Uczniowie
ze średnią ocen od 4,75
oraz oceną bardzo dobrą lub wzorową zachowania

Rok szkolny 2010/2011

Klasa I a
wych. B. Szwałek


Zuzanna Bis
Zuzanna Dyś
Filip Igras
Weronika Kaproń
Adrian Kufel
Zuzanna Łopucka
Zuzanna Małek
Michał Paszteleniec-Serafiński
Jakub Robak
Szymon Rugała
Paula Rybaczek
Alan Szafran
Marcel Torba
Miłosz Widerlik
Natalia Wolska
Bartłomiej Wyka

Klasa I b
wych. M. Rapa


Dorota Chyża
Wiktor Długoszek
Jędrzej Duda
Kacper Dudek
Jakub Jarzyna
Miłosz Kniaź
Mikołaj Kowalski
Weronika Rozwód
Gabriela Sawicka
Szymon Staniec
Kaja Szewczyk
Kamila Tylec
Szymon Wolski
Sylwia Wójcik
Stanisław Zdybel

Klasa I c
wych. M. Gąbka


Jagoda Korba
Dominik Kowalik
Szymon Kucharski
Oliwia Leszczyńska
Sandra Pyszniak
Zuzanna Siek
Filip Staszek
Oliwia Toruń
Agnieszka Wójcik

Klasa II a
wych. M. Grabczyńska

Weronika Ciężak
Olaf Chrzścjan
Klaudia Dulniak
Karolina Frączek
Aleksandra Kośka
Kacper Leszczyński
Agata Moroniak
Kamil Olesiński
Karolina Regmunt
Alicja Rolek
Izabela Sulowska
Szymon Szmit
Tomasz Stanicki


Klasa II b
wych. J. Stoczkowska


Hubert Bukowski
Marcel Haratym
Kinga Kołodziejczyk
Jakub Kowalczyk
Maciej Kowalski
Anna Krzysztoń
Mateusz Malec
Karolina Marzec
Antonina Mączka
Weronika Murak
Agata Nawrocka
Dawid Nowak
Dawid Rapa
Konrad Siek
Maciej Siek
Bożena Spust
Izabela Szymańska
Kacper Uniłowski

Klasa III a
wych. Sł. Wrzesińska


Wiktoria Bartoszek
Wiktoria Flis
Julia Głąb
Magdalena Kalicka
Wiktoria Kania
Olga Łopucka
Julia Mączka
Krzysztof Nawłatyna
Natalia Niedźwiadek
Julia Sądej
Diana Stacharska
Julia Sulowska
Julia Walczak

Klasa III b
wych. B. Warda


Wojciech Augustynowicz
Weronika Bielak
Karolina Dyjak
Jagoda Kamińska
Katarzyna Kostrzewa
Małgorzata Korba
Bartosz Kusy
Oskar Mituła
Agata Oskroba
Julia Rodak
Katarzyna Rogowska
Magdalena Rybaczek
Gabriela Siek
Agata Sobaszek
Damian Woźniak

Klasa III c
wych. D. Drążek


Rafał Bednarz
Zuzanna Cajzer
Konrad Fila
Michał Golan
Ewa Kowalczyk
Michał Kryk
Alicja Krzyżak
Natalia Kuśmierz
Agata Maj
Paweł Ostrysz
Michał Reszka
Miłosz Winiarczyk
Damian Zawiślak

Klasa III d
wych. E. Małecka


Weronika Golik
Joanna Grabska
Paulina Kowalczyk
Martyna Lipska
Aleksandra Luterek
Martyna Marek
Wiktoria Mazurek
Julia Niedźwiadek
Kamila Salasa
Anna Spozowska
Anna Straszewska
Patrycja Szafraniec
Kamil Surdyga
Kacper Tylus

Klasa IV a
wych. J. Pawlik


Luiza Frączek – 5,6
Julia Michalewska – 5,6
Agata Rej – 5,2
Karolina Rybaczek – 5,2
Patrycja Piędzia – 5,0
Michał Piwnicki – 5,0
Paulina Wieczorkiewicz – 5,0
Natalia Puchala – 4,8
Rafał Rozdzialik – 4,8
Karol Tudrujek – 4,8
Sebastian Żytkowski – 4,8

Klasa IV b
wych. D. Piskorska


Filip Dudek – 5,5
Marcin Wolski – 5,5
Krzysztof Traczewski – 5,4
Michał Król – 5,2
Ernest Multan – 5,2
Patryk Daśko – 5,1
Łukasz Krzysztoń – 5,1
Katarzyna Mendykowska – 5,1
Katarzyna Straszewska – 5,1
Natalia Kula – 4,9
Jagoda Pałubska – 4,8

Klasa IV c
wych. K. Kostrzewska


Gabriela Oleszko – 5,3
Olga Korba – 5,1
Bartłomiej Bielecki – 4,9
Wiktoria Frączek – 4,9
Aleksandra Sawicka – 4,9

Klasa IV d
wych. A. Miszczak

Aleksandra Toporowska – 5,4
Karolina Kmieć – 5,3
Edyta Tomaszczyk – 5,3
Paulina Wojtyła – 5,3
Karolina Ziętek – 5,2
Wojciech Chanaj – 5,1
Aleksandra Gajowiak – 5,1
Weronika Lipińska – 5,1
Ernest Holweg – 5,0
Marcelina Namięta – 5,0
Patrycja Mazurkiewicz – 4,9
Piotr Baran – 4,8
Jakub Kaźmierak – 4,8
Przemysław Trumiński – 4,8

Klasa V a
wych. A. Doroszewska

Karolina Grodzińska – 5,5
Monika Duda – 5,4
Weronika Piętko – 5,4
Natalia Pijas – 5,4
Patrycja Sawicka – 5,4
Michał Semen - 5,4
Tomasz Pietrzak – 5,0
Karol Kazmirowski – 4,9

Klasa V b
wych. A. Woch


Barbara Lech – 5,9
Aneta Głaz – 5,6
Patrycja Korba – 5,6
Eryka Toruń – 5,4
Angelika Jamróz – 5,2
Michał Ignatowski – 5,1
Daniel Sprawka – 5,0
Jakub Pruś – 4,9

Klasa V c
wych. E. Milanowska

Mateusz Gajur – 5,2
Aleksandra Kaproń – 5,2
Aleksandra Rudzińska – 5,2
Julia Stelmach – 5,2
Dorota Wolska – 5,0
Aleksandra Kursa – 4,9
Daniel Kowalski – 4,8
Magdalena Niedźwiedź – 4,8
Michał Straszewski – 4,8
Aleksandra Szymańska – 4,8

Klasa V d
wych. K. Kuna


Adrianna Ziętek – 5,5
Zuzanna Kowalczuk – 5,2
Wiktoria Kryska – 5,2
Julita Kusy – 5,2
Katarzyna Marzec – 5,0
Przemysław Korba – 4,8

Klasa VI a
wych. Z. Szydłowski


Magdalena Baran – 5,4
Aneta Krusińska – 5,4
Karolina Rubaj – 5,3
Magdalena Mendykowska – 5,2
Klaudia Rapa – 5,1
Michał Grabczyński– 5,0
Karol Chanaj – 4,9
Paulina Dubielis – 4,9
Patrycja Kot – 4,9
Kinga Namięta – 4,9
Kacper Mendykowski – 4,8

Klasa VI b
wych. A. Nawrocka


Katarzyna Lech – 6,0
Krzysztof Milanowski – 5,2
Piotr Olesiński – 5,2
Sylwia Kowalczyk – 5,1
Michał Nieściór – 5,1
Aleksandra Nowak – 5,0
Kamil Małyś – 4,9

Klasa VI c
wych T. Tracz


Marcin Dziadosz – 5,8
Wiktoria Maciejczyk – 5,4
Agnieszka Flis – 5,3
Dominik Drąg – 5,0
Aleksandra Jurek – 4,9
Michał Maj – 4,9
Weronika Guziak – 4,8
Przemysław Głąb – 4,8

Klasa VI d
wych. G. Ozimek


Emil Pausz – 5,7
Anna Chemperek – 5,5
Karolina Szydłowska – 5,5
Kamila Walewska – 5,3
Daniela Moroniak – 5,1
Andżelika Sulowska – 5,0
Kacper Bartoszek – 4,8
 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa I a
wychowawca:
Małgorzata Tudrujek

Klaudia Dulniak
Aleksandra Kośka
Kacper Leszczyński
Agata Moroniak
Kamil Olesiński
Karolina Regmunt
Alicja Rolek
Izabela Sulowska
Szymon Szmit
Tomasz Stanicki

Wyróżnieni:

Olaf Chrześcijan
Łukasz Kostrzewa
Kamil Kryk
Patryk Kostrzewa
Dominika Urban
Patrycja Zyguła
Jakub Dolecki


Klasa I b
wychowawca: Jolanta Stoczkowska

Hubert Bukowski
Marcel Haratym
Natalia Kamińska
Kinga Kołodziejczyk
Jakub Kowalczyk
Maciej Kowalski
Anna Krzysztoń
Karolina Marzec
Antonina Mączka
Weronika Murak
Dawid Nowak
Dawid Rapa
Maciej Siek
Bożena Spust
Michał Szulowski
Izabela Szymańska
Kacper Uniłowski


Klasa II a
wychowawca:  Sławomira Wrzesińska


Wiktoria Bartoszek
Wiktoria Flis
Piotr Dworak
Julia Głąb
Magdalena Kalicka
Wiktoria Kania
Jakub Krzysiak
Olga Łopucka
Julia Mączka
Krzysztof Nawłatyna
Natalia Niedźwiadek
Julia Sądej
Diana Stacharska
Julia Sulowska
Julia Walczak
Marcin Wieczorkiewicz

Klasa II b
wychowawca: Teresa Czajka


Wojciech Augustynowicz
Karolina Dyjak
Jagoda Kamińska
Katarzyna Kostrzewa
Małgorzata Korba
Bartosz Kusy
Oskar Mituła
Agata Oskroba
Julia Rodak
Katarzyna Rogowska
Magdalena Rybaczek
Gabriela Siek
Damian Woźniak

Klasa II c
wychowawca: Dorota Drążek


Rafał Bednarz
Zuzanna Cajzer
Konrad Fila
Michał Golan
Ewa Kowalczyk
Michał Kryk
Alicja Krzyżak
Natalia Kuśmierz
Agata Maj
Paweł Ostrysz
Michał Reszka
Miłosz Winiarczyk
Damian Zawiślak

Klasa II d
wychowawca: Elżbieta Małecka

Weronika Golik
Joanna Grabska
Paulina Kowalczyk
Martyna Lipka
Aleksandra Luterek
Patryk Małek
Marek Martyna
Wiktoria Mazurek
Julia Niedźwiadek
Kamila Salasa
Anna Spozowska
Piotr Stelmach
Anna Straszewska
Patrycja Szafraniec
Kamil Surdyga
Kacper Tylus

Klasa III a
wychowawca:  Bożena Szwałek


Cezary Dziadosz
Luiza Frączek
Julia Michalewska
Patrycja Piędzia
Michał Piwnicki
Natalia Puchala
Agata Rej
Karolina Rybaczek
Karol Tudrujek
Paulina Wieczorkiewicz
Sebastian Żytkowski

Klasa III b
wychowawca: Małgorzata Rapa


Patryk Daśko
Filip Dudek
Michał Król
Łukasz Krzysztoń
Natalia Kula
Katarzyna Mendykowska
Ernest Multan
Jagoda Pałubska
Konrad Rożenek
Katarzyna Straszewska
Krzysztof Traczewski
Marcin Wolski

Klasa III c
wychowawca: Anna Rymarz

Bartłomiej Bielecki
Wiktoria Frączek
Damian Grabczyński
Olga Korba
Damian Lenart
Bartosz Małek
Gabriela Oleszko
Jacek Pruś
Aleksandra Sawicka
Wiktoria Wolska
Damian Zając

Klasa III d
wychowawca: Małgorzata Gąbka


Piotr Baran
Wojciech Chanaj
Ernest Holweg
Bartłomiej Grymuza
Jakub Kaźmierak
Karolina Kmieć
Weronika Lipińska
Patrycja Mazurkiewicz
Marcelina Namięta
Edyta Tomaszczyk
Aleksandra Toporowska
Karolina Ziętek

Klasa IV a
wychowawca: Alina Doroszewska

Patrycja Sawicka – 5,5
Natalia Pijas – 5,4
Monika Duda – 5,3
Michał Semen - 5,3
Weronika Piętko – 5,0
Kinga Tylus – 5,0
Tomasz Pietrzak – 4,9
Karol Kazmirowski – 4,8
Klaudia Stańko – 4,8

Klasa IV b
wychowawca: Anna Woch


Barbara Lech – 5,8
Aneta Głaz – 5,4
Eryka Toruń – 5,2
Patrycja Korba – 5,1
Jowita Spozowska – 5,0
Angelika Jamróz – 4,8
Daniel Sprawka – 4,8

Klasa IV c
wychowawca: Ewa Milanowska

Aleksandra Kursa – 5,2
Aleksandra Cajzer – 5,1
Aleksandra Kaproń – 5,1
Aleksandra Rudzińska – 5,1
Julia Stelmach – 5,1
Mateusz Gajur – 5,0
Daniel Kowalski – 4,9
Dorota Wolska – 4,9
Olga Mularczyk – 4,8
Magdalena Niedźwiedź – 4,8
Michał Straszewski – 4,8
Aleksandra Szymańska – 4,8

Klasa IV d
wychowawca: Krystyna Kuna

Karolina Grodzińska – 5,5
Adrianna Ziętek – 5,3
Zuzanna Kowalczuk – 5,2
Wiktoria Kryska – 5,2
Katarzyna Marzec – 5,2
Julita Kusy – 5,0
Anna Szymczak – 4,9
Mikołaj Kniaź – 4,8
Przemysław Korba – 4,8
Weronika Zonik – 4,8

Klasa V a
wychowawca: Zenon Szydłowski

Aneta Krusińska – 5,4
Magdalena Mendykowska – 5,4
Klaudia Rapa – 5,4
Adrianna Nawłatyna – 5,0
Karolina Rubaj – 5,0
Magdalena Baran – 4,9
Michał Grabczyński – 4,9
Paulina Dubielis – 4,8
Kinga Namięta – 4,8

Klasa V b
wychowawca: Anna Nawrocka


Katarzyna Lech – 6,0
Sylwia Kowalczyk – 5,1
Krzysztof Milanowski – 5,1
Piotr Olesiński – 5,0

Klasa V c
wychowawca: Teresa Tracz


Marcin Dziadosz – 5,6
Wiktoria Maciejczyk – 5,6
Dominik Drag – 5,1
Agnieszka Flis – 5,1
Przemysław Głąb – 5,1
Michał Maj – 5,1
Andżelika Korba – 4,9
Aleksandra Jurek – 4,8

Klasa V d
wychowawca: Grażyna Ozimek


Anna Chemperek – 5,7
Emil Pausz – 5,6
Kamila Walewska – 5,6
Karolina Szydłowska – 5,5
Daniela Moroniak – 5,3
Andżelika Sulowska – 5,2
Patrycja Stoczkowska – 4,8

Klasa VI a
wychowawca: Zenobia Rusinek


Katarzyna Holweg – 5,5
Kamil Kasprzak – 5,5
Magdalena Tracz – 5,5
Anna Syp – 5,3
Joanna Cajzer – 5,2
Karolina Szwałek – 5,2
Dominika Frant – 5,0
Paulina Frant – 5,0
Monika Adamowska – 4,8

Klasa VI b
wychowawca: Krystyna Kostrzewska


Aleksandra Żak – 5,9
Aleksandra Płaza – 5,5
Karolina Duda – 5,5
Adrianna Frant – 5,5
Patrycja Kołacz – 5,5
Kamil Małecki – 5,5
Piotr Nawłatyna – 5,4
Aleksandra Flis – 5,3
Michał Pawłowski – 5,3
Paweł Duda – 5,2
Anna Holweg – 5,2
Łukasz Sprawka – 4,9
Agnieszka Grabowska – 4,8

Klasa VI c
wychowawca: Andrzej Miszczak

Paulina Klimek – 5,8
Maciej Rapa – 5,1
Kacper Stoczkowski – 4,8

Klasa VI d
wychowawca: Joanna  Wójtowicz


Inga Holweg – 5,4
Klaudia Stec – 5,4
Natalia Szawarska – 5,4
Dominika Nawłatyna – 5,2
Aleksandra Pawlik – 5,1
Natalia Dworak – 4,9
 

Rok szkolny 2008/09


Klasa I a
wychowawca:  Sławomira Wrzesińska

Wiktoria Bartoszek
Wiktoria Flis
Julia Głąb
Magdalena Kalicka
Wiktoria Kania
Jakub Krzysiak
Olga Łopucka
Julia Mączka
Krzysztof Nawłatyna
Natalia Niedźwiadek
Julia Sądej
Diana Stacharska
Julia Sulowska
Julia Walczak
Marcin Wieczorkiewicz

Klasa I b
wychowawca:  Bożena Warda


Agnieszka Chudziak
Wojciech Augustynowicz
Karolina Dyjak
Jagoda Kamińska
Katarzyna Kostrzewa
Małgorzata Korba
Bartosz Kusy
Kinga Michalczak
Oskar Mituła
Agata Oskroba
Julia Rodak
Katarzyna Rogowska
Magdalena Rybaczek
Gabriela Siek
Damian Woźniak

Klasa I c
wychowawca: Dorota Drążek


Rafał Bednarz
Zuzanna Cajzer
Konrad Fila
Michał Golan
Ewa Kowalczyk
Michał Kryk
Alicja Krzyżak
Natalia Kuśmierz
Agata Maj
Paweł Ostrysz
Michał Reszka
Miłosz Winiarczyk
Damian Zawiślak

Klasa I d
wychowawca: Elżbieta Małecka


Weronika Golik
Joanna Grabska
Paulina Kowalczyk
Martyna Lipka
Aleksandra Luterek
Patryk Małek
Marek Martyna
Wiktoria Mazurek
Julia Niedźwiadek
Piotr Stelmach
Anna Straszewska
Kamil Surdyga
Patrycja Szafraniec
Kacper Tylus

Klasa II a
wychowawca:  Bożena Szwałek, Zofia Fijołek


Luiza Frączek
Julia Michalewska
Patrycja Piędzia
Michał Piwnicki
Natalia Puchala
Agata Rej
Rafał Rozdzialik
Karolina Rybaczek
Karol Tudrujek
Paulina Wieczorkiewicz

Klasa II b
wychowawca: Małgorzata Rapa


Patryk Daśko
Filip Dudek
Michał Król
Łukasz Krzysztoń
Natalia Kula
Katarzyna Mendykowska
Ernest Multan
Jagoda Pałubska
Konrad Rożenek
Katarzyna Straszewska
Krzysztof Traczewski
Marcin Wolski

Klasa II c
wychowawca: Anna Rymarz


Bartłomiej Bielecki
Rafał Chudziak
Wiktoria Frączek
Damian Grabczyński
Olga Korba
Damian Lenart
Bartosz Małek
Patryk Mańkowski
Gabriela Oleszko
Jacek Pruś
Edyta Rozdzialik
Aleksandra Sawicka
Damian Zając

Klasa II d
wychowawca: Małgorzata Gąbka


Natalia Adamowska
Piotr Baran
Wojciech Chanaj
Jakub Kaźmierak
Karolina Kmieć
Weronika Lipińska
Patrycja Mazurkiewicz
Marcelina Namięta
Edyta Tomaszczyk
Aleksandra Toporowska
Karolina Ziętek

Klasa III a
wychowawca: Małgorzata Wójcik


Monika Duda
Karolina Łobodzińska
Tomasz Pietrzak
Weronika Piętko
Natalia Pijas
Patrycja Sawicka
Michał Semen
Klaudia Stańko
Kinga Tylus

Klasa III b
wychowawca: Teresa Czajka


Aneta Głaz
Andżelika Jamróz
Patrycja Korba
Barbara Lech
Karolina Murak
Jakub Pruś
Daniel Sprawka
Eryka Toruń
Magdalena Walczak

Klasa III c
wychowawca: Jolanta Stoczkowska


Adrian Jakubowski
Aleksandra Kaproń
Daniel Kowalski
Aleksandra Kursa
Marek Lipka
Mateusz Mazurkiewicz
Olga Mularczyk
Aleksandra Rudzińska
Julia Stelmach
Michał Straszewski
Aleksandra Szymańska
Dorota Wolska

Klasa III d
wychowawca: Małgorzata Grabczyńska


Michał Dyś
Mateusz Gajur
Karolina Grodzińska
Alicja Głowacka
Mikołaj Kniaź
Przemysław Korba
Rafał Kot
Zuzanna Kowalczuk
Wiktoria Kryska
Julita Kusy
Katarzyna Marzec
Anna Szymczak
Kacper Tanikowski
Adrianna Ziętek
Weronika Zonik

Klasa IV a
wychowawca: Zenon Szydłowski


Klaudia Rapa – 5,2
Aneta Krusińska – 5,1
Magdalena Mendykowska – 5,1
Magdalena Baran – 5,0
Kacper Mendykowski – 4,9
Kinga Namięta – 4,9
Karolina Rubaj – 4,9
Karol Chanaj – 4,8
Paulina Dubielis – 4,8
Michał Grabczyński – 4,8
Adrianna Nawłatyna – 4,8

Klasa IV b
wychowawca: Anna Nawrocka


Katarzyna Lech – 5,9
Krzysztof Milanowski – 5,1
Piotr Olesiński – 4,9

Klasa IV c
wychowawca: Teresa Tracz


Marcin Dziadosz – 5,4
Przemysław Głąb – 5,3
Wiktoria Maciejczyk – 5,3
Dominik Drąg – 5,1
Agata Janik – 4,9

Klasa IV d
wychowawca: Grażyna Ozimek


Jakub Boguta – 5,7
Karolina Szydłowska – 5,4
Anna Chemperek – 5,3
Emil Pausz – 5,3
Kamila Walewska – 5,2
Patrycja Stoczkowska – 5,0
Andżelika Sulowska – 4,9
Daniela Moroniak – 4,8

Klasa V a
wychowawca: Zenobia Rusinek

Katarzyna Holweg – 5,1
Magdalena Tracz – 5,1
Karolina Szwałek – 5,0
Joanna Cajzer – 4,9
Kamil Kasprzak – 4,9
Anna Syp – 4,9
Paulina Frant – 4,8

Klasa V b
wychowawca: Krystyna Kostrzewska

Aleksandra Żak – 5,7
Adrianna Frant -5,5
Karolina Duda – 5,4
Kamil Małecki – 5,4
Patrycja Kołacz – 5,4
Aleksandra Płaza – 5,4
Piotr Nawłatyna – 5,2
Michał Pawłowski – 5,2
Anna Rogowska – 5,2
Aleksandra Flis – 5,1
Paweł Duda – 5,0
Agnieszka Grabowska – 5,0
Anna Holweg – 4,9
Paweł Łukomski – 4,9
Patryk Piwnicki – 4,9
Łukasz Sprawka – 4,8

Klasa V c
wychowawca: Andrzej Miszczak


Patryk Chudziak – 5,1
Paulina Klimek – 5,1
Maciej Rapa – 5,0
Paweł Korba – 4,8

Klasa V d
wychowawca: Joanna  Wójtowicz


Inga Holweg – 5,4
Klaudia Stec – 5,4
Dominika Nawłatyna – 5,3
Aleksandra Pawlik – 5,2
Natalia Szawarska – 5,2

Klasa VI a
wychowawca:  Ewa Milanowska


Anna Flis – 5,2
Joanna Krzysiak – 5,2
Paweł Cajzer – 5,1
Ewelina Gajur – 5,0
Dominik Łoś – 5,0
Julita Małek -5,0
Michał Milanowski – 5,0
Karolina Niedźwiedź – 5,0
Izabela Dziadosz – 4,9
Kamil Niedźwiedź – 4,8

Klasa VI b
wychowawca: Ewa Pietrzak


Paulina Korba – 5,4
Justyna Kostruba – 5,4
Sylwia Żak – 5,4
Ewelina Tudrujek – 5,3
Jagoda Szwajkowska – 5,1

Klasa VI c
wychowawca: Krystyna Kuna


Piotr Dulbas – 5,5
Klaudia Malec – 5,5
Natalia Mączka – 5,5
Patrycja Walewska – 5,3
Dawid Syroka – 5,0
Patrycja Sękowska – 4,9

Klasa VI d
wychowawca: Anna Woch


Agata Boguta – 5,8
Jacek Boguta – 5,4
Agata Kryska – 5,1
Katarzyna Rybaczek – 5,1
Weronika Dudzińska 4,9
Klaudia Janik – 4,9
Karolina Białkowska – 4,8

 

Rok szkolny 2007/08

 KLASA I a
Wychowawca:  Bożena Szwałek i Elżbieta Małecka
Dziadosz Cezary
Frączek Luiza
Michalewska Julia
Piędzia Patrycja
Piwnicki Michał
Puchala Natalia
Rej Agata
Rozdzialik Rafał
Rybaczek Karolina
Tudrujek Karol
Wieczorkiewicz Paulina

KLASA I b
Wychowawca:  Małgorzata Rapa
Daśko Patryk
Dudek Filip
Grymuza Bartłomiej
Król Michał
Krzysztoń Łukasz
Kula Natalia
Mendykowska Katarzyna
Multan Ernest
Pałubska Jagoda
Rożenek Konrad
Straszewska Katarzyna
Traczewski Krzysztof
Wolski Marcin

KLASA I c
Wychowawca:  Anna Rymarz
Bielecki Bartłomiej
Chudziak Rafał
Frączek Wiktoria
Grabczyński Damian
Korba Olga
Lenart Damian
Małek Bartosz
Mańkowski Patryk
Oleszko Gabriela
Piasecka Aleksandra
Sawicka Aleksandra
Zając Damian

KLASA I d
Wychowawca:  Małgorzata Gąbka
Adamowska Natalia 
Baran Piotr
Chanaj Wojciech
Holweg Ernest
Kaźmierak Jakub
Kmieć Karolina
Lipińska Weronika
Mazurkiewicz Patrycja
Namięta Marcelina
Strzelec Weronika
Tomaszczyk Edyta
Toporowska Aleksandra
Ziętek Karolina

Klasa II a
Wychowawca:  Małgorzata Wójcik
Duda Monika
Łobodzińska Karolina
Pietrzak Tomasz
Piętko Weronika
Pijas Natalia
Sawicka Patrycja
Semen Michał
Stańko Klaudia
Tylus Kinga

Klasa II b
Wychowawca:  Teresa Czajka
Głaz Aneta
Jamróz Andżelika
Korba Patrycja
Lech Barbara
Murak Karolina
Pruś Jakub
Sprawka Daniel
Toruń Eryk

Klasa II  c
Wychowawca:  Jolanta Stoczkowska
Jakubowski Adrian
Kaproń Aleksandra

Kowalski Daniel

Kursa Aleksandra

Lipka Marek

Mazurkiewicz Mateusz
Rudzińska Aleksandra
Stelmach Julia
Szymańska Aleksandra
Straszewski Michał
Wolska Dorota

Klasa II d
Wychowawca:  Małgorzata Grabczyńska
Dyś Michał
Głowacka Alicja
Grodzińska Karolina
Korba Przemysław
Kowalczuk Zuzanna

Kniaź Mikołaj

Kryska Wiktoria
Kusy Julita
Marzec Katarzyna
Mularczyk Olga
Szymczak Anna
Tanikowski Kacper
Ziętek Adrianna
Zonik Weronika

Klasa III a
Wychowawca:  Sławomira Wrzesińska
Baran Magdalena
Chanaj Karol
Dubielis Paulina
Grabczyński Michał
Krusińska Aneta
Kukuryk Kamil
Mendykowski Kacper
Mendykowska Magdalena

Namięta Kinga

Nawłatyna Adrianna
Nawłatyna Mikołaj
Rapa Klaudia
Rubaj Karolina
Rusinek Łukasz

Klasa III b
Wychowawca:  Bożena Warda
Frant Karol
Jachacz Marcin
Kowalczyk Sylwia
Lech Katarzyna
Milanowski Krzysztof

Mucha Karolina

Nieściór Michał

Nowak Aleksandra

Olesiński Piotr

Polski Kamil

Stachyra Bartłomiej
Zawiślak Anna
Znój Beata

Klasa III c
Wychowawca:  Dorota Drążek
Dolecki Adrian
Drąg Dominik
Dziadosz Marcin
Flis Agnieszka
Głąb Przemysław
Górniak Paweł
Guziak Weronika
Janik Agata
Jurek Aleksandra
Korba Andżelika
Maciejczyk Wiktoria
Maj Michał
Szacoń Jakub
Wolski Łukasz
Zaręba Bartłomiej


Klasa III d
Wychowawca: Ewa Malec
Bartoszek Kacper

Boguta Jakub
Chemperek Anna
Gryta Kamil
Krukar Arystydes
Moroniak Daniela
Pausz Emil
Stoczkowska Patrycja
Sulenta Maciej
Sulowska Angelika
Szydłowska Karolina
Walewska Kamila
Łobodźiński Damian

Klasa IV a
Wychowawca:  Zenobia Rusinek
Kasprzak Kamil – 5,4
Tracz Magdalena – 5,2
Włodarczyk Michał – 5,2
Holweg Katarzyna – 5,1
Szwałek Karolina – 5,1
Cajzer Joanna – 5,0
Frant Paulina – 4,9
Syp Anna – 4,9

Klasa IV b
Wychowawca:  Krystyna Kostrzewska
Żak Aleksandra – 5,5
Płaza Aleksandra – 5,3
Flis Aleksandra – 5,1
Kołacz Patrycja - 5,1
Nawłatyna Piotr – 5,1
Frant Adrianna – 5,0
Duda Karolina – 5,0
Holweg Anna – 4,9
Duda Paweł – 4,9
Łukomski Paweł – 4,9
Pawłowski Michał – 4,9
Piwnicki Patryk – 4,9
Rogowska Anna – 4,9

Klasa IV c
Wychowawca:  Andrzej Miszczak
Chudziak Patryk – 5,1
Klimek Paulina – 5,1
Rapa Maciej – 5,0
Białkowska Agnieszka – 4,9
Stoczkowski Kacper – 4,9
Surtel Paweł – 4,8

Klasa IV d
Wychowawca:  Joanna Wójtowicz
Holweg Inga – 5,3
Stec Klaudia – 5,3
Szawarska Natalia – 5,2
Dworak Natalia – 5,1
Nawłatyna Dominika – 5,1
Pawlik Aleksandra – 5,1

Klasa V a
Wychowawca:  Ewa Milanowska
Krzysiak Joanna - 5,0
Milanowski Michał - 5,0
Łoś Dominik - 4,9
Dziadosz Izabela - 4,8
Niedźwiedź Karolina - 4,8

Klasa V b
Wychowawca:  Ewa Wińska - Pietrzak
Żak Sylwia - 5,3
Tudrujek Ewelina - 5,1
Kostruba Justyna - 5,0
Korba Paulina - 5,0

Klasa V c
Wychowawca:  Krystyna Kuna
Walewska Patrycja - 5,5
Mączka Natalia - 5,4
Dubas Piotr - 5,1
Malec Klaudia - 5,1
Sękowska Patrycja - 5,0

Klasa V d
Wychowawca:  Jarosław Wilczyński
Boguta Agata - 5,9
Boguta Jacek - 5,3
Rybaczek Katarzyna - 5,3
Kryska Agata - 5,2
Białkowska Karolina - 5,1
Pawełczak Piotr - 5,1
Dudzińska Weronika - 4,8
Rozdzialik Anna - 4,8

Klasa VI a
Wychowawca:  Zenon Szydłowski
Borowiec Justyna –
 5,6
Głaz Patryk - 5,3
Migryt Paweł - 5,3
Sprawka Edyta -  5,3
Krajka Diana - 5,0
Szmit Marek - 5,0
Małek Marcin - 4,9
Milanowska Aleksandra - 4,9
Pałubski Maciej - 4,9
Maksymiuk Klaudia - 4,8

Klasa VI b
Wychowawca:  Anna Woch
Bartnik Małgorzata - 5,3
Krusińska Joanna - 5,3
Szmit Magdalena - 5,3
Jabłońska Monika - 5,1
Kalicka Katarzyna - 5,1
Pietrzak Arkadiusz - 5,1
Rzucidło Eliza – 5,1
Gęba Magdalena - 4,9
Łopucka Dominika -
4,9
Białkowska Paulina - 4,8
Moroniak Katarzyna - 4,8

Klasa VI c
Wychowawca:  Grażyna Ozimek
Pijas Karolina - 5,5
Olech Karolina - 5,4
Szwałek Patrycja - 5,3
Spust Aneta - 5,1
Kryk Iwona - 5,0

Klasa VI d
Wychowawca: Teresa Tracz
Ciupak Mateusz  - 5,6
Kałużna Karolina – 5,4
Stefan Taube - 5,4
Bednarz Małgorzata - 5,2

Miszczak Michał - 5,2
Pietrzak Jakub - 5,2

Rozdzialik Damian – 5,0
Kusa Ewelina
- 4,8
Łukomski Mateusz
- 4,8

Rok szkolny 2006/07

Klasa I a
Duda Monika
Łobodzińska Karolina
Pietrzak Tomasz
Pijas Natalia
Sawicka Patrycja
Semen Michał
Stańko Klaudia
Tylus Kinga

Klasa I b
Głaz Aneta
Ignatowski Michał
Jamróz Andżelika
Korba Damian
Korba Patrycja
Lech Barbara
Lipiński Rafał
Murak Karolina
Pruś Jakub
Sprawka Daniel
Toruń Eryk
Walczak Magdalena

Klasa I c
Jakubowski Adrian
Kursa Aleksandra
Mazurkiewicz Mateusz
Rudzińska Aleksandra
Stelmach Julia
Szymańska Aleksandra
Wolska Dorota
Straszewski Michał
Kowalski Daniel
Lipka Marek

Klasa I d
Głowacka Alicja
Grodzińska Karolina
Korba Przemysław
Kowalczuk Zuzanna
Kryska Wiktoria
Kusy Julita
Marzec Katarzyna
Szymczak Anna
Tanikowski Kacper
Ziętek Adrianna
Zonik Weronika
Kniaź Mikołaj

Klasa II a
Chanaj Karol
Dubielis Paulina
Grabczyński Michał
Krusińska Aneta
Kukuryk Kamil
Mendykowski Kacper
Mendykowska Magdalena
Nawłatyna Adrianna
Nawłatyna Mikołaj
Rapa Klaudia
Rusinek Łukasz
Namięta Kinga
Rapa Klaudia
Rubaj Karolina

Klasa II b
Lech Katarzyna
Milanowski Krzysztof
Nieściór Michał
Olesiński Piotr
Stachyra Bartłomiej
Hawryluk Wojciech
Kowalczyk Sylwia

Mucha Karolina
Nowak Aleksandra
Polski Kamil
Zawiślak Anna
Znój Beata

Klasa II c
Drąg Dominik
Dziadosz Marcin
Flis Agnieszka
Głąb Przemysław
Górniak Paweł
Janik Agata
Korba Andżelika
Maciejczyk Wiktoria
Maj Michał
Szacoń Jakub
Wolski Łukasz

Klasa II d
Bartoszek Kacper
Boguta Jakub
Chemperek Anna
Gryta Kamil
Krukar Arystydes
Moroniak Daniela
Pausz Emil
Sulenta Maciej
Sulowska Angelika
Szydłowska Karolina
Walewska Kamila
Łobodźiński Damian
Popławski Mateusz

Klasa III a
Adamowska Monika
Cajzer Joanna
Dębińska Karina
Frant Paulina
Holweg Katarzyna
Kasprzak Kamil
Syp Anna
Tracz Magdalena
Włodarczyk Michał
Szwałek Karolina

Klasa III b

Duda Karolina
Duda Paweł
Flis Aleksandra
Frant Adrianna
Grabowska Agnieszka
Holweg Anna
Kołacz Patrycja
Łukomski Paweł
Małecki Kamil
Nawłatyna Piotr
Pawłowski Michał
Piwnicki Paweł
Płaza Aleksandra
Rogowska Anna
Sprawka Łukasz
Żak Aleksandra

Klasa III c
Biedroń Julia
Białkowska Agnieszka
Chudziak Patryk
Cywiński Kamil
Frączek Klaudia
Klimek Paulina
Korba Paweł
Niedźwiadek Szymon
Rapa Maciej
Stoczkowski Kacper
Surtel Paweł
Zaborska Paulina

Klasa III d
Dworak Natalia
Flis Wojciech
Holweg Inga
Kryska Weronika
Kulka Ewelina
Moczybroda Adam
Pawlik Aleksandra
Różycki Adrian
Skoczylas Błażej
Skoczylas Hubert
Stec Klaudia
Szawarska Natalia
Nawłatyna Dominika

Klasa IV a
Niedźwiedź Kamil – 5,0
Bartyska Samanta – 4,8
Dziadosz Izabela – 4,8
Gajur Ewelina – 4,8
Krzysiak Joanna – 4,8
Łoś Dominik – 4,8
Milanowski Michał – 4,8
Niedźwiedź Karolina – 4,8

Klasa IV b
Żak Sylwia - 5,1
Kostruba Justyna - 4,9
Tudrujek Ewelina - 4,9
Szwajkowska Jagoda - 4,8

Klasa IV c

Malec Klaudia - 5,6
Mączka Natalia - 5,4
Walewska Patrycja - 5,3
Dubas Piotr - 5,0


Klasa IV d
Boguta Agata - 5,3
Boguta Jacek - 5,1
Kryska Agata - 5,1
Pawełczak Piotr - 5,0
Rybaczek Katarzyna – 5,0
Białkowska Karolina – 4,8

Klasa V a
Migryt Paweł - 5,3
Sprawka Edyta - 5,3
Głaz Patryk - 5,2
Szmit Marek - 5,1
Borowiec Justyna – 5,0
Krajka Diana – 5,0
Małek Marcin – 5,0
Pałubski Maciej – 4,8
Maksymiuk Klaudia – 4,8

Klasa V b
Bartnik Małgorzata - 5,4
Krusińska Joanna - 5,2
Pietrzak Arkadiusz - 5,1
Białkowska Paulina - 5,0
Łopucka Dominika - 5,0
Gęba Magda – 4,8
Moroniak Katarzyna – 4,8
Jabłońska Monika -  4,8
Rzucidło Eliza – 4,8
Kalicka Katarzyna – 4,8

Klasa V c
Pijas Karolina - 5,5
Kryk Iwona - 5,2
Spust Aneta - 5,2
Olech Karolina - 5,2
Szwałek Patrycja - 5,1
Szmit Magdalena - 5,0
Włodarczyk Mateusz – 4,9
Wieczorkiewicz Karol – 4,8

Klasa V d
Mateusz Ciupak - 5,3
Michał Miszczak - 5,2
Pietrzak Jakub - 5,2
Stefan Taube - 5,2
Łukomski Mateusz – 5,1
Kałużna Karolina – 4,8
Rozdzialik Damian – 4,8

Klasa VI a
Kursa Martyna – 5,4
Janik Dawid - 5,3
Spust Sebastian – 5,3
Górniak Patrycja – 5,2
Sagan Paulina – 5,0
Kalicki Piotr – 5,0
Sulowska Paulina – 4,9
Szyszka Przemysław – 4,8
Urban Katarzyna – 4,8
Wieczorkiewicz Michał – 4,8

Klasa VI b
Adamczyk Mariola – 5,5
Flis Agnieszka – 5,5
Żytkowska Natalia – 5,3
Dąbrowska Anna – 5,1
Korba Patrycja – 4,8
Krawczyk Izabela – 4,8

Klasa VI c
Flis Izabela – 5,2
Michalska Jagoda – 5,0
Sobkowicz Michał - 5,0

Florek Paulina – 4,9
Kula Agnieszka - 4,8
Madej Łukasz – 4,8

Klasa VI d
Radzikowska Karolina - 5,3
Kostrzewska Katarzyna – 5,3
Pałubski Mateusz – 5,2
Korba Piotr - 5,2
Krzysiak Adrianna – 5,1
Łobodziński Patryk – 5,1
Głowacki Rafał – 5,1
Rożenek Kinga – 5,0
Lenart Kinga – 5,0
Gutek Jakub – 4,9
Fijołek Anna – 4,9
Dziadosz Bartłomiej – 4,8
Dudkiewicz Agnieszka – 4,8
Rozwód Paulina – 4,8

Rok szkolny 2005/06


Klasa I a

Chanaj Karol
Dubielis Paulina
Grabczyński Michał
Krusińska Aneta
Mendykowski Kacper
Mendykowska Magdalena
Namięta Kinga
Nawłatyna Adrianna
Nawłatyna Mikołaj
Rapa Klaudia
Rubaj Karolina
Rusinek Łukasz
Stachyra Alicja

Klasa I b

Lech Katarzyna
Milanowski Krzysztof
Nieściór Michał
Olesiński Piotr
Polski Kamil
Stachyra Bartłomiej
Hawryluk Wojciech
Nowak Aleksandra
Kowalczyk Sylwia

Klasa I c

Dolecki Adrian
Drąg Dominik
Dziadosz Marcin
Flis Agnieszka
Głąb Przemysław
Górniak Paweł
Guziak Weronika
Janik Agata
Jurek Aleksandra
Korba Andżelika
Maciejczyk Wiktoria
Maj Michał
Szacoń Jakub
Wolski Łukasz

Klasa I d
Bartoszek Kacper
Boguta Jakub
Bukowska Karolina
Chemperek Anna
Gryta Kamil
Krukar Arystydes
Łobodziński Damian
Moroniak Daniela
Pausz Emil
Popławsi Mateusz
Sulenta Maciej
Sulowska Angelika
Szydłowska Karolina
Walewska Kamila

Klasa II a

Adamowska Monika
Cajzer Joanna
Dębińska Karina
Frant Dominika
Frant Paulina
Holweg Katarzyna
Kasprzak Kamil
Syp Anna
Tracz Magdalena
Włodarczyk Michał
Szwałek Karolina

Klasa II b

Baj Sylwia
Duda Karolina
Duda Paweł
Flis Aleksandra
Frant Adrianna
Grabowska Agnieszka
Holweg Anna
Kołacz Patrycja
Łukomski Paweł
Małecki Kamil
Nawłatyna Piotr
Pawłowski Michał
Piwnicki Patryk
Płaza Aleksandra
Rogowska Anna
Sprawka Łukasz
Żak Aleksandra

Klasa II c

Biedroń Julia
Białkowska Agnieszka
Chudziak Patryk
Cywiński kamil
Frączek Klaudia
Klimek Paulina
Korba Paweł
Niedźwiadek Szymon
Rapa Maciej
Stoczkowski Kacper
Surtel Paweł
Surtel Piotr
Zaborska Paulina

Klasa II d

Dworak Natalia
Flis Wojciech
Holweg Inga
Kryska Weronika
Kulka Ewelina
Moczybroda Adam
Pawlik Aleksandra
Różycki Adrian
Skoczylas Błażej
Skoczylas Hubert
Stec Klaudia
Szawarska Natalia
Nawłatyna Dominika

Klasa III a
Bartyska Samanta
Dziadosz Izabela
Flis Anna
Krzysiak Joanna
Łoś Dominik
Pikul Karolina
Szymala Jakub
Zawiślak Mateusz

Klasa III b
Fijołek Łukasz
Gajur Ewelina
Głazik Konrad
Kasperek Karolina
Kostruba Justyna
Michalak Marcin
Migryt Adrian
Moląg Kinga
Szwajkowska Jagoda
Tudrujek Ewelina
Żak Sylwia
Zonik Patrycja

Klasa III c
Buczkowska Kamila
Dubas Piotr
Kułak Maciej
Malec Klaudia
Mazurek Przemysław
Mączka Natalia
Rzucidło Magdalena
Syroka Dawid
Walewska Patrycja
Walczak Marek
Stacharska Paulina
Sękowska Patrycja
Zuń Krystian

Klasa III d

Białkowska Karolina
Boguta Agata
Boguta Jacek
Dudzińska Weronika
Kryska Agata
Milanowska Magdalena
Pawełczak Piotr
Rozdzialik Magdalena
Rybaczek Katarzyna
Stachyra Daniel
Sprawka Magdalena
Zarosiński Michał

Klasa IV a
Borowiec Justyna - 5,0
Sprawka Edyta - 5,0
Stachyra Karolina - 5,0
Szmit Marek - 5,0
Krajka Diana - 5,0
Małek Marcin - 5,0
Głaz Patryk - 4,9
Migryt Paweł - 4,9
Pałubski Maciej - 4,8

Klasa IV b

Bartnik Małgorzata - 5,1
Białkowska Paulina - 5,0
Krusińska Joanna - 5,0
Jabłońska Monika - 4,9
Kalicka Katarzyna - 4,8
Łopucka Dominika - 4,8
Pietrzak Arkadiusz - 4,8
Sobiegraj Patrycja - 4,8

Klasa IV c
Olech Karolina - 5,2
Pijas Karolina - 5,2
Spust Aneta - 5,0
Szmit Magdalena - 5,0
Kryk Iwona - 4,9
Szwałek Patrycja - 4,8

Klasa IV d
Stefan Taube - 5,3
Mateusz Ciupak - 5,2
Michał Miszczak - 5,1
Damian Rozdzialik - 5,0
Mateusz Łukomski - 5,0
Kałużna Karolina - 4,9
Pietrzak Jakub - 4,9
Bednarz Małgorzata - 4,8

Klasa V a
Spust Sebastian – 5,5
Kursa Martyna – 5,4
Janik Dawid – 5,1
Górniak Patrycja – 5,1
Sagan Paulina – 5,0
Urban Katarzyna – 5,0
Szyszka Przemysław – 4,9
Wieczorkiewicz Michał – 4,9
Kalicki Piotr - 4,8
Sprawka Przemysław - 4,8
Wegner Patryk - 4,8

Klasa V b

Adamczyk Mariola – 5,4
Flis Agnieszka – 5,4
Żytkowska Natalia – 5,0
Dąbrowska Anna – 5,0
Korba Patrycja - 4,8

Klasa V c

Flis Izabela – 5,2
Florek Paulina – 5,2
Michalska Jagoda – 5,0
Sobkowicz Michał - 4,9
Kula Agnieszka - 4,8
Madej Łukasz - 4,8

Klasa V d
Kostrzewska Katarzyna – 5,4
Radzikowska Karolina – 5,4
Łobodziński Patryk – 5,2
Dziadosz Bartłomiej – 5,1
Fijołek Anna – 5,1
Krzysiak Adrianna – 5,1
Pałubski Mateusz – 5,1
Korba Piotr - 5,0
Gutek Jakub – 4,8
Lenart Kinga – 4,8
Rozwód Paulina - 4,8

Klasa VI a
Marzec Monika – 5,0
Hajduk Emilia - 5,0

Klasa VI b

Fijołek Piotr – 5,3
Krawczyk Bartłomiej - 5,2
Kułak Jakub - 5,1
Dajos Ewelina – 4,9

Klasa VI c

Baran Karolina – 5,2
Baran Marzena – 5,1

Klasa VI d
Dariusz Szpakowski – 5,4
Piotr Gozdal – 5,1
Pastwa Anna - 5,0
Kamińska Agata - 4,8
Mazurek Ewelina - 4,9

Klasa VI e

Stacharska Dominika – 5,2
Rapa Karolina – 5,1
Gąbka Maciej – 5,1
Łoś Monika – 5,1
Tracz Ewelina - 5,1
Adamczyk Jagoda - 4,9
Jezierska Kinga - 4,9
Milka Jakub - 4,9
Skórka Mateusz - 4,8
Stachyra Paweł - 4,8
Dzieciętkowska Mariola - 4,8

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie