Rok szkolny 2015/2016

 

Mini piłka nożna

 Powiatowe Igrzyska
Wysokie, 19.05.2016 r.

I miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Karsai-Flis – V c
2. Alan Szafran – VI a
3. Konrad Kania – VI c
4. Łukasz Woźniak – V b
5. Karol Zarzeczny – IV a
6. Szymon Staniec – VI b
7. Stanisław Zdybel – VI b
8. Jakub Jarzyna – VI b
9. Kacper Kukuryk – VI c
10. Michał Pasztaleniec – VI a

Eliminacje powiatowe
Wysokie, 10.05.2016 r.

I miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Karsai-Flis – V c
2. Alan Szafran – VI a
3. Konrad Kania – VI c
4. Łukasz Woźniak – V b
5. Karol Zarzeczny – IV a
6. Szymon Staniec – VI b
7. Stanisław Zdybel – VI b
8. Jakub Jarzyna – VI b
9. Kacper Kukuryk – VI c
10. Michał Pasztaleniec – VI a

Gminne Igrzyska
Bychawa, 5.05.2016 r.

II miejsce - drużyna dziewcząt

1. Natalia Wolska – VI a
2. Zuzanna Łopucka – VI a
3. Paula Rybaczek – VI a
4. Zuzanna Małek – VI a
5. Oliwia Korba – VI b
6. Sylwia Wójcik – VI b
7. Kaja Szewczyk – VI b
8. Zuzanna Żytkowska – V d

I miejsce - drużyna chłopców

1. Szymon Karsai-Flis – V c
2. Alan Szafran – VI a
3. Konrad Kania – VI c
4. Łukasz Woźniak – V b
5. Karol Zarzeczny – IV a
6. Szymon Staniec – VI b
7. Stanisław Zdybel – VI b
8. Jakub Jarzyna – VI b
9. Kacper Kukuryk – VI c
10. Michał Pasztaleniec – VI a


III Bieg - Bychawa na 3-go

dziewczęta:
III miejsce – Oliwia Korba, VI b, 2’52”.
IV miejsce – Natalia Wolska, VI a, 3’07”.
VI miejsce – Zuzanna Małek, VI a, 3’21”.
VII miejsce – Sylwia Wójcik, VI b, 3’23”.
IX miejsce – Weronika Winiarczyk, IV b, 3’25”.
XV miejsce – Klaudia Migryt, III c, 5’17”.

chłopcy:
II miejsce – Emilian Gajur, VI b, 2’42’’.
III miejsce – Michał Pawelec, V a, 2’45’’.
IV miejsce – Szymon Staniec, VI b, 2’57”.
VII miejsce – Krystian Dejnek, VI a, 3’18”.
VIII miejsce – Kacper Piechota, II c, 3’29”.
X miejsce – Damian Stachyra, V d, 3’38”.
XI miejsce – Kamil Wójcik, V b, 3’40”.

 

 

Tenis stołowy - kat. drużynowa

Powiatowe Igrzyska
Jabłonna, 18.01.2016 r.

Chłopcy – klasy IV

III miejsce - Łukasz Marzec /IV b/, Michał Głąb /IV b/

Chłopcy – klasy V-VI

III miejsce - Stanisław Zdybel /VI b/, Patryk Kmieć /VI c/

Eliminacje powiatowe
Bychawa, 10.12.2015 r.

Dziewczęta – klasy V-VI

I miejsce - Agnieszka Zdybel /V b/, Zuzanna Łopucka /VI a/

Chłopcy – klasy V-VI

I miejsce - Stanisław Zdybel /VI b/, Patryk Kmieć /VI c/

 

Turniej Rodzinny w tenisie stołowym

Bychawa, 12.12.2015 r.

1. Stanisław Zdybel z tatą Robertem /VI b/
2. Konrad Kania z tatą Rafałem /VI c/
3. Agnieszka Zdybel z tatą Robertem /V b/
4. Michał Szmit z tatą Mariuszem /IV a/
5. Mikołaj Kowalski z tatą Andrzejem /VI b/
6. Kacper Dudek z tatą Pawłem /VI b/
7. Oliwia Asyngier z tatą Leszkiem /V b/
8. Oliwia Korba z tatą Emilem /VI b/
9. Jakub Jarzyna z tatą Robertem /VI b/
9. Kacper Karmiński z tatą Grzegorzem /IV a/
9. Konrad Kłapeć z tatą Grzegorzem /V b/
9. Zuzanna Łopucka z mamą Agnieszką /VI a/
13. Szymon Staniec z tatą Januszem /VI b/
13 .Igor Szumiło z tatą Marcinem /V c/
13. Adrian Kufel z tatą Markiem /VI a/
13. Robert Nawrocki z mamą Joanną /IV a/
17. Olaf Prącik z tatą Pawłem /III c/
17. Łukasz Piwnicki z tatą Tomaszem /II d/
17. Paweł Prus z tatą Jarosławem /IV a/
17. Przemysław Malec z tatą Mariuszem /V d/
17. Igor Biedroń z tatą Mirosławem /V b/
17. Wiktor Długoszek z tatą Jarosławem /VI b/
17. David Gozdal z tatą Andrzejem /V d/
17. Dorota Grabska z mamą Bernardą /V d/
25. Patrycja Szacoń z tatą Adamem /V c/
25. Hanna Michalewska z tatą Piotrem /V b/
25. Michał Głąb z tatą Andrzejem /IV b/
25. Natalia Polska z tatą Leszkiem /IV a/
25. Oliwia Wójcik z tatą Tomaszem /IV a/
25. Jakub Kostruba z tatą Ireneuszem /IV a/
25. Weronika Janik z mamą Katarzyną /V d/
25. Łukasz Flis z tatą Januszem /IV a/
25. Łukasz Woźniak z tatą Markiem /V b/
25. Emilia Szacoń z tatą Adamem /III b/


 

Pływanie

Powiatowe Igrzyska
Bełżyce, 26.11.2015 r.

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Patrycja Szacoń

V c

 

XIII

Hanna Michalewska

V b

 

XVI

Weronika Janik

V d

 

XV

Agnieszka Zdybel

V b

 

III

Gabriela Golik

V a

 

V

Nadia Niedźwiadek

V d

 

VIII

Wiktor Długoszek

VI b

 

VII

Alan Szafran

VI a

 

VI

Paweł Dworak

IV b

 

III

Kacper Dudek

VI b

 

III

 

Gminne Igrzyska
Bychawa, 21.11.2015 r.

Styl dowolny I- III 25 m dziewczęta

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Natalia Szmit - SP Bychawa

I b

38:05

I

Dziewczęta  kl.  I- III  styl grzbietowy 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Emilia Szacoń - SP Bychawa

III b

39:88

III

Dorota Sulowska - SP Bychawa

III b

46:77

IV

Dziewczęta  kl.  I- III  styl grzbietowy 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Regmunt Maja - makaron SP Bychawa

I

54:77

I

Regmunt Iga -makaron SP Bychawa

I

1:01

II

Dziewczęta  kl.  IV- VI  styl grzbietowy 50 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Patrycja Szacoń - SP Bychawa

V c

1:07

I

Weronika Janik - SP Bychawa

V d

1:10

II

Hanna Michalewska - SP Bychawa

V b

1:13

III

Wiktoria Szumiło - SP Bychawa

IV b

1:17

IV

 Dziewczęta  kl.  IV- VI  styl klasyczny 50 m

Imię i nazwisko

Klasa

czas

miejsce

Agnieszka Zdybel - SP Bychawa

V b

56:05

I

Gabriela Golik- SP Bychawa

V a

1:10

III

Dominika Kowalska - SP Bychawa

V a

1:19

IV

Marlena Ogłaza - SP Bychawa

IV a

1:26

V

Dziewczęta  kl.  IV- VI  styl dowolny 50 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Agata Sękowska - SP Bychawa

IV b

49:02

I

Nadia Niedźwiadek - SP Bychawa

V d

56:55

III

Dziewczęta  kl.  IV - VI  styl dowolny 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Paulina Sulowska - SP Bychawa

V b

41:25

I

Dziewczęta  kl.  IV - VI  styl grzbietowy 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Natalia Polska - SP Bychawa

IV a

40:30

I

Chłopcy styl dowolny 25 m  I-III

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Franciszek Rusinek - makaron

I d

49:53

I

Bartek Burak - makaron

I

54:77

II

Chłopcy  kl.  I-III styl grzbietowy 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Kacper Daśko - SP Bychawa

III b

32:75

I

Chłopcy  kl.  I-III styl grzbietowy 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Szymon Lipiński - SP Bychawa

I a

43:80

I

Bartosz Kostruba - SP Bychawa

I c

58:19

II

Styl klasyczny

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Paweł Mańkowski - SP Bychawa

II a

1:18

I

Chłopcy  kl.  IV- VI  styl klasyczny 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Krzysztof Dawidczyk – SP Bychawa

V c

51:56

II

 Chłopcy  kl.  IV- VI  styl grzbietowy 25 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Jan Dawidczyk – SP Bychawa

IV b

33:47

I

Jakub Kostruba – SP Bychawa

IV a

1:00

II

Chłopcy  kl.  IV- VI  styl dowolny 50 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Wiktor Długoszek - SP Bychawa

VI b

47:72

II

Alan Szafran - SP Bychawa

VI a

48:84

III

Mikołaj Kowalski - SP Bychawa

VI b

58:78

IV

Adrian Kufel - SP Bychawa

VI a

1:00

V

Jędrzej Duda - SP Bychawa

VI b

1:14

VII

Chłopcy  kl.  IV- VI  styl klasyczny 50 m

Imię i nazwisko

klasa

czas

miejsce

Łukasz Sękowski - SP Bychawa

III c

55:60

II

Kacper Dudek - SP Bychawa

VI b

1:00

III

Paweł Dworak - SP Bychawa

IV b

1:09

IV

 

II Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zofii Przewłockiej

Wola Gałęzowska, 24.11.2015 r.

I miejsce - chłopcy
skład drużyny
:
Karol Zarzeczny /IV a/
Łukasz Woźniak /V b/
Szymon Karsai-Flis /V c/
Alan Szafran /VI a/
Jakub Jarzyna /VI b/
Szymon Staniec /VI b/
Konrad Kania /VI c/

Tenis stołowy - kat. indywidualna

Wojewódzkie Igrzyska
Kocudza, 24.11.2015 r.

Chłopcy – klasy V-VI

VII miejsce -  Stanisław Zdybel /VI b/

Rejonowe Igrzyska
Dzwola, 17.11.2015 r.

Chłopcy – klasy V-VI

II miejsce - Stanisław Zdybel /VI b/

Powiatowe Igrzyska
Krzczonów, 4.11.2015 r.

Chłopcy - klasy IV i mł.

13. Michał Głąb /IV b/

Chłopcy – klasy V-VI

2. Stanisław Zdybel /VI b/
5. Patryk Kmieć /VI c/

Eliminacje powiatowe
Krzczonów, 28.10.2015 r.

Dziewczęta – klasy V-VI

1. Agnieszka Zdybel /V b/
5. Zuzanna Łopucka /VI a/

Chłopcy - klasy IV i mł.

4. Michał Głąb /IV b/
5. Michał Szmit /IV a/

Chłopcy – klasy V-VI

1. Stanisław Zdybel /VI b/
2. Patryk Kmieć /VI c/
5. Konrad Kania /VI c/, Adrian Kufel /VI a/

Gminne Igrzyska
Bychawa, 26.10.2015 r.

Dziewczęta – klasy V-VI

1. Agnieszka Zdybel /V b/
2. Wiktoria Sprawka /Wola Gałęzowska/
3. Wiktoria Wiśniewska /Wola Gałęzowska/
4. Zuzanna Łopucka /VI a/
5. Kaja Szewczyk /VI b/
6. Natalia Wolska /VI a/
7. Julia Kowalczyk /Wola Gałęzowska/

Chłopcy - klasy IV i mł.

1. Łukasz Marzec /IV b/
2. Maciej Nowakowski /Wola Gałęzowska/
3. Michał Głąb /IV b/
4. Michał Szmit /IV a/
5. Paweł Prus /IV a/

Chłopcy – klasy V-VI

1. Stanisław Zdybel /VI b/
2. Adrian Kufel /VI a/
3. Patryk Kmieć /VI c/
4. Konrad Kania /VI c/
5. Damian Mączka /Wola Gałęzowska/
6. Hubert Nowakowski /Wola Gałęzowska/
7. Damian Juchna /Wola Gałęzowska/
8. Bartłomiej Rybaczek /Wola Gałęzowska/
9. Bartosz Baran /Stara Wieś/
Szymon Lipiec /Stara Wieś/
Mateusz Mazurek /Stara Wieś/
Michał Sadło /Stara Wieś/

Zawody szkolne
Bychawa, 8 i 12.10.2015 r.

Dziewczęta klasy V-VI

1. Agnieszka Zdybel /V b/
2. Natalia Wolska /VI a/
3. Kaja Szewczyk /VI b/
4. Zuzanna Łopucka /VI a/
5. Zuzanna Siek /VI c/
6. Julia Choińska /V b/
7. Kamila Ziętek /V a/
8. Gabriela Sawicka /VI b/
9. Oliwia Leszczyńska /VI c/, Oliwia Korba /VI b/, Zuzanna Bis /VI a/, Jagoda Lech /VI c/
13. Zuzanna Dyś /VI a/, Hanna Michalewska /V b/, Eliza Kusy /V c/, Alicja Piórkowska /V c/
17. Gabriela Golik /V a/, Sandra Piskorek /V d/, Sylwia Wójcik /VI b/, Natalia Przybylska /V a/, Julia Szacoń /V c/, Oliwia Asyngier /V b/
23. Agata Kasperek /V d/, Aleksandra Zych /V a/, Patrycja Szacoń /V c/, Weronika Janik /V d/, Karina Kowalczyk /V a/, Jagoda Rozwód /V b/, Martyna Ozimek /V d/,
30. Aleksandra Małek /V b/, Gabriela Dziurda /V c/, Amelia Kryk /V c/, Martyna Kosidlak /V b/, Kowalska Dominika /V a/, Paulina Sulowska /V b/, Alicja Kowalczyk /V c/, Natalia Grabowska
/V c/, Roksana Maj /V b/, Zuzanna Żytkowska /V d/, Arleta Dyguła /V d/

Chłopcy klasy IV

1. Michał Głąb /IV b/
2. Łukasz Marzec /IV b/
3. Michał Szmit /IV a/
4. Paweł Prus /IV a/
5. Karol Zarzeczny /IV a/
6. Michał Podolski /IV b/
7. Kacper Karmiński /IV a/
8. Kacper Tudrujek /IV b/
8. Paweł Straszewski /IV b/
8. Karol Słowiński /IV b/
9. Kamil Osmoliński /IV a/

Chłopcy klasy V-VI

1. Stanisław Zdybel /VI b/
2. Patryk Kmieć /VI c/
3. Konrad Kania /VI c/
4. Adrian Kufel /VI a/
5. Szymon Staniec /VI b/
5. Szymon Wolski /VI b/
7. Michał Pasztaleniec /VI a/
8. Łukasz Woźniak /V b/
9. Wojciech Kostrzewa /VI c/, Kacper Kukuryk /VI c/, Igor Biedroń /V b/, Aleks Niezabitowski /V c/
13. Bartłomiej Wyka /VI a/, Przemysław Malec /V d/, Norbert Frant /V b/, Mikołaj Kowalski /VI b/
17. Miłosz Widerlik /VI a/, Hubert Holweg /V a/, Filip Igras /VI a/, Jarosław Golan /V c/, Michał Pawelec /V a/, Mateusz Borowski /V a/, Wiktor Długoszek /VI b/, Mateusz Owczarek /VI a/
25. Szymon Kucharski /VI c/, Piotr Bartyzel /VI b/, Paweł Rusinek /V d/, Jakub Żak /V c/, Cezary Ciężak /V a/, Hubert Cajzer /V a/, Kamil Wójcik /V b/, Kamil Szymański /V a/

 

     Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Turniej Powiatowy
Niemce, 20.10.2015 r.

II m - drużyna chłopców

skład:
Kacper Karmiński /IV a/
Karol Zarzeczny IV a/
Michał Głąb /IV b/
Łukasz Marzec /IV b/
Michał Podolski /IV b/
Michał Pawelec /V a/
Łukasz Woźniak /V b/
Szymon Karsaii-Flis /V c/
Damian Sprawka /V c/
Michał Wójcicki /V c/

 

Sztafetowe biegi przełajowe

Powiatowe Igrzyska
Bychawa, 1.10.2015 r.

III m - drużyna chłopców

skład:
Alan Szafran /VI a/
Emilian Gajur /VI b/
Jakub Jarzyna /VI b/
Stanisław Zdybel /VI b/
Kamil Mazurkiewicz /V a/
Łukasz Woźniak /V b/
Sebastian Jamróz /VI c/
Konrad Kania /VI c/
Szymon Staniec /VI b/ rez.
Szymon Wolski /VI b/ rez.
Krystian Korba /VI c/ rez.
Wojciech Kostrzewa /VI c/ rez.
Hubert Cajzer /V a/ rez.

Gminne Igrzyska
Bychawa, 29.09.2015 r.

I m - drużyna chłopców

skład:
Alan Szafran /VI a/
Emilian Gajur /VI b/
Szymon Staniec /VI b/
Jakub Jarzyna /VI b/
Szymon Wolski /VI b/
Kamil Mazurkiewicz /V a/
Hubert Cajzer /V a/
Łukasz Woźniak /V b/
Sebastian Jamróz /VI c/
Konrad Kania /VI c/
Krystian Korba /VI c/
Wojciech Kostrzewa /VI c/



 

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie