyżak
V m - Alicja Rolek
klasy IV - VI
 
I m  - Wiktoria Kryska
II m - Karolina Grodzińska
III m - Wiktoria Maciejczyk

klasy I - III
III m -Dawid Rapa
V m - Oskar Mituła
VI m - Dworak Piotr
VII m - Malec Mateusz
klasy IV - VI
 
VI m - Jakub Szacoń
VIII m - Michał Król
X m - Marcin Rzucidło

Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 3.03.2011 r.
I m - chłopcy "trójki"
I m - dziewczęta "czwórki"
III m  - chłopcy "czwórki" Kamil Gryta, Damian Łobodziński, Kamil Kukuryk, Mateusz Popławski, Piotr Olesiński, Jarosław Rzucidło, Przemysław Głąb, Łukasz Wolski, Michał Grabczyński/

Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 9-10.03.2011 r.
I m - dziewczęta "czwórki" /Anna Chemperek, Katarzyna Lech, Aleksandra Nowak, Wiktoria Maciejczyk, Magdalena Baran, Karolina Rubaj, Kamila Walewska, Klaudia Rapa, Monika Duda/
I m - chłopcy "trójki" /Michał Król, Łukasz Krzysztoń, Krzysztof Traczewski, Konrad Rożenek, Kacper Budzyński, Michał Piwnicki, Michał Klimek, Cezary Dziadosz/

Rejonowe Igrzyska - Bystrzyca Stara, 14-15.03.2011r.
II m - dziewczęta "czwórki" - skład jw.
II m - chłopcy "trójki" - skład jw.


Mini piłka nożna
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 11.04.2011 r.
I m  -  drużyna chłopców
/Michał Król, Michał Grabczyński, Kamil Kukuryk, Konrad Marek, Piotr Olesiński, Przemysław Głąb, Emil Pausz, Mateusz Popławski/

Powiatowe Igrzyska -
Wysokie, 19.04.2011 r.
I m  - drużyna chłopców /skład jw./

Rejonowe Igrzyska - Biłgoraj, 5.05.2011 r.
I m  - drużyna chłopców /Michał Król, Michał Grabczyński, Kamil Kukuryk, Konrad Marek, Piotr Olesiński, Przemysław Głąb, Emil Pausz, Mateusz Popławski, Jarosław Rzucidło/

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobyli
Katarzyna Lech
/VI b/ i Michał Król /IV b/

 

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy
zdobyła
klasa VI a

Rok szkolny 2009/2010

Sztafetowe biegi przełajowe /10x80 0m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa 24.09.2009 r.
I m - drużyna chłopców /Michał Cajzer, Przemysław Głąb, Wojciech Flis, Mateusz Gajur, Karol Gajur, Emil Pausz, Daniel Mazurek, Konrad Marek, Łukasz Wolski, Mateusz Popławski/

Pływanie
Gminne Igrzyska - Bychawa, 7.11.2009 r.
Konkurencje indywidualne:

25 m stylem grzbietowym
I m   - Weronika  Lipińska 
II m  - Aleksandra Toporowska

25 m stylem klasycznym
I m   - Julia  Michalewska
II m  - Katarzyna Mendykowska

25 m stylem grzbietowym
I m   -  Filip Dudek
II m  - Patryk Daśko

25 m stylem dowolnym
I m   - Krzysztof Traczewski

50 m stylem dowolnym
I  m  – Wiktoria Kryska
II  m – Wiktoria Maciejczyk
I  m  – Michał Włodarczyk  

50 m stylem klasycznym
II  m - Inga Holweg
II m - Agata Janik
I m - Michał Pawłowski

50 m stylem grzbietowym
I  m  - Magdalena Mendykowska 
III m - Natalia Szawarska  

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska - Bychawa, 13.10.2009 r.
klasy IV
I   m  -  Aleksandra Kursa                         I  m   - Przemysław Korba
II  m  -  Eryka Toruń                                 II  m   -
Mateusz Mazurkiewicz
III m  - 
Barbara Lech                                III m   - Michał  Ignatowski
III m  -  Patrycja Sawicka
                          III m   - Przemysław Mróz

klasy V-VI
I  m  -  Aleksandra Żak                             I   m   - Paweł Łukomski
II m  -   Katarzyna Lech                             II  m  -
Michał Pawłowski
III m  - 
Dominika Frant                             III m  - Kamil Kasprzak
IV m  -  Magdalena Tracz                          IV m  - Łukasz Sprawka

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 16.10.2009 r.
klasy IV
I   m  - Aleksandra Kursa                          III  m  - Mateusz Mazurkiewicz
V  m  - Eryka Toruń                                 V  m   -
 Przemysław Korba
V m   - 
Barbara Lech                                V  m  -  Michał  Ignatowski
VII m - Patrycja Sawicka
                          IX m   -  Przemysław Mróz

klasy V-VI
I  m   - Aleksandra Żak                               II  m    - Łukasz Sprawka
II m  -  Magdalena Tracz                            III  m   -
Paweł Łukomski
III m  -
Katarzyna Lech                               V m     -  Kamil Kasprzak
IV m  - Dominika Frant                               VII m  -  
Michał Pawłowski

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 19 - 20.10.2009 r.
klasy IV
I   m  - Aleksandra Kursa                          X  m  - Mateusz Mazurkiewicz
klasy V-VI
II  m   -  Katarzyna Lech                            XI  m    - Paweł Łukomski
IV m  -  Aleksandra Żak                             XII m    - Łukasz Sprawka

V m  -
 Dominika Frant                             
XI m  -  Magdalena Tracz     
                   

Rejonowe Igrzyska -
Kocudza, 27.10.2009 r.
IX  m   - Aleksandra Kursa 
IX  m   -  Katarzyna Lech 
XII m   -  Aleksandra Żak 

Mini siatkówka
Gminne Igrzyska - Bychawa, 22.01.2010 r.
I   m  -  dziewczęta "dwójki"
I   m  - chłopcy "dwójki"
I   m  - dziewczęta "czwórki"
I   m
  - chłopcy "czwórki"
Ze względu na odwołane zajęcia szkolne /niskie temperatury/ nasi uczniowie nie wzięli udziału w zawodach na wyższych szczeblach.
 
Mini piłka nożna
Eliminacje powiatowe - Zakrzew, 21-22.04.2010 r. 
II m
  -  drużyna dziewcząt /Anna Syp, Aleksandra Flis, Aleksandra Płaza, Paulina Zaborska, Edyta Tudrujek, Karina Dębińska, Katarzyna Lech, Magdalena Baran, Monika Duda/
I m   -  drużyna chłopców /Kamil Kasprzak, Michał Włodarczyk, Michał Cajzer, Łukasz Sprawka
Michał Pawłowski, Patryk Piwnicki, Mateusz Zyszczak, Piotr Olesiński, Emil Pausz, Jarosław Rzucidło/

Powiatowe Igrzyska -
Jabłonna, 27.04.2010 r.
III m  - drużyna chłopców /Kamil Kasprzak, Michał Włodarczyk, Michał Cajzer, Łukasz Sprawka, Michał Pawłowski, Patryk Piwnicki, Paweł Łukomski, Mateusz Zyszczak, Piotr Olesiński, Przemysław Głąb/

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym - Bychawa 5.12.2009 r.

Miejsce Rodzina
1 Dominika Frant z tatą Tomaszem
2 Katarzyna Lech z tatą Zbigniewem
3 Marcin Dziadosz z tatą Mariuszem
4 Kamil Kasprzak z dziadkiem Lechem
5 Kamil Małecki z tatą Adamem
6 Barbara Lech z tatą Zbigniewem
7 Przemysław Głąb z mamą Elżbietą
8 Karol Frant z tatą Tomaszem

9

Patryk Piwnicki z tatą Tomaszem
Karolina Rubaj z tatą Andrzejem
Klaudia Rapa z tatą Andrzejem
Agata Janik z tatą Waldemarem

13

Michał Maj z tatą Stanisławem
Łukasz Wolski z tatą Markiem
Kamil Kukuryk z tatą Robertem

 16

Alicja Głowacka z tatą Radosławem
Wiktoria Maciejczyk z mamą Katarzyną
MIchał Wieczorkiewicz z tatą Robertem
Kacper Mendykowski z tatą Krzysztofem
Michał Włodarczyk z tatą Waldemarem
Łukasz Tylus z tatą Krzysztofem

22

Kacper Bartoszek z tatą Markiem
Aleksandra Kursa z tatą Sławomirem


Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły

zdobył uczeń

Kamil Kasprzak
z klasy VI a

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy zdobyła
klasa VI b

Rok szkolny 2008/2009

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 29.09.2008 r.
I m  - drużyna dziewcząt /Paulina Korba, Sylwia Batyra, Izabela Dziadosz, Anna Flis, Samanta Bartyska, Patrycja Piechota, Karina Dębińska, Monika Adamowska, Paulina Zaborska, Inga Holweg/
I m  - drużyna chłopców /Jakub Szymala, Michał Cajzer, Dominik Łoś, Karol Styk, Adrian Migryt, Kamil Frączek, Przemysław Głąb, Wojciech Flis, Jarosław Rzucidło, Sebastian Luterek/

Rejonowe Igrzyska -
Bychawa, 3.10.2008 r.
V m - drużyna dziewcząt /Paulina Korba, Sylwia Batyra, Izabela Dziadosz, Anna Flis, Samanta Bartyska, Kinga Moląg, Karina Dębińska, Monika Adamowska, Pa ulina Zaborska, Inga Holweg/
V m - drużyna chłopców /Jakub Szymala, Michał Cajzer, Karol Styk, Adrian Migryt, Kamil Frączek, Przemysław Głąb, Wojciech Flis, Jarosław Rzucidło, Sebastian Luterek, Mateusz Zawiślak/

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska - Bychawa, 6.10.2008 r.
klasy IV
I   m   - Katarzyna Lech           I   m  - Jakub Boguta
II  m  -  Klaudia Rapa               I  m   - Adrian Dolecki

III m  -  Wiktoria Maciejczyk                     
klasy V-VI
I   m   - Dominika Gryta           I  m  - Daniel Stachyra
III m  -  Aleksandra Żak           II  m  - Jakub Szymala

IV m  -  Sylwia Batyra             III m  -  Michał Kasperski 

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 10.10.2008 r.
klasy IV
I   m   - Katarzyna Lech              I   m   - Jakub Boguta
II  m  -  Klaudia Rapa                                 

klasy V-VI
IV   m   - Sylwia Batyra               I   m   - Jakub Szymala
                                                III  m  -  Michał Kasperski 

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 22 - 23.10.2008 r.
klasy IV
V  m  - Katarzyna Lech              IV   m   - Jakub Boguta
VI m  -  Klaudia Rapa                                 

klasy V-VI
VII   m   - Sylwia Batyra            XI   m   - Jakub Szymala
                                               XII  m  -  Michał Kasperski 

Rejonowe Igrzyska - Kocudza, 29.10.2008 r.
XIII-XVI m   - Jakub Boguta

Pływanie
Gminne Igrzyska
- Bychawa, 16.11.2008 r.
konkurencje indywidualne

50 m stylem dowolnym
I m -
Magdalena Sprawka
II m -
Wiktoria Kryska

II m - Dominik Łoś
III m - Miłosz Głowacki
VI m - Michał Włodarczyk
VII m - Jakub Boguta

50 m stylem klasycznym
I m - Inga Holweg
II m - Anna Flis
III m - Alicja Głowacka

50 m stylem grzbietowym
I m -
Izabela Dziadosz
II m -
Natalia Szawarska
 
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 20.11.2008 r.
Konkurencje indywidualne:
50 m stylem dowolnym
II   m – Magdalena Sprawka
III   m – Dominik Łoś
50 m stylem klasycznym
II  m - Inga Holweg
50 m stylem grzbietowym
I  m  - Izabela Dziadosz 

Rejonowe Igrzyska -
Kraśnik, 24.11.2008 r.
Konkurencje indywidualne

VIII   m – Magdalena Sprawka /50 m stylem dowolnym/
XI   m – Dominik Łoś /50 m stylem dowolnym/
VI  m - Inga Holweg /50 m stylem klasycznym/
VI  m  - Izabela Dziadosz /50 m stylem grzbietowym/

Mini piłka ręczna
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 28.11.2008 r.
I m  - drużyna dziewcząt
I m  - drużyna chłopców

Powiatowe Igrzyska - Mętów, 3-4.12.2008 r.
III m  - drużyna dziewcząt /Izabela Dziadosz, Anna Flis, Dominika Gryta, Patrycja Piechota, Aneta Zarosińska, Julita Małek, Paulina Korba, Kinga Moląg, Sylwia Batyra, Patrycja Sękowska, Paulina Piędzia/
II  m  - drużyna chłopców /Jakub Szymala, Sebastian Luterek, Dominik Łoś, Mateusz Zawiślak, Dawid Kaproń, Daniel Stachyra, Mateusz Zyszczak, Kamil Małecki, Kamil Kasprzak, Michał Włodarczyk/

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym - Bychawa 22.11.2008 r.

Miejsce Rodzina
1. Michał Pawłowski z tatą Jarosławem
2. Miłosz Głowacki z tatą Radosławem
3. Aleksandra Żak z tatą Grzegorzem
4. Dominika Gryta z tatą Andrzejem
5. Katarzyna Lech z tatą Zbigniewem
6. Dominika Frant z tatą Tomaszem
7. Kamil Kasprzak z dziadkiem Lechem
8. Magdalena Tracz z tatą Andrzejem
9. Agata Janik z tatą Waldemarem
9. Michał Kasperski z tatą Januszem
9. Klaudia Rapa z tatą Andrzejem
9. Katarzyna Rybaczek z tatą Januszem
13. Izabela Słowikowska z tatą Grzegorzem
13. Patrycja Piechota z tatą Zygmuntem
13. Magdalena Sprawka z tatą Markiem
13. Michał Maj z tatą Stanisławem
17. Paweł Cajzer z tatą Markiem
17. Wiktoria Maciejczyk z mamą Katarzyną
17. Mateusz Wolski z dziadkiem Janem
17. Patryk Piwnicki z tatą Tomaszem
17. Marcin Dziadosz z tatą Mariuszem
17. Daniel Stachyra z tatą Jerzym
17. Aleksandra Pawlik z tatą Wojciechem
17. Kamil Małecki z tatą Adamem
25. Weronika Dudzińska z mamą Anną
25. Kamil Niedźwiedź z tatą Andrzejem
25. Przemysław Głąb z mamą Elżbietą
25. Bartłomiej Stachyra z mamą Iwoną
25. Jarosław Rzucidło z tatą Piotrem
25. Karolina Rubaj z tatą Andrzejem
25. Magdalena Mendykowska z tatą Krzysztofem
25. Dominik Drąg z tatą Witoldem
25. Łukasz Wolski z tatą Markiem

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 22.01.2009 r.
Klasy IV
I m      -  drużyna dziewcząt /
Katarzyna Lech, Klaudia Rapa/
III m    -  drużyna chłopców /
Jakub Boguta, Adrian Dolecki/
Klasy V-VI
II m
  -  drużyna dziewcząt /Aleksandra Żak, Sylwia Batyra/
III m  -  drużyna chłopców /Jakub Szymala,
Michał Kasperski/

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 26-27.01.2009 r.
II m drużyna dziewcząt /
Katarzyna Lech, Klaudia Rapa/

Rejonowe Igrzyska -
Kocudza, 20.02.2009 r.
VII mdrużyna dziewcząt /
Katarzyna Lech, Klaudia Rapa/

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 24.03.2009 r.
I m  - drużyna dziewcząt
I m
  - drużyna chłopców

Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 4.03.2009 r.
I   m   - dziewczęta "dwójki"
I   m   - chłopcy "dwójki"
I   m   - dziewczęta "czwórki"

I   m
   - chłopcy "czwórki"

Powiatowe Igrzyska -
Bełżyce, 16-17.03.2009 r.
II m - dziewczęta "dwójki" /Aleksandra Flis, Aleksandra Żak, Inga Holweg, Dominika Frant/
II m - dziewczęta "czwórki" /Izabela Dziadosz, Dominika Gryta, Patrycja Piechota, Aneta Zarosińska, Karolina Piędzia, Patrycja Sękowska, Paulina, Korba, Magdalena Korba/
I m - chłopcy "dwójki" /Kamil Kasprzak,  Michał Włodarczyk, Michał Pawłowski, Paweł Łukomski/
II m - chłopcy "czwórki" /Jakub Szymala, Daniel Stachyra, Dawid Kaproń, Mateusz Zawiślak, Bartłomiej Buczek, Miłosz Głowacki, Piotr Jankowski, Dominik Łoś/

Rejonowe Igrzyska
- Bychawa, 26.03.2009 r.
I m - chłopcy "dwójki" /Kamil Kasprzak,  Michał Włodarczyk, Michał Pawłowski, Paweł Łukomski/

Wojewódzkie Igrzyska - 
Świdnik ,7.04.2009 r.
V m 
- chłopcy "dwójki"  /Kamil Kasprzak,  Michał Włodarczyk, Michał Pawłowski, Paweł Łukomski/

Mini piłka nożna
Eliminacje powiatowe - Zakrzew, 23.04.2009 r.
II m  -  drużyna dziewcząt /Aleksandra Flis, Paulina Korba, Dominika Gryta, Sylwia Batyra, Patrycja Piechota, Aneta Zarosińska, Izabela Dziadosz, Klaudia Kurek, Patrycja Sękowska, Justyna Kostruba/
I m   -  drużyna chłopców
Powiatowe Igrzyska - Wojciechów, 30.04.2009 r.
I m  - drużyna chłopców
Rejonowe Igrzyska - Kraśnik, 12.05.2009 r.
I m  - drużyna chłopców /Jakub Szymala, Piotr Jankowski, Bartłomiej Buczek, Daniel Stachyra, Mateusz Zawiślak, Dominik Łoś, Adrian Jasielski, Adrian Migryt, Kamil Małecki, Michał Włodarczyk/
Wojewódzkie Igrzyska  - V m  - drużyna chłopców
Z winy organizatora nasza drużyna nie miała możliwości sprawdzić swoich możliwości na zawodach wojewódzkich, w związku z tym zostało nam przyznane jedynie V miejsce.

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobył uczeń

Jakub Szymala
z klasy VI a

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy zdobyła
klasa VI a

Rok szkolny 2007/2008

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 3.10.2007 r.
III m - drużyna dziewcząt /Agnieszka Fijołek, Małgorzata Bartnik, Monika Jabłońska, Sylwia Batyra, Karolina Kałużna, Joanna Krusińska, Ewelina Korba, Paulina Korba, Kowalczyk Patrycja, Izabela Ozimek/
III m - drużyna chłopców /Andrzej Stachyra, Michał Cajzer, Paweł Klimek, Dominik Łoś, Damian Rozdzialik, Michał Miszczak, Mateusz Łukomski, Jakub Szymala, Rafał Wartacz, Mateusz Zawiślak/

Mini piłka nożna chłopców
Eliminacje powiatowe - Zakrzew, 25.04.2008 r.
I m - drużyna chłopców /Marcin Chmiel, Rafał Dudkiewicz, Mateusz Łukomski, Grzegorz Grabczyński, Karol Wieczorkiewicz, Paweł Klimek, Jakub Szymala, Bartłomiej Buczek/
Powiatowe Igrzyska - Wojciechów, 6.05.2008 r.
II m - drużyna chłopców /Marcin Chmiel, Rafał Dudkiewicz, Mateusz Łukomski, Grzegorz Grabczyński, Paweł Klimek, Jakub Szymala, Bartłomiej Buczek, Daniel Stachyra, Damian Rozdzialik/

Tenis stołowy w kategorii indywidualnej
Gminne Igrzyska - Bychawa, 11.10.2007 r.
klasy IV
I   m   - Aleksandra Żak    I   m   - Paweł Łukomski
II  m  -  Aleksandra Flis    II  m   - Łukasz Sprawka
III m  -  Sara Pizoń           II m   - Michał Pawłowski
klasy V-VI
II   m - Iwona Kryk           I   m   - Damian Rozdzialik
                                     II  m   - Patryk Siek
                                     III m   - Karol Wieczorkiewicz

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 15.10.2007 r.
klasy IV
I   m  - Aleksandra Żak    II  m - Łukasz Sprawka
II  m  - Aleksandra Flis    III  m - Paweł Łukomski
III m  - Sara Pizoń                                      
klasy V-VI
II   m - Iwona Kryk           V   m  - Damian Rozdzialik
                                      IX  m  - Patryk Siek

Ze względu na brak transportu uczniowie nie wzięli udziału w zawodach powiatowych.

Turniej Rodzinny w badmintonie - Bychawa, 10.11.2007 r.

Miejsce Rodzina
1. Joanna Krusińska z tatą Sylwestrem
2. Ilona Żak z tatą Dariuszem
3. Katarzyna Rybaczek z tatą Januszem
4. Michał Pawłowski z tatą Jarosławem
5. Dominika Gryta z tatą Andrzejem
6. Magdalena Sprawka z tatą Markiem
7. Michał Kasperski  z tatą Januszem
8. Kamil Kasprzak  z tatą Sylwestrem
9. Aleksandra Żak  z tatą Grzegorzem
10. Miłosz Głowacki  z tatą Radosławem
11. Agata Boguta  z tatą Andrzejem
12. Karol Sprawka z mamą Beatą
13. Izabela Dziadosz  z tatą Grzegorzem
14. Karolina Pikul z mamą Anną


Turniej Rodzinny w tenisie stołowym - Bychawa, 8.12.2007 r.

Miejsce Rodzina
1. Michał Miszczak z tatą Andrzejem
2. Patryk Siek z dziadkiem Jerzym
3. Iwona Kryk z tatą Andrzejem
4. Michał Kasperski  z tatą Januszem
5. Jakub Szymala z tatą Arturem
6. Miłosz Głowacki z mamą Delfiną
7. Michał Pawłowski z tatą Jarosławem
8. Dominika Gryta z tatą Andrzejem
9. Joanna Krusińska z tatą Sylwestrem
10. Izabela Słowikowska z tatą Grzegorzem
11. Patrycja Piechota z tatą Zygmuntem
12. Weronika Dudzińska z mamą Anną
13. Kamil Kasprzak  z tatą Sylwestrem
14. Magdalena Szmit z tatą Mariuszem
15. Izabela Dziadosz  z tatą Grzegorzem


Tenis stołowy w kat. drużynowej

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 1.02.2008 r.
Klasy IV
I m      -  drużyna dziewcząt /Aleksandra Żak, Aleksandra Flis/
II m     -  drużyna chłopców /
Łukasz Sprawka, Paweł Łukomski/
Klasy V-VI
III m    -  drużyna dziewcząt /Iwona Kryk,
Joanna Krusińska/
II m     -  drużyna chłopców /
Damian Rozdzialik, Patryk Siek
/

Pływanie 
Gminne Igrzyska - Bychawa, 17.11.2007 r.
klasy I-IV
25 m stylem dowolnym

I m - Wiktoria Kryska
I m - Michał Włodarczyk
II m - Michał Pawłowski


25 m stylem
klasycznym
I m - Inga Holweg
II m - Agnieszka Grabowska
I m - Michał Pawłowski

25 m stylem grzbietowym
I m -
Inga Holweg
II m -
Aleksandra Pawlik
III m -
Natalia Szawarska
IV m -
Aleksandra Flis

klasy V-VI
50 m stylem dowolnym
I m -
Małgorzata Bartnik
II m - Joanna Krusińska
II m - Dominik Łoś
III m - Miłosz Głowacki
VII m - Karol Sprawka
IX m - Mateusz Ciupak

50 m stylem grzbietowym
I m -
Magdalena Szmit
II m -
Izabela Dziadosz
III m -
Agata Martyna
I m -
Artur Dojutrek
II m - Karol Prus
III m - Marcin Borowiecki


50 m stylem klasycznym
II m - Michał Miszczak
III m - Marcin Borowiecki
IV m - Jakub Pietrzak
IX m - B
artłomiej Wójcik

Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 21.11.2007 r.
II m   - Dominik Łoś /50 m stylem dowolnym/

Rejonowe Igrzyska - Kraśnik, 26.11.2007 r.
VIII m  - Dominik Łoś /50 m stylem dowolnym/


Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 10.03.2008 r.
I m  - drużyna dziewcząt
I m
  - drużyna chłopców
 
Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 11.03.2008 r.
I  m  - dziewczęta "dwójki"
I  m  - chłopcy "dwójki"
I  m  - dziewczęta "czwórki"

II m
  - chłopcy "czwórki"

Powiatowe Igrzyska -
Mętów, 18.03.2008 r.
I m - dziewczęta "czwórki" /Agnieszka Fijołek, Agata Martyna, Aneta Spust, Karolina Olech,  Iwona Kryk, Joanna Krusińska, Patrycja Szwałek, Małgorzata Bartnik, Karolina Kałużna/
Powiatowe Igrzyska -
Garbów, 17.03.2008 r.
I m - chłopcy "dwójki" /Jakub Szymala, Daniel Stachyra, Dawid Kaproń, Miłosz Głowacki, Piotr Jankowski, Dominik Łoś/  
III m - dziewczęta "dwójki" /Karolina Piędzia, Patrycja Sękowska, Paulina Korba, Sylwia Żak, Izabela Dziadosz, Dominika Gryta/

Rejonowe Igrzyska -
Urzędów 27.03.2008 r.
III m - dziewczęta "czwórki" /Agnieszka Fijołek, Agata Martyna, Aneta Spust,  Karolina Olech,  Iwona Kryk, Joanna Krusińska, Patrycja Szwałek, Małgorzata Bartnik/
Rejonowe Igrzyska - Bychawa, 28.03.2008 r.
III m  - chłopcy "dwójki" /Jakub Szymala, Daniel Stachyra, Dawid Kaproń, Miłosz Głowacki/
  

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobył uczeń

Jakub Szymala
z klasy V a

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy Szkoły zdobyła
klasa VI d

Rok szkolny 2006/2007

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa 5.10.2006 r.
I m - drużyna dziewcząt /Monika Korba, Agata Piędzia, Sylwia Babiarz, Agnieszka Fijołek, Amanda Michalczak, Marlena Zarosińska, Karolina Kałużna, Joanna Batyra, Paulina Sagan, Agnieszka Dudkiewicz/
VI m - drużyna chłopców /Adam Styk, Kamil Batyra, Marek Pachulec, Grzegorz Pietrzak, Wojciech Batyra, Michał Miszczak, Jakub Gutek, Dominik Łoś, Michał Sobkowicz/
Rejonowe Igrzyska -  Kraśnik, 12.10.2006 r.
I m - drużyna dziewcząt /skład jw./
Wojewódzkie Igrzyska - Tomaszów Lubelski, 25.10.2006 r.
IV m - drużyna dziewcząt
/Agata Piędzia, Monika Korba, Agnieszka Fijołek, Sylwia Babiarz, Joanna Batyra, Paulina Sagan, Agnieszka Dudkiewicz, Karolina Kałużna, Marlena Zarosińska, Małgorzata Bartnik/

VI Bieg Niepodległości o puchar Burmistrza Bychawy - Bychawa, 11.11.2006 r.
Dziewczęta
II m   Paulina Sagan
III m  Katarzyna Kostrzewska /rolki/
Chłopcy
I m     Adam Styk
III m   Dominik Łoś
IV m   Jakub Szymala
V m   Sebastian Spust
VII m    Piotr Jankowski
IX m   Paweł Klimek
XI m   Tomasz Flis
XIV m   Mateusz Igras
XV m    Adrian Moroniak
XVI m    Marcin Chmiel

Mini piłka nożna
Eliminacje powiatowe - Zakrzew, 17.04.2007 r.
I m   -  drużyna dziewcząt /Paulina Sagan, Agata Piędzia, Amanda Michalczak, Anna Żuk, Agnieszka Fijołek, Paulina Sulowska, Iwona Kryk/
II m  -  drużyna chłopców /Wojciech Batyra, Marek Pachulec, Grzegorz Pietrzak, Rafał Głowacki, Jakub Gutek, Rafał Dudkiewicz, Marcin Chmiel, Grzegorz Grabczyński/
Powiatowe Igrzyska - Wojciechów, 18.04.2007 r.

II m  - drużyna dziewcząt /skład jw./

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska - Bychawa, 18.10.2006 r.
klasy IV
II m - Jakub Szymala
III m - Michał Kasperski
klasy V-VI
I m - Iwona Kryk
II m - Paulina Sagan
III m - Agata Piędzia

I m - Jakub Gutek
II m - Wojciech Batyra
III m - Michał Sobkowicz

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 20.10.2006 r.
klasy IV
III  m    - Jakub Szymala
V m      - Michał Kasperski
klasy V-VI
I   m   - Iwona Kryk                            I    m  - Jakub Gutek
II  m   - Paulina Sagan                       III  m   - Wojciech Batyra
IV m   - Agata Piędzia                       VI  m  - Michał Sobkowicz

Powiatowe Igrzyska - Ciecierzyn, 24-25.10.2006 r.
klasy IV
IX m -
Jakub Szymala
klasy V-VI

VII m  - Iwona Kryk                  VIII  m  - Jakub Gutek
IX m  -  Paulina Sagan            
  XIII  m  - Michał Sobkowicz
XIII m  - Agata Piędzia                        

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 18.01.2007 r.
Klasy V-VI
II m -  drużyna dziewcząt /Iwona Kryk, Paulina Sagan/
II m drużyna chłopców /Jakub Gutek, Michał Sobkowicz/

Powiatowe Igrzyska - Ciecierzyn, 23.01.2007 r.
Klasy V-VI
V-VI m -  drużyna dziewcząt /Iwona Kryk, Paulina Sagan/
VII m drużyna chłopców /Jakub Gutek, Michał Sobkowicz/

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 5.02.2007 r.
I m  - drużyna dziewcząt
I m  - drużyna chłopców

Powiatowe Igrzyska - Niedrzwica Kościelna, 8.03.2007 r.
II m  - drużyna chłopców /Wojciech Batyra, Michał Bosakiewicz, Michał Flis, Marek Pachulec, Grzegorz Pietrzak, Jakub Gutek, Rafał Głowacki, Jakub Lenarcik, Marcin Moczybroda, Adam Styk/

   

Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 27.03.2007 r.
I   m   - dziewczęta "dwójki"
II  m   - chłopcy "dwójki"
I   m   - dziewczęta "trójki"
I   m
   - chłopcy "trójki"

Powiatowe Igrzyska - Jastków, 3.04.2007 r.

I m - dziewczęta "dwójki" /Iwona Kryk, Karolina Olech, Agnieszka Fijołek, Agata Martyna, Małgorzata Bartnik/
I m - dziewczęta "czwórki"/Paulina Sagan, Agata Piędzia, Amanda Michalczak, Izabela Flis, Paulina Florek, Jagoda, Michalska, Anna Żuk/  
I m
- chłopcy
"czwórki" /Wojciech Batyra, Marek Pachulec, Grzegorz Pietrzak, Michał Flis, Jakub Gutek, Michał Bosakiewicz, Jakub Lenarcik/  

Rejonowe Igrzyska -
Urzędów, 13.04.2007 r.

III m - dziewczęta "dwójki" /Iwona Kryk, Karolina Olech, Agnieszka Fijołek, Agata Martyna, Małgorzata Bartnik/
I m - dziewczęta "czwórki" /Paulina Sagan, Agata Piędzia, Amanda Michalczak, Izabela Flis, Paulina Florek, Jagoda Michalska, Anna Żuk/  
II m - chłopcy "czwórki"/Wojciech Batyra, Marek Pachulec, Grzegorz Pietrzak, Jakub Gutek, Michał Bosakiewicz, Jakub Lenarcik/  

Wojewódzkie Igrzyska - Świdnik, 16.04.2007 r.
V m  - dziewczęta "czwórki" /
Paulina Sagan,  Agata Piędzia, Amanda Michalczak, Iza Flis, Paulina Florek, Jagoda Michalska, Anna Żuk, Agnieszka Fijołek, Natalia Żytkowska/

 Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Burmistrza Bychawy
 I , II i III 
miejsca, zajęły drużyny chłopców z naszej szkoły


Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobyła uczennica

Paulina Sagan
z klasy VI a

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy Szkoły zdobyła
klasa VI b

Rok szkolny 2005/2006

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 29.09.2005 r.
II m - drużyna dziewcząt /Agata Piędzia, Aneta Gierczyńska, Monika Łoś, Joanna Batyra, Paulina Sagan, Monika Korba, Ewelina Dajos, Karolina Kałużna, Marlena Zarosińska, Klaudia Krzykała/
I m - drużyna chłopców /Maciej Gąbka, Grzegorz Bartoszek, Kamil Styk, Damian Batyra, Kamil Batyra, Grzegorz Pietrzak, Marek Pachulec, Adam Styk, Patryk Wojtyła, Adam Kobylarz/
Rejonowe Igrzyska
- Kraśnik, 6.10.2005 r.
IV m - drużyna chłopców /skład jw./


Mini piłka nożna chłopców
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 26.10.2005 r.
II m - drużyna chłopców

V Bieg Niepodległości o puchar Burmistrza Bychawy - Bychawa,11.11.2005 r.
dziewczęta:
1. Aneta Gierczyńska
3. Monika Łoś
5. Agata Piędzia
6. Monika Korba
8. Anna Kasperek
chłopcy:
1. Kamil Styk
2 .Adam Styk
6. Paweł Okal
7. Dominik Łoś
10. Bartłomiej Tylus
12. Jakub Szymala
13. Paweł Klimek
14. Adrian Moroniak
15. Sebastian Luterek
16. Bartłomiej Dziadosz
17. Dawid Grabarski

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska
- Bychawa, 21.10.2005 r.
klasy IV
I m - Iwona Kryk

I m - Damian Rozdzialik
II m - Piotr Wojtowicz

klasy V-VI
I m - Aneta Gierczyńska
II m - Agnieszka Słowikowska
III m - Monika Marzec

I m - Maciej Gąbka
II m - Łukasz Mazurkiewicz
III m - Jakub Gutek


Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 25.10.2005 r.
klasy IV
I m    -  Iwona Kryk
III m  -  Damian Rozdzialik   
klasy VI
I m    -  Aneta Gierczyńska
III m  -  Maciej Gąbka

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 3-4.11.2005 r.
klasy IV
II m    -  Iwona Kryk
VI m   -  Damian Rozdzialik 
klasy VI
V m    -  Aneta Gierczyńska
IX m   -  Maciej Gąbka

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 15.01.2006 r.
II  m  -  drużyna dziewcząt z  kl. IV  /Paulina Sagan, Anna Żuk/
III m  -  drużyna chłopców z kl. IV  /Jakub Gutek, Grzegorz Pietrzak/
III m  -  drużyna dziewcząt z kl. V-VI  /Agata Popławska, Katarzyna Flis/
III m  -  drużyna chłopców z kl. V-VI   /Maciej Gąbka, Rafał Sulowski/

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe -
Bychawa, 16.02.2006 r.
I m - drużyna dziewcząt
I m - drużyna chłopców
Powiatowe Igrzyska
- Bystrzyca Stara, 21.02.2006 r.
IV m  - drużyna chłopców /Adam Kobylarz, Maciej Gąbka, Sylwester Kwietniewski, Tomasz Marzec, Bartłomiej Tylus, Kamil Styk, Patryk Wojtyła, Michał Frączek, Kamil Dębiński, Marek Pachulec
/
    
Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 28.03.2006 r.
I m   - dziewczęta "dwójki"
I m   - chłopcy "dwójki"
I m   - dziewczęta "trójki"
II m  - chłopcy "trójki"

Powiatowe Igrzyska
 - Bełżyce, 5.04.2006 r.
I m   - dziewczęta "dwójki" /Agata Piędzia, Paulina Florek, Paulina Sagan, Jagoda Michalska/
II m  - chłopcy "dwójki" /Jakub Gutek, Rafał Głowacki, Wojciech Batyra, Marek Pachulec/
II m  - dziewczęta "trójki" /Monika Łoś, Aneta Gierczyńska, Monika Marzec, Paulina Piędzia, Agnieszka Słowikowska, Ewelina Tracz, Marzena Baran/

Rejonowe Igrzyska - Urzędów, 11.04.2006 r.
I m -  dziewczęta "dwójki"/Agata Piędzia, Paulina Florek, Paulina Sagan, Jagoda Michalska, Izabela Flis/
     
Wojewódzkie Igrzyska -
Kraśnik, 18.04.2006 r.
V m -  dziewczęta "dwójki" /Agata Piędzia, Paulina Florek, Paulina Sagan, Jagoda Michalska, Izabela Flis/

 

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobył uczeń

Maciej Gąbka z klasy VI e

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy Szkoły zdobyła
klasa V b

Rok szkolny 2004/2005

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 30.09.2004 r.
I m - drużyna dziewcząt
II m - drużyna chłopców
Rejonowe Igrzyska - Janów Lubelski, 7.10.2004 r.
I m - drużyna dziewcząt
VI m - drużyna chłopców

Wojewódzkie Igrzyska -
Tomaszów Lubelski, 13.10.2004 r.
III m - drużyna dziewcząt /Katarzyna Flis, Magdalena Ziętek, Monika Łoś, Monika Szyszkowska, Chylińska Paulina, Sylwia Osinowska, Joanna Batyra, Aneta  Gierczyńska, Monika Szacoń, Dominika Sobkowicz/

Mini piłka nożna chłopców
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 20.10.2004 r.
II m - drużyna chłopców /Tomasz Flis, Wojciech Migryt, Aleksander Krukar, Paweł Król, Sylwester Kwietniewski, Maciej Gąbka, Marek Pachulec/

Mini piłka nożna dziewcząt  
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 29.04.2005 r.
I m - drużyna dziewcząt

Powiatowe Igrzyska - Ciecierzyn, 4.05.2005 r.
I m - drużyna dziewcząt /Monika Łoś, Maja Wac, Katarzyna Flis, Paulina Chylińska, Monika Szacoń, Edyta Marzec, Magdalena Ziętek/

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 25.10.2004 r.
klasy IV
II  m    - Paulina Sagan                     I  m    - Jakub Gutek
III m    - Anna Żuk                            II  m    - Grzegorz Pietrzak    
                                                      III m    - Sebastian Sawicki
klasy V-VI
I  m     - Agata Popławska                 I  m    - Maciej Gąbka
II  m    - Edyta Marzec                      II  m   - Rafał Sulowski
III m    - Katarzyna Flis                     III m    - Kacper Rakuś


Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 27.10.2004 r.
IV
m - Agata Popławska  
III m  -  Maciej Gąbka 
V m  -  Jakub Gutek   

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 2-3.11.2004 r.
IX m  - Maciej Gąbka
XI m  - Agata Popławska

IV Bieg Niepodległości o puchar Burmistrza Bychawy - Bychawa, 11.11.2004 r.
dziewczęta:
1. Katarzyna Flis /VI e/
4. Monika Łoś /V e/
5. Joanna Batyra /IV a/
7. Ewelina Tracz /V e/
chłopcy:
1 Łukasz Wójcik /VI c/
2 Michał Krajewski /VI a/
3 Kamil Styk /V a/
4 Aleksander Krukar /VI d/
5 Adam Styk /IV d/
6 Krzysztof Styk /VI d/
7 Jakub Szymala /II a/
8 Kamil Dębiński /V a/
9 Dominik Łoś /II a/
14 Kamil Małek /V b/
15 Sebastian Luterek /II a/
16 Mateusz Zawiślak /II a/
18 Łukasz Krawczyk /IV b/
19 Jakub Lenarcik /IV d/
20 Rafał Romanek /IV d/
21 Miłosz Głowacki /II a/
22 Rafał Głowacki /IV d/

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 14.12.2004 r.
II  m  - drużyna dziewcząt z  kl. IV  /Paulina Sagan, Anna Żuk/
III m  - drużyna chłopców z kl. IV  /Jakub Gutek, Grzegorz Pietrzak/
III m  - drużyna dziewcząt z kl. V-VI  /Agata Popławska, Katarzyna Flis/
III m  - drużyna chłopców z kl. V-VI   /Maciej Gąbka, Rafał Sulowski/

Pływanie
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 13.11.2004 r.
konkurencje indywidualne:
50 m st. dowolnym 
  
I  m -  Monika Łoś
II m - Maja Wac
III m - Aneta Gierczyńska   
I m - Jan Tracz
II m - Dariusz Robak
III m - Aleksander Krukar
IV m - Daniel Dolecki  
V m - Kamil Dębiński

50 m stylem klasycznym     
I m - Aleksandra Mazurkiewicz
II m -  Milena Małek   
III m - Dominika Sobkowicz 
IV m - Katarzyna Oskroba
I m - Wojciech Migryt

50 m st. grzbietowym
I  m  - Katarzyna Flis
II m - Magdalena Wieczorkiewicz
I m  - Tomasz Flis
II m - Wojciech Krzyżanowski

Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 29.11.2004 r.
Sztafeta 8x25 m
II m – drużyna dziewcząt /Monika Łoś, Lidia Dzieciątkowska, Aleksandra Mazurkiewicz, Katarzyna Flis, Magda Wieczorkiewicz, Maja Wac, Milena Małek, Katarzyna Oskroba/
II m – drużyna chłopców /Jan Tracz, Dariusz Robak, Aleksander Krukar, Wojciech Migryt, Wojciech Krzyżanowski, Rafał Sulowski, Paweł Król, Tomasz Flis/

konkurencje indywidualne:
50 m st. dowolnym 
  
I  m -  Monika Łoś      
IV m - Jan Tracz  
50 m stylem klasycznym     
III m - Lidka Dziewiątkowska     
IV m - Ola Mazurkiewicz            
50 m st. grzbietowym
III  m  - Katarzyna Flis
III  m  - Tomasz Flis
V m - Wojciech Migryt


Rejonowe Igrzyska - Bełżyce, 6.12.2004 r.
I m - Monika Łoś -   50 m stylem dowolnym

Wojewódzkie Igrzyska - Kraśnik, 14.12.2004 r.
X m - Monika Łoś  -  50 m stylem dowolnym

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe - Bychawa, 22.02.2005 r.
I m  - drużyna dziewcząt /Monika Łoś, Aneta Gierczyńska, Katarzyna Flis, Agata Popławska, Paulina Chylińska, Maja Wac, Monika Szacoń, Paulina Tudrujek, Sylwia Osinowska, Edyta Marzec/
I m   - drużyna chłopców /Maciej Gąbka, Sylwester Kwietniewski, Tomasz Marzec, Paweł Król
Jan Tracz, Wojciech Krzyżanowski, Łukasz Wójcik, Wojciech Migryt, Kamil Kusy, Rafał Sulowski/

Igrzyska Powiatowe - Bystrzyca Stara, 1.03.2005 r.
II m  - drużyna chłopców /Paweł Król, Michał Krajewski, Jan Tracz, Wojciech Krzyżanowski, Łukasz Wójcik, Krystian Maciąg, Kamil Kusy, Wojciech Migryt, Tomasz Flis, Rafał Sulowski/

   
Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 11.04.2005 r.
I  m  – dziewczęta "dwójki"
I  m   - chłopcy "dwójki"
II m   - dziewczęta "trójki"
III m  - chłopcy "trójki"

Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 14.04.2005 r.

II m - dziewczęta "dwójki" /Monika Marzec, Paulina Piędzia, Monika Łoś,  Aneta Gierczyńska /
III m - chłopcy "dwójki" /Maciej Gąbka, Sylwek Kwietniewski,  Adam Kobylarz, Jakub Gutek /  
I m - dziewczęta "trójki" /Katarzyna Flis, Agata Popławska, Monika Szacoń, Joanna Rybaczek, Edyta Marzec, Maja Wac, Katarzyna Kuśmierz, Iwona Flis/

Rejonowe Igrzyska - Urzędów, 19.04.2005 r.

III m - dziewczęta "trójki" /skład jw./

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobyła uczennica

Katarzyna Flis
z klasy VI e

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy Szkoły zdobyła
klasa VI e

Rok szkolny 2003/2004

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 2.10.2003 r.
I m  – dziewczęta
III m – chłopcy / Łukasz Wójcik, Patryk Kot, Grzegorz Bartoszek, Daniel Kusy, Kacper Toporowski, Wojciech Migryt, Rafał Frączek, Marcin Reszka, Hubert Kowalczyk, Paweł Reszka/
Rejonowe Igrzyska - Janów Lubelski, 6.10.2003 r.
II m  – dziewczęta
Wojewódzkie Igrzyska - Tomaszów Lubelski, 16.10.2003 r.
VI m dziewczęta
/Ewelina Chylińska, Aneta Kryk, Monika Szymala, Katarzyna Żuk, Katarzyna Flis,  Agnieszka Skwarska, Joanna Skwarska, Katarzyna Baran, Wioleta Frączek, Magdalena Ziętek/
                     
Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 18.11.2003 r.
Klasy IV i mł.:
I m - Aneta Gierczyńska
II m - Monika Łoś
III m - Karolina Rapa

I m - Maciej Gąbka
II m - Łukasz Orszulski
V m - Kamil Styk

Klasy V-VI:
I m - Ewelina Baran
II m - Marta Daśko
III m - Agata Popławska

I m - Patryk Kot
II m - Kacper Toporowski
V m - Paweł Król

Eliminacje powiatowe
- Krzczonów, 24.11.2003 r.
Klasy IV i mł.
IV m - Aneta Gierczyńska            II m - Maciej Gąbka
Klasy V-VI
III m - Katarzyna Żuk                    II m - Kacper Toporowski
IV m - Agata Popławsk
                                          

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 26-27.11.2003 r.
III m - Aneta Gierczyńska

Rejonowe Igrzyska -
Dzwola, 3.11.2003 r.

X m – Aneta Gierczyńska

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 16.01.2004 r.
Klasy IV i mł.
II m  - dziewczęta
II m  - chłopcy 
Klasy V-VI
II m - dziewczęta
I  m - chłopcy

Powiatowe Igrzyska -
Krzczonów, 19-20.01.2004 r.

Klasy IV i mł.
IV m  - dziewczęta  /Monika Łoś, Aneta Gierczyńska/
V  m  - chłopcy /Maciej Gąbka, Kamil Styk/
Klasy V-VI
IV m  - dziewczęta /Agata Popławska, Katarzyna Żuk/
IV m  - chłopcy /Patryk Kot, Kacper Toporowski/

Pływanie
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 12.12.2003 r.
Sztafeta 8x25 m
II m – dziewczęta /
Monika Łoś, Aleksandra Michalak, Milena Małek, Magdalena Wieczorkiewicz, Ewa Batyra, Maja Wac, Monika Szymala, Aleksandra Mazurkiewicz, Małgorzata Chanaj/
II m – chłopcy /
Patryk Kot, Mateusz Majdan, Paweł Milanowski, Rafał Mazur, Paweł Jachymek, Wojciech Zaręba, Krzysztof Zaręba,Paweł Król/


Konkurencje indywidualne:
50 m Stylem dowolnym
I   m – Aleksandra Michalak          II  m  – Patryk Kot
II  m –  Ewa Batyra 
IV m  - Monika Łoś                            
50 m stylem klasycznym
III  m - Lidia Dzieciątkowska
50 m stylem grzbietowym
V   m  - Milena Małek          
VI  m  - Magdalena Wieczorkiewicz

Rejonowe Igrzyska -
Kraśnik, 5.12.2003 r.
Sztafeta 8 x25 m
III m – dziewczęta
VI m – chłopcy

konkurencje indywidualne:
50 m stylem dowolnym                         
III m  -  Aleksandra Michalak       
V m  -  Ewa Batyra                                                                           
50 m stylem klasycznym    
V m  - Lidia Dzieciątkowska       
50 m stylem grzbietowym
IV m  -  Monika Łoś   

Igrzyska Wojewódzkie - Zamość,  18.12.2003 r.
XI m – Aleksandra Michalak - 50 m stylem dowolnym

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe -
Bychawa, 10.03.2004 r.
I m  - dziewczęta /Monika Łoś, Aneta Gierczyńska, Katarzyna Flis, Agata Popławska, Paulina Chylińska, Maja Wac, Monika Szacoń, Paulina Tudrujek, Sylwia Osinowska, Edyta Marzec/
I m  - chłopcy /Maciej Gąbka, Sylwester Kwietniewski, Tomasz Marzec, Paweł  Król, Jan Tracz, Wojtek Krzyżanowski, Łukasz Wójcik, Wojciech Migryt, Kamil Kusy, Rafał Sulowski/

Powiatowe Igrzyska - Bystrzyca Stara, 15-16.03.2004 r.
IV m  - dziewczęta i chłopcy /składy drużyn jak wyżej/

Mini siatkówka
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 22-23.03.2004 r.
I m - dziewczęta „dwójki” /Katarzyna Flis, Agata Popławska, Monika Szacoń, Maja Wac/
II m - dziewczęta „trójki” /  Ewelina Baran, Aneta Kryk, Aleksandra Michalak, Sylwia Chrześcjan, Klaudia Frant, Katarzyna Żuk, Agnieszka  Kowalczyk/     
III m  - chłopcy „trójki" /Patryk Kot, Marcel Martyna, Rafał Mazur, Kamil Gutek, Karol Żak, Daniel Kusy, Dominik Tudrujek/

Rejonowe Igrzyska - Urzędów, 23.03.2004 r.
II m - dziewczęta „dwójki” / Katarzyna Flis, Agata Popławska, Monika Szacoń, Maja Wac/

Mini piłka nożna  
Eliminacje powiatowe - Zakrzew, 5.05.2004 r.
I m  - dziewczęta /Monika Łoś, Katarzyna Flis, Paulina Chylińska, Maja Wac, Monika Szacoń, Edyta Marzec/
I m  - chłopcy /Tomasz Flis, Wojciech Migryt, Aleksander Krukar, Paweł Król, Sylwester Kwietniewski, Maciej  Gąbka, Marek  Pachulec /

Powiatowe Igrzyska -
Bychawa, 7 i 10.05.2004 r.
V  m – dziewczęta /skład jw./
III m – chłopcy /skład jw./

Halowy Turniej  Piłki Nożnej  Trampkarzy Młodszych - etap powiatowy
I m – chłopcy

Mini piłka ręczna
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 18.05.2004 r.
III m - chłopcy

Rok szkolny 2002/2003

Sztafetowe biegi przełajowe /10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 26.09.2002 r.
II m  - chłopcy  /Patryk Kot, Rafał Popławski, Dawid Szymala, Jacek  Głazik, Adam Gajur, Grzegorz Górniak, Sławomir Woch, Przemysław Krzykała, Daniel Styk, Paweł Chanaj, Paweł Rusinek, Ernest Korba/.
Rejonowe Igrzyska
VI m - chłopcy /skład jak wyżej/

Pływanie
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 4.12.2002 r.
Sztafeta 8x25 m
I m – dziewczęta /Monika Łoś, Małgorzata Łoś, Aleksandra Michalak, Małgorzata Chanaj, Katarzyna Żuk, Karolina Pawłowska, Mariola Dzięciątkowska, Barbara Szalewska/
II m – chłopcy /Patryk Kot, Mateusz Majdan, Dawid Szymala, Marcin Fijołek, Artur  Kasperski, Tomasz Szalewski, Paweł Chanaj, Kamil Jakubowski/
Konkurencje indywidualne:
50 m Stylem dowolnym:
I   m – Małgorzata Łoś               II  m  – Patryk Kot
III m – Karolina Pawłowska        IV m  – Tomasz Szalewski
50 m stylem klasycznym :
II m   – Aleksandra Michalak       III m  – Artur Kasperski
III m – Barbara Szalewska
50 m stylem grzbietowym:
II m  –  Monika Łoś


Rejonowe Igrzyska - Bełżyce, 12.12.2002 r.
Sztafeta 8 x 25 m
III m – dziewczęta
VI m – chłopcy
Konkurencje indywidualne:
III m – Małgorzata Łoś - 50 m stylem dowolnym
IV m – Monika Łoś - 50 m stylem grzbietowym

Wojewódzkie Igrzyska
X m – Małgorzata Łoś - 50 m stylem dowolnym

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska - Bychawa 18.11.2002 r.
Klasy IV i mł.:
I m - Agata Popławska
II m - Edyta Marzec                           II m - Maciej Gąbka
III m - Katarzyna Flis
IV m - Anna Dyś                               IV m - Wojciech Krzyżanowski

Klasy V-VI:
I m - Anita Szopa                              I m - Jacek Głazik
II m - Angelika Baran                         II m - Sławomir Woch
III m - Beata Daśko                           III m - Rafał Grzywa

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 20.11.2002 r.
Klasy IV i mł.:
II m - Agata Popławska                      V m - Maciej Gąbka
IV m - Edyta Marzec
V m – Katarzyna Flis
Klasy V-VI:
IV m - Anita Szopa                             III m - Rafał Grzywa
IV m - Jacek Głazik
V m - Sławomir Woch

Powiatowe Igrzyska -
Krzczonów, 25.11.2002 r.
V m – Agata Popławska


Tenis stołowy
w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 17.01.2003 r.
I m - dziewczęta kl. IV /Agata Popławska, Edyta Marzec, Katarzyna Flis/
II m - chłopcy kl. VI /Jacek Głazik, Rafał Grzywa, Sławomir Woch/
IV m - dziewczęta kl. V-VI /Anita Szopa, Katarzyna Żuk/
IV m – chłopcy kl. IV i mł. /Maciej Gąbka, Wojciech Krzyżanowski/

Powiatowe Igrzyska -
Krzczonów, 21-22.01.2003 r.
II m    - dziewczęta kl. IV  /Agata Popławska, Edyta Marzec, Katarzyna Flis/
VII m - chłopcy kl. VI  /Jacek Głazik, Rafał Grzywa, Sławomir Woch/

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe
I m  - chłopcy  /Dawid Szymala, Konrad Korba, Przemysław Sękowski, Adam Gajur, Jacek Głazik,  Adrian Dziadosz, Paweł Chanaj, Patryk Eliasz, Kamil Jakubowski, Paweł Jaworski, Sławomir Woch /
II m - dziewczęta  /Katarzyna Żuk, Sylwia Chrześcjan, Marzena Moskal, Agata Tanikowska, Agnieszka Krzysiak, Monika Jakubowska, Ewelina Małek, Anita Szopa, Mariola Dzieciątkowska, Karolina Pawłowska, Magdalena Chołaj, Aleksandra Tylus, Katarzyna Tylus/

Powiatowe Igrzyska
IV m
 - chłopcy /skład drużyny jak wyżej/

Mini siatkówka
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 26-27.03.2003 r.                                        
IV m -  „dwójki” dziewcząt /Katarzyna Żuk, Anita Szopa, Marta Daśko,Ewelina Baran, Ewelina
           Piechota, Agata Dyjak/        
III m   -  „dwójki” chłopców  /Patryk Kot, Marcel Martyna, Kamil Gutek, Kacper Toporowski, 
             Rafał Mazur/
III m  -  „trójki” chłopców /Dawid Szymala, Sławomir Woch, Jacek Głazik, Paweł Chanaj, Adam
            Gajur, Paweł Jaworski /

Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych - etap rejonowy - Bełżyce, 30.03.2003 r.
III m  - drużyna chłopców  /Paweł Król, Tomasz Flis, Wojciech Migryt, Aleksander Krukar, Wojciech Krzyżanowski, Rafał Sulowski, Łukasz Wójcik/

Mini piłka nożna
Eliminacje powiatowe - Zakrzew, 8.05.2003 r.
I m - chłopcy
I m - dziewczęta
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 12.05.2003 r.
IV m - drużyna chłopców  /Daniel Styk, Paweł Rusinek, Marcin Sprawka, Stanisław Pachulec, Paweł Jaworski, Adam Gajur, Przemysław Sękowski, Jacek Głazik, Sławomir Woch/
Powiatowe Igrzyska - Garbów, 20.05.2003
r.
IV m - drużyna dziewcząt /Katarzyna Flis, Katarzyna Żuk, Marzena Moskal, Magdalena Kasperek, Małgorzata Łoś, Katarzyna Wątróbka,  Agata Baran, Ewelina Małek/

Mini piłka ręczna

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 6.05.2003 r.
II m - dziewczęta /Katarzyna Żuk, Sylwia Chrześcjan, Marzena Moskal, Agata Tanikowska, Agnieszka Krzysiak,
 Monika Jakubowska, Anita Szopa, Mariola Dzieciątkowska, Magdalena Kasperek, Ewelina Sulowska/
I m - chłopcy /Dawid Szymala, Konrad Korba, Przemysław Sękowski, Adam Gajur, Jacek Głazik, Daniel Styk,  Kamil  Chołaj, Marcin Sprawka, Paweł Chanaj, Patryk Eliasz, Kamil Jakubowski,  Paweł Jaworski, Sławomir  Woch/       

Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 15.05.2003 r.
II m - chłopcy /skład drużyny jak wyżej/

Czwórbój LA
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 23.05.2003 r.
IV m - dziewczęta /Marzena Moskal, Małgorzata Łoś, Agnieszka Murawiecka, Wioleta Frączek, Ola Michalak, Elżbieta Koper/
        
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 27.05.2003 r.
II m - chłopcy /Dawid Szymala, Adam Gajur, Paweł Chanaj, Paweł Jaworski, Marcin Sprawka, Patryk Kot/

Rok szkolny 2001/2002

Drużynowe biegi przełajowe
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 24.09.2001 r.
V miejsce - dziewczęta

IV miejsce - chłopcy

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 6.11.2001 r.
Klasy IV i mł.:
I m - Katarzyna Żuk                     I m - Łukasz Gajur
V m - Ewelina Baran,                   II m - Marcel Martyna
VI m - Katarzyna Baran                III m - Kamil Skórka
                                                  IV m - Patryk Kot
Klasy V-VI:
I m - Izabela Szacoń                    I m - Jarosław Fijołek
II m - Joanna Ozimek                   II m - Jacek Głazik
III m - Iwona Żak                          IV m - Michał Szumiło
IV m - Katarzyna Korba

Eliminacje powiatowe -
Krzczonów, 14.11.2001 r.
Klasy IV i mł.:
II m - Katarzyna Żuk
IV m - Kamil Skórka
Klasy V-VI :
I m - Jarosław Fijołek


Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 27-28 11.2001 r.
V m - Katarzyna Żuk
IV m - Jarosław Fijołek

Pływanie
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 30.11.2001 r.
Sztafeta 8x25 m
I m – dziewczęta /Monika Łoś,Małgorzata Łoś, Aleksandra Michalak, Ewa Batyra, Karolina Pawłowska, Barbara Szalewska, Mariola Dzieciątkowska, Paulina Tokarz/

Konkurencje indywidualne:
5m stylem dowolnym
I m - Aleksandra Michalak                I m - Patryk Kot
II m - Monika Łoś
IV m - Barbara Szalewska

50 m stylem dowolnym
I m - Małgorzata Łoś
II m - Karolina Pawłowska

Rejonowe Igrzyska
-
Bełżyce, 12.12.2001 r.
Sztafeta 8 x 25 m
II m – dziewczęta /skład jw./
Konkurencje indywidualne:
50 m stylem dowolnym
IV m - Małgorzata Łoś
VII m - Karolina Pawłowska

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 22.01.2002 r.
Klasy IV i mł.:
II m - chłopcy
Klasy V-VI:
I m - chłopcy
III m - dziewczęta

Powiatowe Igrzyska -
Krzczonów, 13.02.2002 r.
Klasy IV i mł.: V m - chłopcy
Klasy V-VI: VIII m - chłopcy

Mini koszykówka
Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 5.03.2002 r.
I m - chłopcy
Powiatowe Igrzyska -
Bystrzyca Stara, 14.03.2002 r.
III m - chłopcy

Mini siatkówka
Powiatowe Igrzyska - Garbów, 20-22.03.2002 r.                                       
III m - „dwójki” dziewcząt /Iwona Surma, Magdalena Słowińska, Agnieszka, Klimek, Karolina Dębska/
III m - „trójki” dziewcząt /Joanna Ozimek, Iza Szacoń, Kasia Korba, Magda Rozdzialik,
Justyna Adamczyk, Iwona Żak /
III m - „dwójki” chłopców /Dawid Szymala, Konrad Korba, Sławomir Woch, Kamil Jakubowski/
I m -  „trójki” chłopców /Marcin Kasperek, Daniel Zawiślak, Sławomir Wolski, Michał Szumiło, Robert Makuch, Jarosław Fijołek/

Mini piłka ręczna
Eliminacje powiatowe - Krzczonów,  8.05.2002 r.
I m - chłopcy
II m - dziewczęta
Powiatowe Igrzyska -
Jastków, 17.05.2002 r.
III m - chłopcy

Czwórbój LA
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 24.05.2002 r.
IV m - drużyna dziewcząt
V m - drużyna chłopców

Mini piłka nożna
Powiatowe Igrzyska - Przybysławice, 29.05.2002 r.
II miejsce- drużyna dziewcząt

Turniej „Z podwórka na stadion” w mini piłce nożnej klas III
Etap powiatowy
- Bełżyce, 17.05.2002 r.
I m - drużyna dziewcząt

III m - drużyna chłopców
Etap wojewódzki -
Krasnystaw, 1.06.2002 r.
II m - drużyna dziewcząt /Edyta Marzec, Kasia Jaworska, Katarzyna Flis, Monika Szacoń, Maja Wac, Agata Popławska, Monika Ziętek/

II miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych

Rok szkolny 2000/2001

Drużynowe biegi przełajowe
Powiatowe Igrzyska - Kłodnica Dolna, 10.10.2000 r.
I miejsce - chłopcy
Rejonowe Igrzyska - Janów Lubelski 17.10.2000 r.
III miejsce chłopcy

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 16.11.2000 r.
I m - Magdalena Pietrzak
I m - Jarosław Fijołek
II m - Tomasz Batyra
Powiatowe Igrzyska -
Bełżyce, 21.11.2000 r.
VI m - Tomasz Batyra

Pływanie
Powiatowe Igrzyska -
Bychawa, 1.12.2000 r.
Sztafeta 8x25 m
I m - dziewczęta /Katarzyna Żuk, D. Kowalczyk, Karolina Pawłowska, Małgorzata Łoś, Justyna Rycerz, Małgorzata Kałużna, Dorota Winiarczyk, Magdalena Łoś/
I m - chłopcy /Paweł Majdan, Patryk Kot,Dawid Szymala, Kamil Jakubowski, Michał Kot, Michał Bielak, Tomasz Batyra, Sławomir Dworak/

Konkurencje indywidualne:
25 m stylem klasycznym
I m Małgorzata Łoś,                 I m Jakub Kuna
II m Paulina Tokarz,                 II m Daniel Woch
III m Karolina Pawłowska
IV m Barbara Szalewska

25 m stylem grzbietowym
I m Małgorzata Łoś                   IV m Łukasz Pietrzak
II m Dorota Winiarczyk              VI m Przemysław Mazur
V m Sylwia Smyl

25 m stylem dowolnym
I m Magdalena Łoś                      I m Tomasz Batyra
II m Barbara Szalewska               II m Adrian Osinowski
IV m Paulina Tokarz                    III m Sławomir Dworak
V m Karolina Pawłowska

Rejonowe Igrzyska -
Bychawa, 6.12.2000 r.
Sztafeta 8x25 m
II m - dziewczęta /Ola Michalak, Karolina Pawłowska, Małgorzata Łoś, Barbara Szalewska, Justyna Rycerz, Małgorzata Kałużna, Dorota Winiarczyk, Magdalena Łoś/
III m - chłopcy /skład taki sam jak na zawodach powiatowych/

Konkurencje indywidualne:

25 m stylem klasycznym
IV m Małgorzata Łoś                     IV m Jakub Kuna
V m Karolina Pawłowska               VI m Daniel Woch

25 m stylem grzbietowym
III m Małgorzata Łoś
IV m Dorota Winiarczyk

25 m stylem dowolnym
IV m Magdalena Łoś                     IV m Tomasz Batyra
V m Barbara Szalewska                VI m Adrian Osinowski

Wojewódzkie Igrzyska -
Krasnystaw, 19.12.2000 r.
Sztafeta 8x25 m
VIII miejsce - dziewczęta /Ola Michalak, Małgosia Łoś, Karolina Pawłowska, Barbara Szalewska, Paulina Tokarz, Justyna Rycerz, Dorota Winiarczyk, Magdalena Łoś/
Konkurencje indywidualne:
IX miejsce - Małgorzata Łoś - 25 m stylem grzbietowym 

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 16.01.2001 r.
IV m – chłopcy klasy V-VI /Tomasz Batyra i Jarosław Fijołek/
IV-VIII m - chłopcy klasy IV /Rafał Grzywa i Tomasz Gajur/

Mini siatkówka
Powiatowe Igrzyska - Garbów, 14-15.03.2001 r.
dziewczęta:
III m  - dziewczęta „dwójki” /Katarzyna Korba, Joanna Ozimek, Izabela Szacoń, Iwona Żak/
III m  - dziewczęta „trójki” /Agata Jeleńska, Magdalena Łoś, Magda Pietrzak, Dominika Popławska, Agnieszka Szymczak, Ewelina Wątróbka/
II m - chłopcy „dwójki”  /Marcin Kasperek, Michał Kot, Tomasz Perestaj, Sławomir Wolski/
III m - chłopcy „trójki”  /Tomasz Batyra, Marcin Cymerman, Sławomir Dworak, Sławomir Flis, Paweł Gąbka, Przemysław Mazur/

Mini  koszykówka
Powiatowe Igrzyska - Bystrzyca Stara, 9.03.2001 r.
I m - chłopcy
Rejonowe Igrzyska -
Biłgoraj, 15.03.2001 r.
III m - chłopcy /Tomasz Batyra, Arkadiusz Czernicki, Mariusz Cymerman, Sławomir Dworak, Sławomir Flis, Paweł Gąbka, Michał Kot, Mateusz Martyna, Przemysław Mazur, Marcin Pawlas/

Czwórbój LA
Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 15.05.2001 r.
II m - chłopcy /Marcin Cymerman, Tomasz Gajur, Przemysław Mazur, Marcin Pawlas, Ireneusz Polski, Andrzej Szewczyk/

Powiatowy Turniej „Z podwórka na stadion” w mini piłce nożnej klas III - Bełżyce, 11.05.2001 r.
I m - dziewczęta /Katarzyna Baran, Ewelina Baran, Wioleta Frączek, Agnieszka Kowalczyk, Aneta Kryk, Ola Michalak, Wioletta Nowak, Katarzyna Ozimek, Monika Szymala, Katarzyna Żuk/

I miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych

Rok szkolny 1999/2000

Ważniejsze osiągnięcia:

Powiatowe Igrzyska
II m dziewcząt w drużynowych biegach przełajowych
III m chłopców w drużynowych biegach przełajowych
I m dziewcząt  w mini siatkówce –„trójki”
I m dziewcząt w mini siatkówce – „dwójki”
IV m  chłopców w mini piłce ręcznej
I m dziewcząt w czwórboju LA 

Rejonowe Igrzyska
IV m dziewcząt w mini siatkówce –„trójki”

Wojewódzkie Igrzyska
IV m  dziewcząt w mini siatkówce – „dwójki"
IV m dziewcząt w czwórboju LA 

Gimnazjada Powiatowa /dla klas VIII i gimnazjów/
II m chłopców w sztafetowych biegach przełajowych
II m dziewcząt w piłce siatkowej
II m chłopców w piłce siatkowej
II m chłopców w piłce koszykowej

Rejonowe Igrzyska w lekkiej atletyce /klasy VIII/:
I m Anna Sobkowicz w biegu na dystansie 600m
I m Marta Murawiecka w skoku w dal
II m Katarzyna Bielak w skoku w dal
I m Grzegorz Kasperek w rzucie oszczepem

Wojewódzkie Igrzyska w lekkiej atletyce /klasy VIII/:
V m Katarzyna Bielak w skoku w dal
VI m Marta Murawiecka w skoku w dal
VII m Grzegorz Kasperek w rzucie oszczepem
IX m Anna Sobkowicz w biegu na dystansie 600m
  
II miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie