Archiwum osiągnięć sportowych

 

 Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

 

Rok szkolny 2011/2012

Sztafetowe biegi przełajowe / 10x800 m dz. i 10x1000 m chł./
Powiatowe Igrzyska - Bychawa, 29.09.2011 r.
I m - drużyna chłopców
VI m - drużyna dziewcząt /Agata Rej, Wiktoria Wolska, Luiza Frączek, Patrycja Korba, Andżelika Jamróz, Natalia Adamowska, Agnieszka Przech, Julia Głąb, Jagoda Pałubska, Barbara Lech/

Rejonowe Igrzyska -
Kraśnik, 6.10.2011 r.
III m - drużyna chłopców /Mateusz Gajur, Łukasz Krzysztoń, Jakub Wolski, Andrzej Kasperek, Rafał Lipiński, Kamil Klimek, Artur Przech, Marcin Rzucidło, Michał Klimek, Michał Piwnicki/

Tenis stołowy w kat. indywidualnej
Gminne Igrzyska -
Bychawa, 24.10.2011 r.
klasy IV
I   m  -  
Wiktoria Bartoszek                   I m   - Paweł Ostrysz
II  m  -  
Aleksandra Luterek                   II m   - Michał Flis
III m  - 
Jagoda Kamińska                      III m  - Piotr Dworak
IV m  -
Alicja Krzyżak                           IV m  - Damian Woźniak
V m  -
Agnieszka Przech

klasy V-VI
I  m  - 
Aleksandra Kursa                       I  m  - Michał Piwnicki
II m  - 
Barbara Lech                              II  m - Michał Król
III m  -
Karolina Grodzińska                   IV m - Cezary Dziadosz
V m -  
Aneta Głaz                                V m  - Michał Ignatowski
VII m -
Jagoda Pałubska

Eliminacje powiatowe - Krzczonów, 27.10.2011 r.
Klasy IV
IV m   Alicja Krzyżak
V  m   Wiktoria Bartoszek
VI m   Aleksandra Luterek
VI m   Piotr Dworak
klasy V-VI
V m    Aleksandra Kursa
III m  Michał Król
III m  Michał Piwnicki

Powiatowe Igrzyska - Krzczonów, 2-3.11.2011 r.
VI m   Alicja Krzyżak

Pływanie
Gminne Igrzyska - Bychawa, 5.11.2011 r.
klasy I-III
25 m stylem grzbietowym
I m -
Szymon Szmit
II m -
Alan Szafran
III m -
Wiktor Długoszek
IV m -
Jędrzej Duda
V m -
Kacper Uniłowski
VI m -
Miłosz Widerlik

25 m stylem klasycznym
II m -
Kacper Dudek

klasy IV-VI
50 m stylem dowolnym
I m -
Wiktoria Kryska
I m - Krzysztof Traczewski
III m - Łukasz Rusinek

50 m stylem grzbietowym
I m -
Aleksandra Toporowska  
II m -
Weronika Golik
III m -
Agata Oskroba
V m -
Gabriela Siek
II m -
Patryk Daśko
III m -
Filip Dudek 
VI m -
Aleksander Duda
VII m -
Piotr Dworak
VIII m -
Miłosz Winiarczyk

50 m stylem
klasycznym
I m - Katarzyna Mendykowska
II m - Julia  Michalewska 
III m - Julia Sądej
V m - Magdalena Walczak
VI m - Weronika  Lipińska 
I m - Marcin Wolski
II m - Michał Król

Powiatowe Igrzyska - Bełżyce, 8.11.2011 r.
50 m stylem dowolnym
II m      Wiktoria Kryska
V m      Krzysztof Traczewski
50 m stylem grzbietowym
I m       Aleksandra Toporowska  
II m      Weronika Golik
I m       Patryk Daśko
50 m stylem klasycznym
I m       Katarzyna Mindykowska
II m      Julia  Michalewska 
IV m     Julia Sądej
VI m     Marcin Wolski
VII m    Michał Król
Sztafeta 8 x 25 m
I m - drużyna chłopców /Krzysztof Traczewski, Patryk Daśko, Marcin Wolski, Filip Dudek, Michał Król, Szymon Szmit, Kacper Dudek, Alan Szafran/
II m - drużyna dziewcząt / Wiktoria Kryska, Katarzyna Mendykowska, Julia Michalewska, Aleksandra Toporowska, Julia Sądej, Weronika Golik, Agata Oskroba, Gabriela Siek/
     
Rejonowe Igrzyska - Kraśnik, 17.11.2011 r.
50 m stylem dowolnym
X m      Wiktoria Kryska
50 m stylem grzbietowym
VII m    Aleksandra Toporowska  
VIII m   Weronika Golik
VI m     Patryk Daśko
 
50 m stylem klasycznym
VII m    Katarzyna Mindykowska
VIII m   Julia  Michalewska 
Sztafeta 8 x 25m
V m - drużyna chłopców /Krzysztof Traczewski, Patryk Daśko, Marcin Wolski, Filip Dudek, Michał Król,
Konrad Rożenek, Marcin Rzucidło, Tomasz Madej/
VII m - drużyna dziewcząt /Wiktoria Kryska, Katarzyna Mendykowska, Julia Michalewska, Aleksandra Toporowska, Julia Sądej, Weronika Golik,
Agata Rej, Gabriela Siek/

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym - Bychawa, 3.12.2011 r.

Miejsce Rodzina
1 Michał Piwnicki /V a/ z tatą Tomaszem
2 Michał Król /V b/ z tatą Mariuszem
3 Rafał Lipiński /VI b/ z tatą Wojciechem
4 Robert Guziak /V d/ z tatą Leszkiem
5 Konrad Rożenek /V b/ a tatą Piotrem
6 Cezary Dziadosz /V a/ z tatą Tomaszem
7 Agata Rej /V a/ z tatą Piotrem
8 Paulina Wieczorkiewicz /V a/ z tatą Grzegorzem
9 Karolina Rybaczek /V a/ z tatą Krzysztofem
9. Jagoda Kamińska /IV b/ z tatą Piotrem
9. Alicja Krzyżak /IV c/ z mamą Martą
9. Stanisław Zdybel /II b/ z tatą Robertem
13. Magdalena Rybaczek /IV b/ z tatą Januszem
13. Joanna Grabska /IV d/ z Mamą Bernardą
13. Damian Grabczyński /V c/ z tatą Zbigniewem
13. Aleksandra Toporowska /V d/ z tatą Markiem
17. Jagoda Pałubska /V b/ z tatą Sebastianem
17. Gabriela Oleszko /V c/ z dziadkiem Władysławem
17. Piotr Baran /V d/ z dziadkiem Tadeuszem
17. Marcin Rzucidło /V d/ z tatą Piotrem
17. Krzysztof Traczewski /V b/ z dziadkiem Wacławem
17. Jakub Wolski /V c/ z tatą Markiem
17. Klaudia Stańko /VI a/ z mamą Justyną
17. Szymon Staniec /II b/ z tatą Januszem
25. Barbara Lech /VI b/ z tatą Zbigniewem     
25. Katarzyna Mendykowska /V b/ z tatą Krzysztofem
25. Jakub Jarzyna /II b/ z tatą Robertem
25. Piotr Dworak /IV a/ z tatą Markiem
25. Mateusz Gajur /VI c/ z tatą Tadeuszem
25. Patryk Daśko /V b/ z mamą Agnieszką
31. Marcin Wolski /V b/ z tatą Arturem
31. Adrian Jakubowski /VI c/ z tatą Jarosławem
31. Mateusz Mazurkiewicz /VI c/ z tatą Mariuszem
31. Michał Golan /IV c/ z tatą Mariuszem
31. Oskar Mituła /IV b/ z tatą Sylewstrem
31. Agata Maj /IV c/ z tatą Stanisławem
31. Luiza Frączek /V a/ z tatą Piotrem
31. Przemysław Trumiński /V d/ z tatą Łukaszem

Tenis stołowy w kat. drużynowej
Eliminacje powiatowe- Krzczonów, 19.01.2012 r.
IV m  Alicja Krzyżak, Aleksandra Luterek
III m   Bartłomiej Milanowski, Paweł Ostrysz
IV m   Aleksandra Kursa, Barbara Lech
II m    Michał Król, Michał Piwnicki

Powiatowe
Igrzyska - Krzczonów, 25.01.2012 r.
VI m   Michał Król, Michał Piwnicki

Turniej „Narciarska Bychawa” - Batorz, 11.02.2012 r.
            Narciarstwo alpejskie
dziewczęta do 11 lat
II m - Weronika Bielak /IV b/
III m - Aleksandra Kośka /III a/
V m - Alicja Krzyżak
/IV c/
dziewczęta 12 - 15 lat
I m - Wiktoria Kryska /VI d/
II m - Karolina Grodzińska /VI a/
III m - Katarzyna Mendykowska /V b/
chłopcy do 11 lat
II m - Piotr Dworak /IV a/
III m - Dawid Rapa /III b/
V m - Przemysław Malec /I d/
VII m - Mateusz Malec /III b/
VIII m - Michał Kryk /IV c/
chłopcy 12 - 15 lat
II m - Michał Król /V b/
V m - Ernest Holweg
/V d/
VIII m - Jakub Pruś /VI b/
X m - Marcin Wolski /V b/
XII m - Marcin Rzucidło /V d/
XVI m - Patryk Daśko /V b/
XIX m - Aleksander Duda /V a/

            Snowboard
dziewczęta do 15 lat
I m -
Alicja Krzyżak /IV c/
II m -
Agata Oskroba /IV b/
chłopcy do 15 lat
II m - Michał Król /V b/

Mini siatkówka
Eliminacje powiatowe - Wysokie, 26.03.2012 r.
I m     chłopcy "trójki" /Michał Król, Łukasz Krzysztoń, Krzysztof Traczewski, Kacper Budzyński, Michał Piwnicki, Michał Klimek, Cezary Dziadosz/
II m   chłopcy "czwórki" /Tomasz Madej, Daniel Kowalski, Michał Ignatowski , Kamil Klimek, Mateusz Mazurkiewicz, Rafał Lipiński, Michał Straszewski, Adrian Jakubowski/
III m
  dziewczęta "trójki" /Jagoda Pałubska, Wiktoria Wolska, Gabriela Oleszko, Agata Rej, Karolina Rybaczek, Julia Michalewska/

Powiatowe
Igrzyska - Bystrzyca Stara, 29.03.2012r.
I m - chłopcy "trójki" /Michał Król, Łukasz Krzysztoń, Krzysztof Traczewski, Konrad Rożenek, Kacper Budzyński, Michał Piwnicki, Michał Klimek, Cezary Dziadosz/

Rejonowe
Igrzyska
- Bystrzyca Stara, 12.04.2012 r.
I m
- chłopcy "trójki" /skład jw./

Wojewódzkie Igrzyska -
Biała Podlaska, 26.04.2012 r.
IV miejsce - chłopcy "trójki" /skład jw./

Mini piłka nożna
Gminne Igrzyska- Bychawa, 20.04.2012 r.
I m - drużyna chłopców
I m - drużyna dziewcząt   

Eliminacje powiatowe -
Bychawa, 27.04.2012 r.
I m - drużyna chłopców
II m - drużyna dziewcząt /
Wiktoria Wolska,  Jagoda Pałubska, Julia Michalewska, Agata Rej, Patrycja Mazurkiewicz, Wiktoria Bartoszek, Monika Duda/

Powiatowe
Igrzyska - Wysokie, 18.05.2012 r.
I m - drużyna chłopców

Rejonowe Igrzyska
- Kraśnik, 23.05.2012 r.
IV m - drużyna chłopców
/Łukasz Krzysztoń, Michał Król, Michał Piwnicki, Michał Klimek, Jarosław Rzucidło, Rafał Lipiński, Tomasz Madej, Kamil Klimek, Michał Ignatowski, Daniel Kowalski/

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły
zdobyli
Julia Michalewska /V a/ i Michał Piwnicki /V a/

Tytuł Najbardziej Usportowionej Klasy
zdobyła
klasa V b


więcej...

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie