Laureaci konkursów

Rok szkolny 2016/2017

 

Międzynarodowy Turniej Plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom"
Wyróżnienie - Weronika Winiarczyk /V b/

Konkurs plastyczny pod hasłem: Jak bezpiecznie pomagać rodzicom w gospodarstwie rolnym" zorganizowany przez Terenowy Oddział KRUS w Bychawie
I miejsce - Łucja Frączek /II c/
II miejsce - Amelia Prącik /II b/
III miejsce - Filip Lemiecha /II b/

XXXVI Mały Konkurs Recytatorski
Etap wojewódzki:
Zuzanna Marcinek /IV b/ - laureat
Etap powiatowy:
Maria Mituła /IV c/ - wyróżnienie

XVII Gminny Konkurs Matematyczny
pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy
Klasa piąta
III miejsce: Michał Głąb /V b/
Wyróżnienie: Julia Syroka /V b/
Klasa szósta:
I miejsce: Aleksandra Zych /VI a/
III miejsce:
Gabriela Dziurda /VI c/
Patrycja Szacoń /VI c/
Wyróżnienia: Gabriela Golik /VI a/ i Nadia Niedźwiadek /VI d/

Szkolny konkurs z języka angielskiego ‘The Master of Spelling’
dla uczniów klas czwartych
Laureaci:
Alicja Surma /IV a/
Zuzanna Marcinek /IV b/
Emilia Szacoń /IV b
Patrycja Kursa /IV b/
Karol Smagłowski /IV b/
Przemysław Rekiel /IV b/
Alicja Korba /IV c/

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas IV-VI

Klasy szóste:
I miejsce - Grabowska Natalia /VI c/
II miejsce - Wąsik Mateusz /VI b/, Holweg Michał /VI c/
Wyróżnienia:
Ozimek Martyna /VI d/, Małek Aleksandra /VI b/, Przybylska Natalia /VI a/

Klasy piąte:
I miejsce - Winiarczyk Weronika /V
II miejsce - Cajzer Jagoda /V b/
III miejsce - Rusinek Łukasz /V b/
Wyróżnienia:
Jakubowska Jagoda /V b/, Syroka Julia /V b/

Klasy czwarte:
I miejsce - Mituła Maria /IV c/
II miejsce - Wolska Wiktoria /IV c/, Budzyńska Dagmara /IV a/, Smagłowski Karol /IV b/
Wyróżnienia:
Kurkowicz Dominika /IV c/, Korba Alicja /IV c/, Pruś Maria /IV b/, Sulowska Milena /IV a/

Szkolny Konkurs na prezentację multimedialną „Z książką za pan brat"

1 miejsce - Agnieszka Zdybel /VI b/
2 miejsce - Sandra Piskorek i Nadia Niedźwiadek /VI d/
3 miejsce - Gabriela Golik i Kamila Ziętek /VI a/

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Laureaci konkursu w kategorii klas czwartych:
I miejsce – Wiktoria Wolska /IV c/
II miejsce – Maria Mituła /IV c/
III miejsce – Dagmara Budzyńska /IV a/

Laureaci konkursu w kategorii klas piątych:
I miejsce – Julia Syroka /V b/
II miejsce – Aleksandra Imgrond /V a/
III miejsce – Natalia Polska /V a/, Paweł Dworak /V b/

Laureaci konkursu w kategorii klas szóstych:
I miejsce – Mateusz Wąsik /VI b/
II miejsce – Paulina Sulowska /VI b/
III miejsce – Martyna Ozimek /VI d/

Organizator: Teresa Tracz

Ogólnopolski Turniej „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”
Etap powiatowy:
VII miejsce drużynowo:
Agata Sękowska, Weronika Winiarczyk, Paweł Straszewski i Szymon Sawicki - uczniowie klasy V b


Gminny Konkurs Ekologiczny
Laureaci:
1. Natalia Przybylska /VI a/
2. Hubert Holweg /VI a/
3. Szymon Karsai – Flis /VI c/
4. Igor Szumiło /VI c/
5. Aleksandra Zych /VI a/
6. Jakub Kostruba /V a/
7. Gabriela Dziurda /VI c/
8. Patrycja Szacoń /VI c/
9. Gabriela Golik /VI a/
10. Dominika Kowalska /VI a/

Szkolny konkurs plastyczny "Bądźcie świadkami miłosierdzia”
Etap archidiecezjalny:
II miejsce Paulina Zaborek /V b/

Etap szkolny:
Wyróżnienia
1. Stolarska Julia /IV c/
2. Drzewosz Wiktoria /V a/
3. Makuch Klaudia /V a/
4. Zaborek Paulina /V b/
5. Kryk Amelia /VI c/


Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO w Lublinie
udział w etapie okręgowym:
konkurs przyrodniczy: Gabriela Dziurda /VI c/, Gabriela Golik /VI a/ i Natalia Przybylska /VI a/
konkurs ortograficzny: Paulina Sulowska /VI b/ i Karolina Rozdzialik /VI a/


Szkolny konkurs przyrodniczy „Z atlasem przez świat”

Laureaci wśród uczniów klas piątych:
I miejsce Jakub Kostruba /V a/,  Łukasz Rusinek /V b/
II miejsce: Adrian Dziadosz /V b/, Jagoda Cajzer /V b/ , Michał Głąb /V b/
III miejsce: Julia Syroka /V b/
Uczniowie wyróżnieni:
Natalia Polska /V a/, Paweł Dworak /V b/, Łukasz Marzec /V b/, Łukasz Flis  klasa /V a/

Laureaci wśród uczniów klas szóstych:
I miejsce: Gabriela Dziurda /VI c/
II miejsce: Natalia Przybylska /VI a/, Patrycja Szacoń /VI c/, Mateusz Wąsik /VI b/
III miejsce: Gabriela Golik /VI a/, Aleksandra Zych /VI a/
Uczniowie wyróżnieni:
Karina Kowalczyk /VI a/, Mateusz Borowski /VI a/, Julia Szacoń /VI c/, Hubert Holweg /VI a/, Ewelina Wojtyła /VI a/, Agnieszka Zdybel /VI b/, Aleksandra Małek /VI b/

Szkolny  konkurs czytelniczy „W krainie przygód i tajemnic”

Najlepsze wyniki uzyskali:
kl. II a: Julia Baczewska , Jadwiga Czajczyk, Zuzanna Frączek, Alicja Jaros, Jan Karsai-Flis, Oliwia Kmieć, Aleksandra Konefał, Jakub Korba, Krystian Mazik, Erwin Rechul, Iga Regmunt, Jakub Wójcicki.

kl. II b: Julia Bielak, Zuzanna Błasik, Filip Lemiecha, Karina Pizoń, Amelia Prącik, Milena Przech, Dominik Rożenek, Maciej Rubaj, Oliwia Uniłowska, Mateusz Wieczorkiewicz.

kl. II c: Weronika Gierak, Karolina Głąb, Kacper Igras, Paweł Podolak, Gabriela Rybaczek, Jakub Todys.

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa - Wielkanoc 2017

Gabriela Dziurda /VI c/ - Grand Prix

wyróżnienia:
Anna Zarębska /I a/
Julka Popławska /I b/
Jadwiga Czajczyk /II a/
Maciek Rubaj /II b/
Aleksandra Piórkowska /II c/
Agata Nowak /III a/
Aleksandra Komorowska /III b/
Dawid Grzegorczyk /III c/
Klaudia Surdyga /III d/
Tomasz Krzysztoń /IV a/
Dominik Pawlak /IV b/
Gabriela Golik /VI a/
Oliwia Asyngier /VI b/

XIX Jesienny Konkurs Recytatorski
„QUO VADIS – dokąd idziesz, jaką drogą, w jakim celu”
etap rejonowy:
wyróżnienia: Maria Mituła /IV c/ i Zuzanna Marcinek /IV b/
udział: Julia Żak /IV c/ i Patrycja Kursa /IV b/

 Szkolny Konkurs na pisankę, palmę i stroik

wyróżnienia:

- w kategorii pisanka:
1. Hanna Dolecka /I a/
2. Iga Ziętek /II a/
3. Oliwia Uniłowska /II b/
4. Amelia Prącik /II b/
5. Szymon Lipiński /III a/
6. Jakub Wolski /III c/
7. Szymon Smyk /IV a/
8. Gabriela Hanaj /IV b/
9. Dawid Stoczkowski /IV b/
10. Alicja Piórkowska /VI c/

- w kategorii stroik wielkanocny:
1. Błażej Dyjak /I a/
2. Jakub Widomski /III c/
3. Karol Ziętek /III c/

w kategorii palma:
1. Bartłomiej Ponieważ /I c/
2. Weronika Polska /II a/
3. Paulina Marzec /II b/
4. Aleksandra Piórkowska /II c/
5. Wiktoria Drzewosz /V a/

Szkolny konkurs piosenki.

I miejsce – Natalia Grabowska /VI c/
II miejsce – Zuzanna Marcinek /IV b/
III miejsce (ex aequo): Oliwia Asyngier /VI b/ i Maria Mituła /IV c/
wyróżnienia:
Wiktoria Drzewosz /V a/, Aleksandra Imgrond /V a/, Alicja Korba /IV c/, Martyna Ozimek /VI d/,
Maria Pruś /V b/. Alicja Surma /IV a/

Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka walentynkowa”

I miejsce – Natalia Przybylska /VI a/
II miejsce – Oliwia Uniłowska /II b/
III miejsce – Kuba Widomski /III c/
                                                                                          
Wyróżnieni:
Karina Pizoń, kl. II b
Iga Ziętek, kl. II a
Alicja Kowalczyk, kl. VI c
Milena Kowalczyk, kl. III d
Łucja Frączek, kl. II c
Ewelina Wojtyła, kl. VI a
Alan Janik, kl. III c
Julia Flis, kl. I c
Julia Kryska, kl. I c
Paweł Podolak, kl. II c
Stefan Ziętek, kl. III b
Oliwia Kmieć, kl. II a
Natalia Korba, kl. I b
Wiktoria Drzewosz, kl. V a
Aleksandra Komorowska, kl. III b
Aleksandra Piórkowska, kl. II c
Agnieszka Krzysztoń, kl. III b
Paulina Chemperek, kl. III b
Maja Cieślak, kl. I a
Amelia Cieślak, kl. IV c
Oliwier Karaś, kl. II c
Amelia Prącik, kl. II b
Alicja Korba, kl. IV c
Julia Bielak, kl. II b
Jakub Wolski, kl. III c
Paulina Marzec, kl. II b
Dawid Dyjak, kl. I b
Kamil Solowski, kl. II c
Marcin Malinowski, kl. III b
Kinga Wojtyła, kl. I a
Anna Zarębska, kl. I a
Julia Baczewska, kl. II a
Patrycja Baran, kl. III b
Iga Pielecha, kl. III b
Julia Popławska, kl. I b
Alicja Jaros, kl. II a
Michał Kowalczyk, kl. I c
Bartłomiej Strumiński, kl. III b
Weronika Polska, kl. II a

Szkolny konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny w Internecie”

I miejsce - Dawid Stoczkowski /IV b/

II miejsce - Agata Kasperek /VI d/
II miejsce - Julia Syroka /V b/ i Paulina Zaborek /V b/

III miejsce - Malwina Myja /IV b/
III miejsce - Adrian Dziadosz /V b/

IV miejsce - Gabriela Golik /VI a/ i Dominika Kowalska /VI a/
IV miejsce - Emilia Szacoń /IV b/ i Patrycja Szacoń /VI c/

Szkolny konkurs „List do św. Mikołaja"
Laureaci:
I miejsce – Mateusz Czerniak /III c/
II miejsce – Karol Ziętek /III c/
III miejsce – Jakub Wolski /III c/

Wyróżnieni:
Filip Lemiecha /II b/
Mateusz Wieczorkiewicz /II b/
Jakub Krawczyk /II c/
Kamil Solowski /II c/
Natalia Sawicka /II c
Kuba Widomski /III c/
Klaudia Surdyga /III d/
Milena Myja /III d
Emilia Szacoń /IV b/

Szkolny konkurs na najładniejszą bombkę bożonarodzeniową
Wyróżnieni:
Ksawery Malec /I a/
Aleksandra Polska /I a/
Jakub Stachyra /I a/
Aleksandra Bukała /I a/
Nikola Polska /I a/
Miłosz Rugała /I b/
Jakub Korba /II a/
Iga Ziętek /II a/
Weronika Polska /II a/
Julia Bielak /II b/
Aleksandra Piórkowska /II c/
Paulina Chemperek /III b/
Iga Rudzik /III c/
Kuba Widomski /III c/
Karolina Flis /IV a/
Nikola Polska /IV c/
Mateusz Foc /IV c/
Wiktoria Drzewosz /V a/
Kamila Ziętek /VI a/

Uczniowie, których bombki wytypowane zostały na konkurs do Lublina:
Julia Kryska /I c/
Zuzanna Złotnicka /I c/
Gabriela Rybaczek /II c/
Zuzanna Błasik /II b/
Patrycja Kondracka /III a/
Karolina Jężak /III d/
Karol Ziętek /III c/
Bartłomiej Strumiński /III b/

Szkolny konkurs plastyczny dla klas I „Portret Mikołaja”
Laureaci:
I miejsce – Anna Zarębska /I a/
II miejsce – Ksawery Malec /I a/
III miejsce – Aleksandra Ścierzyńska /I b/

Wyróżnieni:
Kacper Mrozek /I a/
Kacper Smagłowski /I a/
Maja Cieślak /I a/
Kinga Wojtyła /I a/
Aleksandra Bukała /I a/
Hanna Dolecka /I a/
Julia Popławska /I b/
Oliwia Mikulska /I b/
Wiktoria Frączek /I b/
Bartłomiej Pazur /I b/
Patryk Kowalik /I b/
Miłosz Rugała /I b/

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa - Boże Narodzenie 2015
Wyróżnieni:
Hanna Dolecka /I a/
Natalia Batyra /I c/
Oliwia Kmieć /II a/
Karolina Głąb /II c/
Kamil Solowski /II c/
Aleksandra Fijołek /III a/
Krystian Kasperek /III b/
Karol Frant /III c/
Patryk Korba /III d/
Kamil Kostrzewa / III d/
Dawid Gryta /IV c/
Gabriela Hanaj /IV b/
Natalia Przybylska /VI a/
Eliza Kusy /VI c/
Nadia Niedźwiadek /VI d/

XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej
II miejsce - Eliza Kusy /VI c/

Konkurs plastyczny „Portret misia”
Kategoria RYSUNEK:
1 miejsce – Karol Ziętek, kl. III c
2 miejsce – Amelia Przech, kl. I b
3 miejsce – Agata Nowak, kl. III a

Kategoria KOLAŻ:
1 miejsce ex equo – Ksawery Malec, kl. I a i Amelia Cieślak, kl. IV c
2 miejsce – Sebastian Tyczyński, kl. III c
3 miejsce – Alicja Dyguła, kl. III a

Wyróżnienie otrzymują:
1. Milena Przech, kl. II b
2. Alicja Osmolińska, kl. III c
3. Paweł Stachyra,kl. I a
4. Aleksandra Polska, kl. I a
5. Maja Przech, kl. IV c
6. Nelly Matysek, kl. III a
7. Piotr Rozwód, kl. III c
8. Weronika Polska,kl. II a
9. Kacper Smagłowski,kl. I a
10. Iga Rudzik,kl. III c
11. Klaudia Surdyga, kl. III d
12. Jakub Wolski, kl. III c
13. Natalia Polska, kl. V a
14. Patryk Sprawka, kl. III d
15. Dominika Kurkowicz, kl. IV c
16. Oliwia Kmieć, kl. II a
17. Maja Cieślak, kl. I a
18. Dawid Porębski, kl. III c
19. Kacper Mrozek, kl. I a
20. Milena Robak, kl. I a
21. Zuzanna Polska, kl. II a
22. Patrycja Kondracka, kl. III a
23. Szymon Krawczyk, III b
24. Dawid Robak, kl. II c
25. Anna Zarębska, kl. I a
26. Kuba Widomski, kl. III c
27. Dawid Grzegorczyk, kl. III c


Rok szkolny 2015/2016

XXXV Mały Konkurs Recytatorski
Finaliści etapu wojewódzkiego:
Zuzanna Marcinek /III b/
Julia Żak /III c/
Miłosz Widerlik /VI a/

Etap powiatowy:
Wyróżnienia: Zuzanna Błasik /I b/ i Maria Mituła /III c/

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas IV-VI

Klasy szóste:
I miejsce - Jarzyna Jakub, kl. VI b
II miejsce - Kowalski Mikołaj, kl. VI b, Pasztaleniec Michał, kl. VI a
III miejsce - Korba Jagoda, kl. VI a

Wyróżnienia:
Rybaczek Paulina - kl. VI a
Dudek Kacper – kl. VI b
Zdybel Stanisław – kl. VI b

Klasy piąte:
I miejsce - Holweg Michał, kl. V c
II miejsce - Ozimek Martyna, kl. V d
III miejsce - Dziurda Gabriela, kl. V c, Małek Aleksandra, kl. V b

Wyróżnienia:
Kowalczyk Alicja - kl. V c
Piskorek Sandra - kl. V d
Rozdzialik Karolina - kl. V a
Zdybel Agnieszka - kl. V b
Wąsik Mateusz - kl. V b

Klasy czwarte:
I miejsce - Flis Łukasz, kl. IV a, Głąb Michał, kl. IV b
II miejsce - Drzewosz Wiktoria, kl. IV a
III miejsce - Dyś Bartłomiej, kl. IV b, Winiarczyk Weronika, kl. IV b, Zarzeczny Karol, kl. IV a

Szkolny konkurs ekologiczny

Laureaci:
1.Mateusz Wąsik /V b/
2.Jakub Jarzyna /VI b/
3.Zuzanna Dyś /VI a/
Wyróżnieni:
1.Gabriela Dziurda /V c/, Kacper Dudek /VI b/, Stanisław Zdybel /VI b/
2.Ewelina Wojtyła /V a/, Mikołaj Kowalski /VI b/, Wiktor Długoszek /VI b/
3.Jakub Małocha /V c/, Aleksandra Małek /V b/,  Natalia Przybylska /V a/, Gabriela Golik /V a/

Szkolny konkurs ,,Św. Jan Paweł II”

Wyróżnieni:
1. Weronika Polska kl. I a
2. Aleksandra Konefał kl. I a
3. Iga Ziętek kl. I a
4. Kamil Solowski kl. I c
5. Patrycja Kondracka kl. II a
6. Anna Boczek kl. II a
7. Marcin Malinowski kl. II b
8. Barbara Lipka kl. II b
9. Michał Podgórniak kl. II b
10.Natalia Szmit kl. II b
11.Bartosz Galant kl. II b
12. Michał Malinowski kl. II b
13.Oliwia Oleszko kl. II c
14. Mateusz Czerniak kl. II c
15. Kuba Widomski kl. II c
16. Jakub Wolski kl. II c
17. Klaudia Surdyga kl. II d
18.Karolina Jężak kl. II d
19. Milena Kowalczyk kl. II d

Szkolny Konkurs Z atlasem przez świat"

Laureaci:
1. Jakub Jarzyna – VI b
2. Kacper Dudek – VI b
3. Jakub Mołocha – V c, Mateusz Wąsik – V b

Wyróżnienia:
1. Zuzanna Dyś - VI a
2. Mikołaj Kowalski – VI b
3. Julia Szacoń – V c
4. Natalia Grabowska – V c
5. Mateusz Borowski – V a
6. Gabriela Golik – V a
7. Michał Pawelec – V a
8. Wiktor Długoszek – VI b
9. Miłosz Kniaź – VI b
10. Miłosz Widerlik – VI a
11. Aleksandra Zych – V a
12. Zuzanna Bis – VI a
13. Stanisław Zdybel – VI b
14. Paulina Sulowska – V b
15. Natalia Przybylska – V a
16. Ewelina Wojtyła – V a
17. Hubert Holweg – V a
18. Patrycja Szacoń – V c
19. Agnieszka Zdybel – V c
20. Dominika Kowalska – V a
21. Eliza Kusy – V c

XVI Gminny Konkurs Matematyczny
pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy

Klasa piąta:
I miejsce: Aleksandra Zych /V a/
II miejsce: Matesz Borowski /V a/
Wyróżnienia:
Gabriela Golik /V a/
Paulina Sulowska /V b/
Nadia Niedźwiadek /V d/
Gabriela Dziurda /V c/

Klasa szósta:
II miejsce: Wiktor Długoszek /VI b/
Wyróżnienia:
Kacper Dudek /VI b/
Zuzanna Dyś /VI a/

Szkolny Konkurs Ortograficzny
klasy czwarte:
I miejsce – Łukasz Rusinek, ucz. kl. IV b
II miejsce – Wiktoria Drzewosz, ucz. kl. IV a
III miejsce – Natalia Polska, ucz. kl. IV a

klasy piąte:

I miejsce – Natalia Przybylska, ucz. kl. V a
II miejsce – Mateusz Wąsik, ucz. kl. V b, Paulina Sulowska, ucz. kl. V b, Patrycja Szacoń /V c/
III miejsce – Karolina Rozdzialik, ucz. kl. V a, Natalia Grabowska, ucz. kl. V c, Agnieszka Zdybel /V b/

klasy szóste:

I miejsce – Jagoda Korba, ucz. kl. VI c, Oliwia Leszczyńska, ucz. kl. VI c
II miejsce – Paula Rybaczek, ucz. kl. VI a
III miejsce – Zuzanna Bis, ucz. kl. VI a

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom"
Etap gminny:
I miejsce -  Adrian Dziadosz /IV b/
II miejsce - Izabela Bednarczyk /IV a/
Etap powiatowy:
II miejsce -  Adrian Dziadosz /IV b/

Szkolny Konkurs Najładniejsza pisanka"
wyróżnieni uczniowie:
Weronika Polska kl. I a
Łucja Frączek kl. I c
Dawid Rodak kl. I c
Alicja Dyguła kl. II a
Paweł Mańkowski kl. II a
Kornelia Kazubska kl. II a
Aleksandra Komorowska kl. II b
Patrycja Baran kl. II b
Kuba Widomski kl. II c
Dawid Porębski kl. II c
Gabriela Trzcińska kl. II c
Karol Ziętek kl. II c
Emilia Szacoń kl. III b
Jakub Kostruba kl. IV a
Weronika Winiarczyk kl. IV b
Kamila Ziętek kl. V a
Patrycja Szacoń kl. V c
Weronika Janik kl. V d

Szkolny Konkurs Piosenki
1 miejsce (ex aequo): Eliza Kusy /V c/ i Miłosz Widerlik /VI a/
3 miejsce: Natalia Grabowska /V c/
Wyróżnienia: Oliwia Asyngier /V b/, Wiktoria Drzewosz /IV a/, Aleksandra Imgrond /IV a/


Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej

Gminy Bychawa - Wielkanoc 2016
Wyróżnienia:
Amelia Prącik /I b/
Karol Ziętek /II c/
Bartosz Piskorek /II a/
Amelia Matysek /III a/
Aleksandra Imgront /IV a/

Gminny Konkurs piosenki anglojęzycznej pod patronatem Burmistrza Bychawy
III miejsce Eliza Kusy /V c/

Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka walentynkowa”
I miejsce
Karol Ziętek, kl. II c i Dominika Kurkowicz, kl. III c
II miejsce
Jakub Wolski, kl. II c, Zuzanna Bis, kl. VI a, Amelia Cieślak, kl. III c
III miejsce
Iga Rudzik, kl. II c i Oliwia Kmieć, kl. I a

Wyróżnieni:
Marcelina Grabczyńska, kl. II b
Michał Malinowski, kl. II b
Alicja Osmolińska, kl. II c
Alicja Piórkowska, kl. V c
Krzysztof Gąbka, kl. II c
Patrycja Baran, kl. II b
Iga Ziętek, kl. I a
Aleksandra Komorowska, kl. II b
Wiktoria Dulbas, kl. II c
Dawid Grzegorczyk, kl. II c
Roksana Maj, kl. V b
Marcin Malinowski, kl. II b
Klaudia Surdyga, kl. II d
Kinga Surdyga, kl. IV a
Alicja Korba, kl. III c
Oliwia Oleszko, kl. II c
Aleksandra Moroniak, kl. II c
Weronika Polska, kl. I a
Dawid Porębski, kl. II c
Agnieszka Krzysztoń, kl. II b
Mateusz Czerniak, kl. II c
Kuba Widomski, kl. II c

Szkolny konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny w Internecie"
I miejsce - Natalia Przybylska /V a/
II miejsce - Natalia Wolska /VI a/
III miejsce - Łukasz Rusinek /IV b/ oraz Zuzanna Dyś /VI a/ i Bartłomiej Dyś /IV b/
udział wzięli:
Jagoda Rozwód /V b/ i Paulina Sulowska /V b/
Aleksandra Małek /V b/ i Gabriela Golik /V a/
Kamila Ziętek /V a/
Karina Kowalczyk /V a/
Hubert Holweg /V a/
Patrycja Szacoń /V c/ i Eliza Kusy /V c/

Szkolny konkurs z języka angielskiego ‘The Master of Spelling’
dla uczniów klas czwartych

Laureaci:
Wiktoria Drzewosz - kl. IV a
Krystian Gębała - kl. IV b
Marlena Ogłaza – kl. IV a
Julia Syroka - kl. IV b
Winiarczyk Weronika – kl. IV b

Wyróżnienia:
1. Łukasz Rusinek - kl. IV b
2. Michał Szmit - kl. IV a
3. Julia Gąbka – kl. IV a, Łukasz Marzec – kl. IV b, Kamil Osmoliński – kl. IV a

Szkolny konkurs „List do św. Mikołaja"
Laureaci:
I miejsce - Kacper Daśko /III b/
II miejsce - Gabriela Hanaj /III b/
III miejsce - Mateusz Przybylski /III a/

Wyróżnieni:
Mateusz Czerniak /II c/
Jakub Wolski /II c/
Kuba Widomski /II c/
Karol Ziętek /II c/
Jakub Romanek /III c/

Międzyszkolny Konkurs „Bombka Bożonarodzeniowa” 
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Lublinie

Michał Malinowski /II b/ - wyróżnienie

Szkolny konkurs „Szopka bożonarodzeniowa”
I m szopka nr 42 - 49 głosów - Alicja Jaros kl. I a
II m szopka nr 37- 43 głosy - Julia Gąbka kl. IV a
III m szopka nr 28 - 40 głosy - Alan Janik kl. II c
IV m szopka nr 5 - 20 głosów - Jakub Jarzyna kl. VI b
V m szopka nr 19 - 17 głosów - Wiktoria Stachyra kl. III b
VI m szopka nr 29 - 16 głosów - Kuba Widomski kl. II c
VII m szopki:
nr 11 - 15 głosów - Zuzanna Błasik kl. I c
nr 12 - 15 głosów - Patrycja Baran kl. II b
nr 16 - 15 głosów - Jagoda Rozwód kl. V b
nr 34 - 15 głosów - Milena Kowalczyk kl. II d
nr 44 - 15 głosów - Gabriela Chanaj kl. III b
nr 45 - 15 głosów - Mateusz Borowski kl. V a

Szkolny konkurs czytelniczy i plastyczny pod hasłem „I kudłate i łaciate”
ramach realizacji programu „Książki naszych marzeń"
Najlepsze wyniki w konkursie uzyskali:
kl. II a: Alicja Dyguła, Aleksandra Fijołek, Zuzanna Górska,
kl. II b: Paulina Chemperek, Karolina Frączek, Marcelina Grabczyńska, Wiktoria Kałużna, Aleksandra Komorowska, Marcin Malinowski, Stefan Ziętek,
kl. II c: Wiktoria Dulbas, Alan Janik, Oliwia Oleszko, Alicja Osmolińska, Sebastian Tyczyński, Kuba Widomski, Karol Ziętek,
kl. II d: Justyna Fedorczuk, Karolina Jężak, Kamila Krawczyk, Łukasz Piwnicki, Klaudia Surdyga, Filip Toruń, Bartosz Wójcik.

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa - Boże Narodzenie 2015
Wyróżnienia:
Aleksandra Piórkowska /I c/
Michał Jarosiewicz /II a/
Patrycja Baran /II b/
Mikołaj Asyngier /II c/
Karolina Jężak /II d/
Natalia Wegner /III a/
Agata Sękowska /IV b/
Nadia Niedźwiadek /V d/
Natalia Przybylska /V a/
Weronika Rozwód /VI b/

Szkolny  konkurs plastyczny pt. „Portret misia”
Kategoria KOLAŻ:
I miejsce - Amelia Cieślak, kl. III c
II miejsce - Patrycja Kondracka, kl. II a
III miejsce - Zuzia Błasik, kl. I b
Wyróżnienia:
Dawid Grzegorczyk, kl. II c
Dominika Kurkowicz, kl. III c
Kuba Widomski, kl. II c
Alan Janik, kl. II c
Agata Nowak, kl. II a
Arleta dyguła, kl. V d

Kategoria RYSUNEK:
I miejsce - Karol Ziętek, kl. II c
II miejsce - Aleksandra Fijołek, kl. II a
III miejsce-  Alicja Osmolińska, kl. II c
Wyróżnienia:
Dawid Porębski, kl. II c
Iga Rudzik, kl. II c
Iga Regmunt, kl. I a
Mikołaj Asyngier, kl. II c

Szkolny konkurs na Strachodynię"
Laureaci:
I miejsce - Jakub Wolski, kl. II c
II miejsce - Kuba Widomski, kl. II c
III miejsce - Alicja Piórkowska, kl. V c

Wyróżnieni:
Oliwia Kmieć, kl. I a
Iga Ziętek, kl. I a
Alicja Dyguła, kl. II a
Igor Szafran, kl. II a
Krystian Kasperek, kl. II b
Michał Malinowski, kl. II b
Mateusz Czerniak, kl. II c
Martyna Ozimek, kl. II d
Julia Stolarska, kl. III c
Kacper Tudrujek, kl. IV b
Hubert Holweg, kl. V a
Paulina Sulowska, kl. V b
Nadia Niedźwiadek, kl. V d
Sandra Piskorek, kl. V d

Szkolny konkurs Różaniec z darów natury”
Wyróżniono prace uczniów:
1. Igi Ziętek kl. I A
2. Aleksandry Konefał kl. I A
3. Oliwi Kmieć kl. I A
4.Jakuba Korby kl. I A
5 Zuzanny Polskiej kl. I A
6. Zuzanny Błasik kl. I B
7. Filipa Lemiechy kl. I B
8. Julii Sawickiej kl. I C
9. Gabrieli Rybaczek kl. I C
10. Karoliny Głąb kl. I C
11. Leszka Asyngra kl. I C
12.Michała Podgórniaka kl. II B
13. Marcina Malinowskiego kl. II B
14.Mateusza Czerniaka kl. II C
15. Gabrieli Trzcińskiej kl. II C
16. Jakuba Wolskiego kl. II
17.Marii Pruś kl. III B
18. Mateusza Foca kl. III C
19. Gabrieli Golik kl. V A
20. Mateusza Borowskiego kl. V A
21. Natalii Przybylskiej kl. V A
22. Pauliny Sulowskiej kl. V B
23.Hanny Michalewskiej kl. V B
24. Natalii Czerwonki kl. V C
25. Weroniki Kaproń kl. VI A

XIX Jesienny Konkurs Recytatorski „Świat jest teatrem”

Etap wojewódzki
Wyróżnienie - Maria Mituła /III c/

Etap międzypowiatowy
Wyróżnienie - Miłosz Widerlik /VI a/

 

Rok szkolny 2014/2015

Szkolny konkurs „English is Fun”
I miejsce - Wiktoria Wolska /II c/
II miejsce - Przemysław Rekiel /II b/
III miejsce - Alicja Surma /II a/

Organizator: Dorota Piskorska

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas IV-VI
Klasy szóste:
I miejsce - Duda Natalia /VI a/
II miejsce - Kośka Aleksandra /VI a/
III miejsce - Dulniak Klaudia /VI a/
Wyróżnienia:
Nowak Dawid /VI b/, Sulowska Izabela /VI a/, Frączek Karolina /VI a/, Urban Dominika /VI a/

Klasy piąte:
I miejsce - Jarzyna Jakub /V b/
II miejsce - Korba Jagoda /V c/, Kowalski Mikołaj /V b/
III miejsce - Zdybel Stanisław /V b/, Pasztaleniec Michał /V a/, Dudek Kacper /V b/

Klasy czwarte:
I miejsce - Kusy Eliza /IV c/ , Małek Aleksandra /IV b/, Zdybel Agnieszka /IV b/, Wąsik Mateusz /IV b/
Wyróżnienia:
Grabowska Natalia /IV c/, Borowski Mateusz /IV a/, Holweg Michał /IV c/, Tylus Piotr /IV d/, Golik Gabriela /IV a/, Sulowska Paulina /IV b/

Organizatorzy: Ewa Boguta, Justyna Pawlik

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom"
Laureatki etapu gminnego:
I miejsce - Alicja Rolek /VI a/
II miejsce - Karolina Frączek /VI a/
III miejsce - Karolina Koza /VI a/
Finalistka etapu powiatowego: Alicja Rolek /VI a/

Szkolny konkurs z informatyki - prezentacja multimedialna na temat
„Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Polska 2014"
I miejsce - Wiktor Długoszek /V b/
II miejsce - Klaudia Dulniak /VI a/
III miejsce - Stanisław Zdybel /V b/


Szkolny konkurs „Symbole narodowe" dla klas VI
I miejsce - Dawid Nowak /VI b/
II miejsce - Klaudia Dulniak /VI a/
III miejsce - Aleksandra Kośka /VI a/
Wyróżnieni:
Natalia Duda /VI a/
Karolina Regmunt /VI a/
Szymon Szmit /VI a/


Szkolny konkurs plastyczny NIE PAL
klasy I - III
NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ!
I miejsce - Aleksandra Pawlak /I a/
II miejsce - Alicja Korba /II c/
III miejsce - Amelia Matysek /II a/

klasy IV - VI
NIE PAL!
I miejsce - Natalia Duda /VI a/
II miejsce - Kinga Kot /IV d/
III miejsce - Sandra Piskorek /IV d/

Organizatorzy: M. Rapa i M. Kasperek


Przedmiotowy konkurs przyrodniczy ,,Z atlasem przez świat”
Finaliści II etapu szkolnego:
Jakub Jarzyna /V b/
Jakub Kowalczyk /VI b/
Wiktor Długoszek /V b/
Kacper Dudek /V b/
Stanisław Zdybel /V b/
Organizator: Ewa Milanowska

Gminny Konkurs Ekologiczny
Wyróżnieni:
Jarzyna Jakub /V b/
Kucharski Szymon /V c/
Uniłowski Kacper /VI b/
Dyś Zuzanna /V a/
Długoszek Wiktor/V b/
Haratym Marcel /VI b/
Kmieć Patryk /V c/
Widerlik Miłosz /V a/
Pasztaleniec Michał /V a/
Sulowska Izabela /VI a/
Kośka Aleksandra /VI a/
Frączek Karolina /VI a/
Szymańska Izabela /VI a/
Kowalik Dominik /V c/


Szkolny konkurs ortograficzny
„Mistrz ortografii" dla klas II
I miejsce i tytuł Tytuł Mistrza Ortografii otrzymały Dagmara Budzyńska /II a/ i Zuzanna Marcinek /II b/
II miejsce - Wiktoria Wolska /II c/
III miejsce - Maria Mituła /II c/
Wyróżnienie - Alicja Korba /II c/

XXXIII Mały Konkurs Recytatorski
E
tap wojewódzki:
Maria Mituła /II c/ - wyróżnienie
Jakub Jarzyna /V b/ - finalista

Etap powiatowy:
Miłosz Widerlik /V a/ - finalista

XV Gminny Konkurs Matematyczny
pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy

Klasa piąta:
I miejsce - Kacper Dudek /V b/
III miejsce -  Mikołaj Kowalski /V b/
III miejsce - Wiktor Długoszek /V b/
Wyróżnienia: Zuzanna Dyś /V a/, Stanisław Zdybel /V b/

Klasa szósta:
I miejsce - Duda Natalia /VI a/
Wyróżnienie: Jakub Kowalczyk /VI b/

Szkolny konkurs plastyczny Św. Jan Paweł II”
I miejsce - Agata Nowak /I a/
II miejsce - Patryk Korba /I d/
III miejsce - Anna Boczek /I a/

Szkolny konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II
I miejsce: Antonina Mączka /VI b/
II miejsce: Natalia Grabowska /IV c/, Zuzanna Dyś /V a/, Jakub Jarzyna /V b/, Aleksandra Kośka /VI a/,
Kacper Leszczyński /VI a/
III miejsce: Natalia Czerwonka kl. IV c/, Patrycja Szacoń /IV c/, Paulina Sulowska /IV b/,
Weronika Murak /VI b/, Mateusz Malec /VI b/, Szymon Szmit /VI a/

Szkolny konkurs plastyczny pod nazwą „Konkurs Dobrej Formy"
w ramach programu „Zachowaj Równowagę"

klasy I-III
   1. Natalia Szmit /I b/
   2. Nelly Matysek /I a/
   3. Aleksandra Komorowska /I b/
klasy IV-VI
   1. Natalia Przybylska /IV a/
   2. Aleksandra Zych /IV a/
   3. Gabriela Golik /IV a/

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas IV-VI
kasy IV
I miejsce: Martyna Ozimek /IV d/
II miejsce: Mateusz Wąsik /IV b/
III miejsce: Natalia Przybylska/IV a/
klasy V
I miejsce: Oliwia Leszczyńska /V c/
II miejsce: Jakub Jarzyna /V b/
III miejsce: Jagoda Korba /V c/
klasy VI
I miejsce: Aleksandra Kośka /VI a/
II miejsce: Natalia Duda /VI a/
III miejsce: Tomasz Stanicki /VI a/

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa
- WIELKANOC 2015
Wyróżnienia otrzymali uczniowie:
Bartosz Bigos /I a/, Bartosz Wójcik /I d/, Bartosz Kuśmierz /I c/, Paweł Głąb /II a/, Maria Pruś /II b/,
Maja Mierzwa /II b/, Alicja Korba /II c/, Michał Szmit /III a/, Bartłomiej Dyś /III b/, Mateusz Wąsik /IV b/, Justyna Wójcik /IV d/, Dagmara Budzyńska /II a/

Szkolny konkurs piosenki
I miejsce - Eliza Kusy /IV c/
II miejsce - Antonina Mączka /VI b/
III miejsce - Klaudia Dulniak /VI a/
wyróżnienia: Oliwia Asyngier /IV a/, Martyna Ozimek /IV d/, Miłosz Widerlik /V a/

Gminny konkurs piosenki anglojęzycznej
I miejsce i nagroda Grand Prix – Antonina Mączka /VI b/

Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO w Lublinie
Etap wojewódzki konkursu historycznego:
Aleksandra Kośka /VI a/ - finalistka
Opiekunka: Ewa Kaźmierak

Szkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas czwartych
The Master of Spelling”
I miejsce: Gabriela Golik /IV a/, Aleksandra Małek /IV b/
II miejsce: Paulina Sulowska /IV b/
III miejsce: Natalia Przybylska /IV a/
wyróżnienie: Aleksandra Zych /IV a/

Szkolny konkurs Szopka bożonarodzeniowa”
1. Agata Nowak /I a/ szopka nr 29 - 125 głosów
2. Weronika Janik /IV d/ szopka nr 5 - 36 głosów
3. Milena Kowalczyk /I d/ szopka nr 13 - 28 głosów
4. Jakub Jarzyna /V b/ szopka nr 30 - 24 głosy
5. Stanisław Zdybel /V b/ szopka nr 6 -17 głosów
6. Mateusz Borowiecki /IV a/ szopka nr 2 -15 głosów
7. Wiktoria Stachyra /II b/ szopka nr 28 -14 głosów
8. Agnieszka Zdybel /IV b/ szopka nr 3 -13 głosów
9. Anna Krzysztoń /VI b/ szopka nr 1 - 7 głosów
10.Mateusz Foc /II c/ szopka nr 9 - 7 głosów
11.Piotr Rozwód /I c/ szopka nr 18 - 7 głosów
12.Karol Ziętek /I c/ szopka nr 20- 7 głosów
13.Jakub Małocha /IV c/ szopka nr 4 - 6 głosów
14.Julia Żak /II c/ szopka nr 7- 5 głosów
15.Szymon Baran /II c/ szopka nr 8 - 5 głosów
16.Gabriela Sawicka /V b/ szopka nr 11 - 5 głosów
17.Mateusz Czerniak /I c/ szopka nr 19 - 5 głosów
18.Michał Podgórniak /I b/ szopka nr 25 - 5 głosów
19.Szymon Smyk /II a/ szopka nr 10 - 4 głosy
20.Alan Janik /I c/ szopka nr 17- 4 głosy
21.Natalia Szmit /I b/ szopka nr 23 - 4 głosy
22.Gabriela Trzcińska /I c/ szopka nr 32 - 4 głosy
23.Tomasz Krzysztoń /II a/ szopka nr 33 - 4 głosy
24.Agnieszka Krzysztoń /I b/ szopka nr 34 - 4 głosy
25.Alan Pazik /I d/ szopka nr 14 - 3 głosy
26.Olaf Płonowski /I d/ szopka nr 15 - 3 głosy
27.Kuba Widomski /I c/ szopka nr 16 - 3 głosy
28.Wiktoria Kałużna /I b/ szopka nr 26 - 3 głosy
29.Karolina Frączek /I b/ szopka nr 27 - 2 głosy
30.Karolina Jężak /I d/ szopka nr 12 - 1 głos
31.Jakub Wolski /I c/ szopka nr 21 - 1 głos
32.Bartosz Kostruba /I c/ szopka nr 22 - 1 głos
33.Patrycja Baran /I b/ szopka nr 24 - 1 głos
34.Bartłomiej Ciaramaga /IV d/ szopka nr 31 - 1 głos

Organizator: Monika Ziętek

Szkolny konkurs na list do św. Mikołaja
W kategorii klas I – III
I miejsce Amelka Cieślak /II c/
W kategorii klas IV – VI
I miejsce zajęła Natalia Przybylska /IV a/

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa - Boże Narodzenie 2014
Wyróżnienia:
Nelly Matysek /I a/
Zuzanna Górska /I a/
Aleksandra Komorowska /I b/
Kamila Krawczyk /I d/
Natalia Strumińska /II a/
Szymon Sawicki /III b/
Mateusz Wąsik /IV b/
Natalia Przybylska /IV a/
Zuzanna Bis /V a/
Michał Pasztaleniec /V a/

Szkolny konkurs czytelniczy „Zaopiekuj się mną” dla uczniów kl. II i III
Najlepsze wyniki w poszczególnych klasach uzyskali:

kl. II a
Dagmara Budzyńska, Mateusz Góźdź, Jakub Kalicki, Amelia Matysek, Mateusz Przybylski,
Paweł Sawerski, Natalia Wegner, Milena Sulowska, Alicja Surma
kl. II b
Wojciech Krajewski, Maciej Krawczyk, Maja Mierzwa, Wiktoria Stachyra, Dawid Stoczkowski, Aleksandra Wierzchowska, Patrycja Kursa, Maria Pruś, Dorota Sulowska
kl. II c
Szymon Baran, Amelia Cieślak, Dawid Gryta, Alicja Korba, Dominika Kurkowicz, Maria Mituła,
Wiktoria Wolska, Szymon Dzwonowski, Patrycja Stachyra
kl. III a
Wiktoria Drzewosz, Julia Gąbka, Jakub Kostruba, Luiza Perlińska
kl. III b
Michał Głąb, Barbara Piętko, Łukasz Rusinek, Weronika Winiarczyk, Jagoda Cajzer, Julia Syroka



XII Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej w Krężnicy Jarej
II miejsce Eliza Kusy /IV c/

Szkolny konkurs na strachodynię

I miejsce – Ewelina Wojtyła /IV a/
II miejsce – Arleta Dyguła /IV d/
III miejsce – Aleksandra Kośka /VI a/

Szkolny konkurs ,,Różaniec z darów natury”
Wyróżnieni uczniowie:

  1. Agata Nowak /I a/
  2. Aleksandra Pawlak /I a/
  3. Szymon Lipiński /I a/
  4. Julia Krawczyk /I b/
  5. Michał Pogórniak /I b/
  6. Karolina Frączek /I b/
  7. Krystian Kasperek /I b/
  8. Patrycja Baran /I b/
  9. Alan Janik /I c/
  10. Wiktoria Dulbas /I c/
  11. Iga Rudzik /I c/
  12. Oliwia Oleszko /I c/
  13. Krzysztof Sądej /I d/
  14. Milena Kowalczyk /I d/
  15. Kamila Krawczyk /I d/
  16. Szymon Smyk /II a/
  17. Michał Marzec /II a/
  18. Mateusz Przybylski /II a/
  19. Wiktoria Stachyra /II b/
  20. Jan Dubiel /II b/
  21. Maria Pruś /II b/
  22. Amelia Cieślak /II c/
  23. Nikola Polska /II c/
  24. Mateusz Foc /II c/
  25. Wiktoria Drzewosz /III a/
  26. Hanna Michalewska  /IV b/
  27. Paulina Sulowska /IV b/
  28. Patrycja Szacoń /IV c/
  29. Karolina Marzec /VI b/

 

Rok szkolny 2013/2014

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas IV-VI
Klasy szóste:
I miejsce - Agata Oskroba /VI d/, Diana Stacharska /VI a/
II miejsce - Weronika Golik /VI d/
III miejsce - Ewelina Sądej /VI c/

Klasy piąte:
I miejsce - Maciej Kowalski /V b/
II miejsce - Aleksandra Kośka /V a/
III miejsce - Klaudia Dulniak /V a/

Klasy czwarte:
I miejsce - Jakub Jarzyna /IV b/, Mikołaj Kowalski /IV b/
II miejsce - Jagoda Korba /IV c/
III miejsce – Kaja Szewczyk /IV b/, Kacper Dudek IV b/

Szkolny konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II
I miejsce:
Kamil Surdyga /VI d/
II miejsce:
Olga Łopucka /VI a/
III miejsce:
Aleksandra Kośka /V a/, Aleksandra Luterek /VI d/, Jakub Jarzyna /IV b/

Szkolny konkurs plastyczny ,,Św. Jan Paweł II w oczach dzieci”
Wyróżnieni:
1. Karol Smagłowski /I b/
2. Malwina Myja /I b/
3. Dorota Sulowska /I b/
4. Jakub Romanek /I c/
5. Amelia Cieślak /I c/
6. Wiktoria Drzewosz /II a/
7. Robert Nawrocki /II a/
8. Karol Zarzeczny /II a/
9. Marcel Sak /II b/
10. Natalia Przybylska /III a/
11. Kamila Ziętek /III a/
12. Natalia Grabowska /III c/
13. Justyna Wójcik /III d/

Szkolny konkurs biblijny ,,Dzieje Apostolskie”
I miejsce
Izabela Sulowska /V a/
II miejsce
Jakub Kowalczyk /IV b/
Weronika Golik /VI d/
Stanisław Zdybel /IV b/
III miejsce
Jagoda Korba /IV c/
Julia Sądej /VI a/
Michał Pasztaleniec /IV a/

XXXIII Mały Konkurs Recytatorski
Etap wojewódzki:
Maria Mituła /I c/ - wyróżnienie
Oskar Mituła /VI b/ - finalista

Etap powiatowy: Zuzanna Marcinek /I b/ - wyróżnienie

XIV Gminny Konkurs Matematyczny
pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy

Klasa szósta:
I miejsce – Weronika Golik /VI d/, Aleksandra Luterek / VI d/
II miejsce – Miłosz Winiarczyk /VI c/
III miejsce – Agata Oskroba /VI b/
Klasa piąta:
Wyróżnienia: Jakub Kowalczyk /V b/, Szymon Szmit /V a/

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Aleksandra Kośka /V a/ - wyróżnienie

19 Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces" - etap regionalny
Oskar Mituła /VI b/ - wyróżnienie
Opiekun: Krzysztof Mendykowski

Szkolny konkurs słownikowo-frazeologiczny „Nauka nie pójdzie w las”
dla klas V i VI
Najlepsze wyniki uzyskali:
W kategorii kl. V:
Jakub Kowalczyk – V b, Natalia Duda, Karolina Frączek, Karolina Regmunt i Aleksandra Kośka – V a
W kategorii kl. VI:
Agata Oskroba –VI b, Olga Łopucka i Julia Sądej - VI a, Natalia Gajowiak i Ewelina Sądej - VI c, Gabriela Siek i Jagoda Kamińska – VI b, Aleksandra Luterek i Martyna Marek - VI d.

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii" dla klas III
I miejsce i tytuł Tytuł Mistrza Ortografii otrzymuje Gabriela Golik uczennica klasy III a
II miejsce Mateusz Wąsik /III b/
III miejsce Natalia Przybylska /III a/
Wyróżnienia:
Patrycja Szacoń /III c/
Dawid Gozdal /III d/
Alicja Piórkowska /III c/
Karolina Rozdzialik /III a/
Paulina Sulowska / III b/
Mateusz Borowski /III a/

Szkolny konkurs na palmę i pisankę wielkanocną
Wyróżnienia w kat. palm:
Szymon Smyk /I a/
Tomasz Krzysztoń /I a/
Adrian Sękowski /I b/
Dawid Gryta /I c/
Alicja Korba /I c/
Maria Mituła /I c/
Wiktoria Wolska /I c/
Wiktoria Drzewosz /II a/
Natalia Polska /II a/
Kacper Tudrujek /II b/
Hanna Michalewska /III b/
Łukasz Woźniak /III b/
Agata Kasperek /III d/
Gabriela Sawicka /IV b/
Kaja Szewczyk /IV b/
Weronika Murak /V b/
Bartosz Kusy /VI b/

Wyróżnienia w kat. pisanek:
Przybylski Mateusz /I a/
Wojtyła Klaudia /I a/
Krawczyk Maciej /I b/
Hanaj Gabriela /I b/
Stachyra Wiktoria /I b/
Sulowska Dorota /I b/
Szacoń Emilia /I b/
Pruś Maria /I b/
Wierzchowska Aleksandra /I b/
Bornus Alan /I c/
Cieślak Amelia /I c/
Kusa Magdalena /I c/
Prącik Olaf /I c/
Piętko Barbara /II b/
Syroka Julia /II b/
Golik Gabriela /III a/
Jędrej Aleksandra /III a/
Ziętek Karolina /III a/
Chemperek Bartłomiej /III c/
Grabowska Nikola /III c/
Szacoń Patrycja /III c/
Janik Weronika /III d/
Wójcik Justyna /III d/
Luterek Dominik /IV b/
Siek Zuzanna /IV c/
Rolek Alicja /V a/
Kowalczyk Jakub /V b/
Dyjak Klaudia /VI b/
Korba Małgorzata /VI b/
Reszka Michał /VI c/
Golik Weronika /VI d/

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii" dla klas II
I miejsce i tytuł „Mistrza ortografii” otrzymała Aleksandra Imgrond /II a/
II miejsce – Marcel Sak /II b/
III miejsce – Julia Syroka /II b/

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej  kartki pocztowej
Gminy Bychawa
- Wielkanoc 2014
Wyróżnienia indywidualne:
Alicja Kowalczyk /III c/ i David Gozdal /III d/

Szkolny konkurs ortograficzny
klasy IV
1. Jagoda Korba /IV c/
2. Oliwia Leszczyńska /IV c/ i Jakub Jarzyna /IV b/
3. Mikołaj Kowalski /IV b/

klasy V
1. Natalia Duda /V a/
2. Karolina Frączek /V a/ i Maciej Kowalski /V b/
3. Aleksandra Kośka /V a/

klasy VI
1. Diana Stacharska /VI a/
2.Julia Walczak /VI /a
3.Aleksandra Luterek /VI d/

Szkolny konkurs piosenki
I miejsce - Antonina Mączka /V b/
II miejsce (ex æquo ) - Martyna Marek /VI d/ i Oskar Mituła /VI b/
III miejsce (ex æquo ) - Zuzanna Małek /IV a/, Karolina Regmunt /V a/ i Julia Sądej /VI a/
Organizator - Krzysztof Mendykowski

Szkolny konkurs wiedzy ,,Historia Seminarium Duchownego w Lublinie”
I miejsce /15 punktów/: Weronika Golik /VI d/ i Aleksandra Luterek /VI d/
II miejsce /
14 punktów/: Julia Sądej /VI a/
III miejsce
/13 punktów/:
Agnieszka Wójcik /IV c/
Jagoda Korba  /IV c/
Kaja Szewczyk  /IV b/
Antonina Mączka  /V b/
Agata Oskroba  /VI b/

Szkolny konkurs Najpiękniejsza kartka walentynkowa"
I miejsce - Patrycja Szacoń /III c/
II miejsce - Nikola Polska /I c/
III miejsce - Dominika Kurkowicz /I c/
Organizator: Samorząd Uczniowski

Szkolny konkurs plastyczny „Na tropie piękna” oraz test wiedzy
„Mały odkrywca” dla klas I-III

Laureaci:
Jakub Żytkowski /II a/
Roksana Maj /III b/
Mateusz Wąski /III b/
Paulina Sulowska /III b/
David Gozdal /III d/

Szkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas czwartych
The Master of Spelling’
I miejsce: Mikołaj Kowalski /IV b/
II miejsce: Adrian Kufel /IV a/
III miejsce: Jakub Jarzyna /IV b/, Michał Pasztaleniec /IV a/, Paweł Pawlik /IV b/, Szymon Wolski /IV b/

Szkolny konkurs Szopka bożonarodzeniowa” dla uczniów klas III
1. Natalia Przybylska /III a/
2. Łukasz Woźniak /III b/
3. Agnieszka Zdybel /III b/
4. Bartek Chemperek /III c/
5. Mateusz Wąsik /III b/
6. Mateusz Borowski /III a//
7. Alicja Piórkowska /III c/
8. Jagoda Rozwód /III b/
9. Aleksandra Jędrej /III a/
10. Paulina Sulowska /III b/
11. Natalia Czerwonka /III c/
12. Kinga Zarosińska /III b/
13. Damian Stachyra /III d/
14. Nadia Niedźwiadek /III d/, Karina Kowalczyk /III a/, Jakub Małocha /III c/
15. Kamila Ziętek /III a/, Gabriela Golik /III a/

Organizator: Monika Ziętek

Szkolny konkurs językowy dla klas III "A letter to Santa Claus"
(List do Świętego Mikołaja)

I miejsce - Nadia Niedźwiadek /III d/
II miejsce - Aleksandra Małek /III b/
III miejsce - Aleksandra Jędrej /III a/

Organizatorki: Dorota Piskorska, Justyna Pawlik

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa - Boże Narodzenie 2013
Grand Prix zdobył Jakub Żak /III c/
Wyróżnienia otrzymali:
Klaudia Migryt /I c/
Łukasz Moczybroda /III a/
Patrycja Zyguła /V a/
Klaudia Dyjak /VI b/
Wiktoria Bartoszek /VI a/

XVII Jesienny Konkurs Recytatorski
„Mimozami jesień się zaczyna… – literacki obraz zmienności i urody świata”

Laureat etapu wojewódzkiego - Oskar Mituła /VI b/

Opiekunka: Teresa Tracz

Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO w Lublinie
Udział w etapie okręgowym:
konkurs języka polskiego:
Oskar Mituła /VI b/
Opiekunka: Teresa Tracz

XI Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej
Martyna Marek /VI d/ - wyróżnienie

Szkolny konkurs ,,Różaniec z darów natury”
Wyróżnieni uczniowie:
1. Jarzyna Jakub /IV b/
2. Łupina Jakub /VI a/
3. Niedźwiadek Nadia /III d/
4. Janik Weronika /III d/
5. Frant Marlena /IV c/
6. Borowski Mateusz /III a/
7. Cieślak Amelia /I c/
8. Żak Julia /I c/
9. Sawicka Gabriela /IV b/
10. Kosior Julia /I b/
11. Przybylski Mateusz /I a/
12. Perlińska Luiza /II a/
13. Marzec Michał /I c/
14. Smyk Szymon /I a/
15. Krzysztoń Tomasz /I a/
16. Prus Maria /I b/
17. Hanaj Gabriela /I b/
18. Foc Mateusz /I c/
19. Luterek Aleksandra /VI d/
20. Kostruba Jakub /II a/
21. Drzewosz Wiktoria /II a/
22. Cajzer Hubert /III a/
23. Kaproń Weronika /IV a/
24. Frączek Karolina /V a/
25. Duda Natalia /V a/
26. Sulowska Izabela /V a/
27. Słowiński Karol /II b/
28. Dziadosz Adrian /II b/

 

Rok szkolny 2012/2013

Szkolny konkurs wiedzy Zdrowy Styl Życia"
I miejsce
Ernest Multan /VI b/
II miejsce
Filip Dudek /VI b/
III miejsce
Marcin Wolski /VI b/
IV miejsce
Olga Łopucka /V a/
Diana Stacharska /V a/
V miejsce
Weronika Murak /IV b/
Antonina Mączka /IV b/
Maciej Kowalski /IV b/
Karol Szyszka /V c/
Natalia Niedźwiadek /V a/
Miłosz Winiarczyk /V c/
Natalia Gajowiak /V c/
Ewelina Sądej /V c/
Katarzyna Straszewska /VI b/
Marcel Haratym /IV b/
Gabriel Cajzer /IV b/
Sebastian Dyjak V c
Dawid Rapa IV b
Dawid Nowak IV b
Kacper Uniłowski IV b
Organizator konkursu: Ewa Milanowska

Szkolny konkurs ekologiczny
I miejsce - Filip Dudek  /VI b/
II miejsce - Julia Sądej /V a/
III miejsce - Jagoda Pałubska /VI b/
IV miejsce - Miłosz Winiarczyk /V c/
V miejsce:
Wiktoria Bartoszek /V a/, Luiza Frączek /VI a/, Olga Łopucka /V a/, Katarzyna Straszewska /VI b/, Ernest Multan /VI b/, Agata Rej /VI a/, Ewa Kowalczyk /V c/, Natalia Kula /VI b/, Ewelina Sądej /V c/, Rafał Bednarz /V c/, Julia Michalewska /VI a/, Karol Szyszka /V c/, Natalia Kuśmierz /V c/, Damian Zawiślak /V c/, Julia Mączka /V a/, Karolina Rybaczek /VI a/, Michał Reszka /V c/, Katarzyna Mendykowska /VI b/
Organizator konkursu: Ewa Milanowska

Szkolny konkurs z informatyki - prezentacja multimedialna na temat
„Euro 2012"
I miejsce - Luiza Frączek /VI a/
II miejsce - Gabriela Oleszko /VI c/
III miejsce - Katarzyna Mendykowska /VI b/ i Karol Tudrujek /VI a/


Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO w Lublinie
Udział w etapie okręgowym:
konkurs przyrodniczy:

Marcin Wolski /VI b/ i Filip Dudek /VI b/
Opiekun: Ewa Milanowska
Aleksandra Toporowska /VI c/
Opiekunka: Anna Woch

XIII Gminny Konkurs Matematyczny
pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy

Klasa szósta:
I miejsce - Marcin Wolski /VI b/
II miejsce - Luiza Frączek /V I a/
IV miejsce - Ernest Multan /VI b/

Klasa piąta:
I miejsce - Agata Oskroba /V b/ i Weronika Golik /V d/
III miejsce - Aleksandra Luterek /V d/
V miejsce - Miłosz Winiarczyk /V c/

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas V-VI
klasy piąte:
I miejsce - Weronika Golik /V d/
II miejsce - Agata Oskroba /V b/
III miejsce - Miłosz Winiarczyk /V c/
klasy szóste:
I miejsce - Wojciech Chanaj /VI d/
II miejsce - Marcin Wolski /VI b/
III miejsce - Aleksandra Toporowska /VI d/

XXXII Mały Konkurs Recytatorski
Etap wojewódzki:
finaliści: Gabriela Golik /II a/, Oliwia Asyngier /II a/ i Oskar Mituła /V b/

Szkolny konkurs plastyczny „Wiem jak żyć, by zdrowym być”
Klasy I-III
I miejsce: Wiktoria Drzewosz /I a/
II miejsce: Hubert Holweg /II a/, Łukasz Moczybroda /II a/
III miejsce: Nadia Niedźwiadek /II d/, Natalia Grabowska /II c/
Klasy IV-VI
I miejsce: Natalia Gajowiak /V c/, Ewelina Sądej /V c/
I miejsce: Marcelina Namięta /VI d/, Aleksandra Toporowska /VI d/
II miejsce: Wiktoria Mazurek /V d/, Aleksandra Luterek /V d/, Julia Niedźwiadek /V d/, Weronika Golik /V d/
III miejsce: Aleksandra Gajowiak /VI d/, Paulina Wojtyła /VI d/
wyróżnienie: Krzysztof Traczewski /VI b/

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski, Marzena Kasperek, Grażyna Ozimek

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii" dla klas III
I miejsce i tytuł „Mistrza ortografii" zdobył Jakub Jarzyna /III b/
II miejsce - Kacper Dudek /III b/
III miejsce - Mikołaj Kowalski /III b/, Oliwia Leszczyńska /III c/ i Stanisław Zdybel /III b/ Wyróżnieni: Jagoda Korba /III c/, Zuzanna Bis /III a/, Patryk Kmieć /III c/, Kaja Szewczyk /III b/, Adrian Kufel /III a/
Organizatorki: Zofia Fijołek i Małgorzata Rapa

Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający słowik”
Etap powiatowy:
II miejsce - Oskar Mituła /V b/
Etap wojewódzki:
wyróżnienie - Oskar Mituła /V b/
Opiekun: Krzysztof Mendykowski

Szkolny konkurs czytelniczy
„Nie czyń drugiemu tego, co tobie niemiłe” dla uczniów klas III
Najlepsze wyniki uzyskali:
kl. II a: Gabriela Golik, Natalia Przybylska, Michał Pawelec, Karina Kowalczyk
kl. II b: Igor Biedroń, Paulina Sulowska, Agnieszka Zdybel
kl. II c: Natalia Czerwonka, Gabriela Dziurda, Natalia Grabowska
kl. II d: Piotr Tylus, Martyna Ozimek, Sandra Piskorek

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii" dla klas II
I miejsce i tytuł „Mistrza ortografii” otrzymała Natalia Przybylska /II a/
II miejsce - Karolina Rozdzialik /II a/
III miejsce - Gabriela Golik /II a/ i Mateusz Wąsik /II b/
Wyróżnienia:
Agnieszka Zdybel  /II b/, Eliza Kusy  /II c/, Patrycja Szacoń  /II  i Kinga Kot  /II d/

Dziecięce i Młodzieżowe Spotkania z Piosenką KAMERTON 2013
III miejsce w kategorii klas IV-VI: Oskar Mituła /V b/
Udział: Antonina Mączka /IV b/, Karolina Regmunt /IV a/, Piotr Baran /VI d/, Katarzyna Mendykowska /VI b/ i Agata Rej /VI a/
Opiekun Krzysztof Mendykowski

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas IV-VI
Laureaci w kategorii klas czwartych:
I miejsce – Tomasz Stanicki /IV a/
II miejsce – Klaudia Dulniak /IV a/
III miejsce – Aleksandra Kośka /IV a/

Laureaci w kategorii klas piątych:
I miejsce – Diana Stacharska /V a/
II miejsce – Agata Oskroba /V b/
III miejsce – Aleksandra Luterek /V d/

Laureaci w kategorii klas szóstych:
I miejsce – Filip Dudek /VI b/
II miejsce – Edyta Tomaszczyk /VI d/ i Karolina Kmieć /VI d/
III miejsce – Luiza Frączek /VI a/

VIII Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny na palmę i pisankę
zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Starej Wsi Drugiej 
nagrody i wyróżnienia:

kat. palma:

I miejsce - Ewa Kowalczyk /V c/
Michał Głąb /I b/ - wyróżnienie
Weronika Golik /V d/ - wyróżnienie
Oskar Mituła /V b/

kat. pisanka:
II miejsce - Edyta Tomaszczyk /VI d/
Agata Maj /V c/ - wyróżnienie
Alicja Piórkowska /II c/ - wyróżnienie
Jakub Kowalczyk /IV b/
Anna Flis /VI d/
Klaudia Dyjak /VI d/
Natalia Czerwonka /II c/
Julia Rodak /V b/

Szkolny konkurs na palmę i pisankę wielkanocną
Wyróżnienia w kat. palm:
Julia Walczak /V a/, Mateusz Romanek /VI d/, Ernest Multan /VI b/, Bartosz Kusy /V b/, Bartłomiej Wyka /III a/, Wiktoria Mazurek /V d/, Agata Kasperek /II d/, Jakub Małocha /II c/, Hubert Holweg /II a/, Katarzyna Rogowska /V b/, Natalia Przybylska /II a/, Magdalena Rybaczek /V b/, Hanna Michalewska /II b/, Nadia Niedźwiadek /II d/, Luiza Perlińska /I a/, Mateusz Wąsik /II b/

Wyróżnienia w kat. pisanek:
Klaudia Makuch /I a/, Alicja Piórkowska /II c/, Kinga Zarosińska /II b/, Bartosz Kusy /V b/, Wojciech Chanaj /VI d/, Wiktoria Mazurek /V d/, Natalia Kuśmierz /V c/, Krzysztof Traczewski /VI b/, Wiktoria Frączek /VI c/, Magdalena Rybaczek /V b/, Michał Reszka /V c/, Zuzanna Siek /III c/, Katarzyna Mendykowska /VI b/, Weronika Lipińska /VI d/, Julia Sulowska /V a/, Wiktoria Bartoszek /V a/, Karolina Kmieć /VI d/, Zuzanna Łopucka /III a/, Nadia Niedźwiadek /II d/, Konrad Piech /V c/

XIV Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski
Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego
Oskar Mituła /V b/ - laureat

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej  kartki pocztowej
Gminy Bychawa
- Wielkanoc 2013
Wyróżnienie zbiorowe: uczniowie klasy II c / wych. Dorota Drążek/
Wyróżnienia indywidualne:
Weronika Janik /II d/, Szymon Rugała /III a/ i Aleksandra Luterek /V d/

Szkolny konkurs piosenki
I miejsce - Oskar Mituła (V b)
II miejsce ex aequo - Antonina Mączka /IV b/ i Agata Rej /VI a/
III miejsce ex aequo - Piotr Baran /VI d/ i Karolina Regmunt /IV a/
IV miejsce – Katarzyna Mendykowska /VI b/
Organizator – K. Mendykowski

Międzyszkolny Konkurs „Bombka Bożonarodzeniowa” 
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Lublinie
Weronika Murak /IV b/ - wyróżnienie
Udział w konkursie:
Sara Słowińska /I b/, Natalia Przybylska /II a/, Patrycja Szacoń /II c/, Szymon Karsai-Flis /II c/,
Weronika Murak /IV b/, Julia Głąb /V a/

Wyróżnieni w konkursie szkolnym:

Klaudia Makuch /I a/, Wiktoria Drzewosz /I a/, Kacper Tudrujek /I b/, Amelia Kryk /II a/, Aleksandra Jędrej /II a/, Jagoda Rozwód /II b/, Kinga Zarosińska /II b/, Gabriela Dziurda /II c/, Jakub Żak /II c/, Julia Szacoń kl II c/, Alicja Piórkowska /II c/, Natalia Grabowska /II c/, Krzysztof Dawidczyk /II c/, Eliza Kusy /II c/, Jakub Małocha /II c/, Igor Szumiło /II c/, Przemysław Malec /II d/, Weronika Kaproń /III a/, Bartłomiej Wyka /III a/, Paweł Golisz /III a/, Weronika Kaproń /III a/, Stanisław Zdybel /III b/, Weronika Rozwód /III b/, Kacper Uniłowski /IV b/, Julia Sulowska /V a/, Julia Walczak /V a/, Jakub Łupina /V a/, Katarzyna Rogowska /V b/, Magdalena Rybaczek /V b/, Gabriela Siek /V b/, Małgorzata Korba /V b/, Natalia Kuśmierz /V c/, Anna Flis /VI d/, Edyta Tomaszczyk /VI d/ i Klaudia Dyjak /VI d/

Organizatorki etapu szkolnego: Monika Ziętek, Dorota Drążek i Lidia Sosnówka

Szkolny konkurs wiedzy o Januszu Korczaku
1. Wiktoria Bartoszek /V a/
2. Piotr Dworak /V a/
3. Natalia Niedźwiadek /V a/
4. Agata Oskroba /V b/
5. Weronika Golik /V d/

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa - Boże Narodzenie 2012
Grand Prix zdobyła uczennica klasy II b Julia Choińska
 
Wyróżniono prace wykonane przez:
Konrada Kłapcia /II b/, Julię Moroniak /II b/, Michała Wójcickiego /II c/, Natalię Czerwonkę /II c/, Amelię Kryk /II c/, Julię Szacoń /II c/, Nikolę Grabarską /II c/, Natalię Grabowską /II c/, Damiana Sprawkę /II c/, Gabrielę Dziurdę /II c/, Bartłomieja Chemperka /II c/, Nadię Niedźwiadek /II d/, Jagodę Korbę /III c/ i Kamila Surdygę /V d/            
 
Szkolny konkurs wiedzy dla klas VI „Czy znasz historię swojej szkoły?”
I miejsce Natalia Kula /VI b/
II miejsce Frączek /VI a/
III miejsce Karolina Rybaczek /VI a/
wyróżnienia:
Agata Rej /VI a/, Julia Michalewska /VI a/, Katarzyna Straszewska /VI b/, Ernest Multan /VI b/, Filip Dudek /VI b/, Gabriela Oleszko /VI c/, Aleksandra Syroka /VI c/, Jakub Kaźmierak /VI d/

XVI Jesienny Konkurs Recytatorski
„Świat w krzywym zwierciadle – w poszukiwaniu dystansu i rozumu”
Laureat etapu wojewódzkiego - Oskar Mituła /V b/
Opiekunka: Teresa Tracz

Szkolny konkurs plastyczny „Moja szkoła za 50 lat"
I miejsce - Alicja Kowalczyk /II c/
II miejsce - Piotr Dworak /V a/ i Karina Kowalczyk /II a/
III miejsce
- Aleksandra Luterek /V d/
- Wiktoria Rakuś /II a/
- Gabriela Golik /II a/

Wyróżnienia:
Sandra Słowińska /I b/, Łukasz Marzec /I b/, Hubert Cajzer /II a/, Aleksandra Zych /II a/, Łukasz Moczybroda /II a/, Magdalena Moczybroda /II a/, Kamila Ziętek /II a/, Natalia Przybylska /II a/, Bartłomiej Chemperek /II c/, Natalia Grabowska /II c/, Eliza Kusy /II c/, Gabriela Dziurda /II c/, Patrycja Szacoń /II c/, Michał Wójcicki /II c/, Alicja Piórkowska /II c/, Julia Szacoń /II c/, Weronika Janik /II d/ , Nadia Niedźwiadek /II d/, Sandra Piskorek /II d/, Cezary Frączek /II d/, Agata Kasperek /II d/, Zuzanna Łopucka /III a/, Natalia Wolska /III a/, Adrian Kufel /III a/, Zuzanna Dyś /III a/, Zuzanna Małek /III a/, Zuzanna Bis /III a/, Sylwia Wójcik /III b/, Kaja Szewczyk /III b/, Jagoda Korba /III c/, Dominik Kowalik /III c/, Sandra Pyszniak /III c/  i Klaudia Dyjak  /VI d/

Szkolny konkurs ,,Różaniec z darów natury”
Wyróżnieni uczniowie:
Kacper Karmiński /I a/, Luiza Perlińska /I a/, Wiktoria Drzewosz /I a/, Wiktoria Szumiło /I b/, Jan Dawidczyk /I b/, Michał Głąb /I b/, Hubert Cajzer /II a/, Wiktoria Rakuś /II a/, Michał Pawelec /II a/, Igor Biedroń /II b/, Agnieszka Zdybel /II b/, Mateusz Wąsik /II b/, Alicja Piórkowska /II c/, Patrycja Szacoń /II c/, Weronika Janik /II d/, Karolina Frączek /IV a/, Natalia Niedźwiadek /V a/, Natalia Kuśmierz /V c/, Konrad Fila /V c/, Agata Maj /V c/, Weronika Golik /V d/, Kamil Surdyga /V d/, Julia Niedźwiadek /V d/, Agata Tyniec /VI b/, Katarzyna Straszewska /VI b/, Krzysztof Traczewski /VI b/, Aleksandra Sawicka /VI c/, Wiktoria Frączek /VI c/, Wojciech Chanaj /VI d/, Przemysław Trumiński /VI d/

Organizatorki: Lidia Sosnówka, Monika Ziętek

Rok szkolny 2011/2012

XXXI Mały Konkurs Recytatorski
etap wojewódzki:
Oskar Mituła /IV b/ -
laureat
Opiekunka: Teresa Tracz

etap powiatowy:
Oskar Mituła /IV b/ - laureat
Miłosz Widerlik /II a/ - laureat
Łukasz Krzysztoń /V b/ - wyróżnienie
Opiekunki: Bożena Szwałek, Teresa Tracz

Szkolny konkurs plastyczny „Koszulka Kibica”
w ramach akcji „Szkoła bez przemocy”

I m Adrianna Ziętek /VI d/ i Julia Niedźwiadek /IV d/
II m Nadia Niedźwiadek /I d/
III m Aleksandra Luterek /IV d/
Organizatorzy: D. Piskorska, A. Doroszewska

Szkolny konkurs biblijny ,,Ewangelia według św. Mateusza”
I miejsce
Lech Barbara /VI b/ i Sawicka Patrycja /VI a/
II miejsce
Wolski Marcin /V b/, Adamowska Natalia /V d/, Kryska Wiktoria VI d/, Kaproń Aleksandra /VI c/
III miejsce
Lipińska Weronika /V d/, Duda Monika /VI a/, Szafran Karolina /VI a/, Gajur Mateusz /VI c/, Kusy Julita /VI d/
Organizator: Lidia Sosnówka

Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
„Śpiewający słowik”
Oskar Mituła /IV b/ - wyróżnienie
Opiekun: Krzysztof Mendykowski

Eliminacje 17 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces"
Oskar Mituła /IV b/ - wyróżnienie
Opiekun: Krzysztof Mendykowski

Dziecięce i Młodzieżowe Spotkania z Piosenką KAMERTON 2012
III miejsce w kategorii klas IV-VI:
Piotr Baran/V d/ i Daniel Sprawka /VI b/ (akompaniujący gitarzysta)
Opiekun: Krzysztof Mendykowski

Szkolny konkurs piosenki
I miejsce  ex aequo
Aneta Głaz /VI b/
Piotr Baran  /V d/ i Daniel Sprawka  /VI b/ (akompaniujący gitarzysta)
II miejsce
 Oskar Mituła  /IV b/
III miejsce ex aequo
Patrycja Korba /VI b/, Katarzyna Mendykowska /V b/ , Rej Agata /V a/
Wyróżnienie:
Karolina Regmunt  /III a/

Opiekun: Krzysztof Mendykowski

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska  „EKOTEST"
Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:
Marcin Wolski /V b/, Luiza Frączek /V a/, Filip Dudek /V b/, Mikołaj Kniaź /VI a/, Natalia Pijas /VI a/, Katarzyna Straszewska /V b/, Adrianna Ziętek /VI d/, Agata Rej /V a/,
Jagoda Pałubska /V b/, Patryk Daśko /V b/, Mateusz Gajur /VI c/

Ogólnopolski konkurs z wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST"
Adrianna Ziętek /VI d/ - wyróżnienie – 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej

Szkolny konkurs czytelniczy "Czy wiesz co jesz?" dla uczniów klas IV
Najlepsze wyniki uzyskały uczennice:
Julia Sądej /IV a/, Jagoda Kamińska /IV b/, Aleksandra Luterek  /IV d/,  
Diana  Stacharska /IV a/, Natalia  Gajowiak /IV c/ i Alicja Krzyżak /IV c/

Organizatorzy: A. Frączek, E. Milanowska, A. Woch

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wyróżnieni:
Mikołaj Kowalski /II b/, Karolina Frączek /III a/, Kacper Leszczyński /III a/, Piotr Dworak /IV a/, Oskar Mituła /IV b/, Weronika Golik /IV d/, Marcin Wolski /V b/

Opiekunki: M. Rapa, M. Grabczyńska,  K. Kuna, E. Sobaszek, Z. Rusinek, Z. Fijołek

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii" klas III
Tytuł Mistrza Ortografii zdobyli: Aleksandra Kośka /III a/ i Maciej Kowalski /III b/
II miejsce: Klaudia Dulniak /III a/
III miejsce: Marcel Haratym /III b/

Organizator: Zofia Fijołek

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas V-VI
klasy piąte
I miejsce Marcin Wolski /V b/
II miejsce Ernest Multan /V b/
III miejsce Filip Dudek /V b/
wyróżnienie Luiza Frączek /V a/
klasy szóste
I miejsce Natalia Pijas /VI a/
II miejsce Przemysław Korba /VI d/
III miejsce Julita Kusy /VI d/ i Jakub Pruś /VI b/

Organizatorzy: Ewa Boguta, Justyna Pawlik, Dorota Piskorska


Szkolny konkurs plastyczny  na najładniejszą kartkę walentynkową

I miejsce Patryk Daśko /V b/
Organizatorzy: Alina Doroszewska, Dorota Piskorska

Szkolny konkurs czytelniczy dla uczniów klas II i III
Najlepsze wyniki uzyskali:
Zuzanna Bis /II a/
Karolina Regmunt /III a/
Aleksandra Kośka /III a/
Klaudia Dulniak /III a/
Zuzanna Dyś /II a/
Adrian Kufel /II a/
Jakub Jarzyna /II b/ 
Stanisław Zdybel /II b/
Oliwia Leszczyńska /II c/
Patryk Kmieć /II c/
Kacper Leszczyński /III a/ 
Antonina Mączka /III b/
Marcel Torba /II a/
Michał Pasztaleniec /II a/
Karolina Frączek /III a/
Mikołaj Kowalski /II b/
Zuzanna Łopucka /II a/
Sylwia Wójcik /II b/

Organizator: Anna Frączek

Szkolny konkurs plastyczny „Powiedz STOP – dopalaczom”

I MIEJSCE:
Dorota Wolska i Aleksandra Kaproń - VI c
Wiktoria Bartoszek - IV a
II MIEJSCE:
Aleksandra Gajowiak i Paulina Wojtyła - V d
Weronika Golik i Aleksandra Luterek - IV a
Barbara Lech, Patrycja Korba, Aneta Głaz i Karolina Murak - VI b
III MIEJSCE:
Katarzyna Marzec - VI d
Wiktoria Kryska, Adrianna Ziętek, Zuzanna Kowalczuk i Anna Szymczak - VI d
Kinga Tylus, Natalia Pijas i Karolina Szafran - VI a
Wyróżnienia:
Eryka Toruń i Jowita Spozowska - VI b
Julia Sądej, Julia Głąb, Diana Stacharska i Piotr Dworak - IV a
Patrycja Sawicka i Monika Duda - VI a
Marcelina Namięta - V d
Damian Zawiślak, Miłosz Winiarczyk, Łukasz Madej i Paweł Ostrysz - IV c
Olka Łopucka, Natalia Niedźwiadek i Julia Mączka - IV a

Organizatorzy: Grażyna Ozimek, Dorota Piskorska

Szkolny konkurs „I LIKE ENGLISH” dla uczniów klas IV
I m - Weronika Golik /IV d/
II m -  Agata Oskroba /IV b/
III m -  Aleksandra Luterek /IV d/

Organizatorzy: Ewa Boguta, Justyna Pawlik, Dorota Piskorska

Szkolny konkurs ekologiczny
Najlepsze wyniki w konkursie uzyskali:
Marcin Wolski /V b/
Filip Dudek /V b/
Mateusz Gajur /VI c/
Ernest Multan /V b/
Katarzyna Straszewska /V b/
Natalia Kula /V b/
Patryk Daśko /V b/


Organizator: Ewa Milanowska

Szkolny konkurs z informatyki - prezentacja multimedialna na temat
„Eliminacje Euro 2012"

I miejsce - Barbara Lech /VI b/
II miejsce - Wiktoria Mazurek /IV d/
III miejsce - Julia Niedźwiadek /IV d/

Organizator: Zenon Szydłowski

XII Gminny Konkurs Matematyczny
pod honorowym patronatem Burmistrza Bychawy
Klasy V
I miejsce - Marcin Wolski /V b/
II miejsce - Luiza Frączek /V a/
Klasy VI
II miejsce -  Barbara Lech /VI b/ i Sebastian Dobroliński /VI d/
wyróżnienie: Michał Ignatowski /VI b/

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2012"
Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:
Klasy IV
1. Jakub Krzysiak
2. Michał Reszka
3. Julia Rodak
4. Agata Oskroba
5. Weronika Golik, Diana Stacharska
Klasy V
1. Aleksandra Toporowska
2. Karolina Kmieć
3. Marcin Wolski
4. Ernest Multan
Klasy VI
1. Julita Kusy
2. Aneta Głaz
3. Julia Stelmach
4. Natalia Pijas

Organizatorzy: Ewa Boguta, Justyna Pawlik, Dorota Piskorska

Szkolny konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie, proszę”
 I miejsce
 
Aleksandra Jędrej /I a/
 II miejsce:
 Gabriela Dziurda /I c/
 Norbert Frant /I b/
 Hubert Holweg /I a/
 Nadia Niedźwiadek /I d/
 Natalia Przybylska /I a/
 Kamil Szymański /I a/
 III miejsce:
 Maciej Kowalski /III b/
 Łukasz Moczybroda /I a/
 Magda Moczybroda /I a/
 Sandra Piskorek /I d/
 Wiktoria Rakuś /I a/
 Jagoda Rozwód /I d/

Wyróżnienia:
Klasa I a - Hubert Cajzer, Karina Kowalczyk, Kamila Ziętek
Klasa I b - Aleksandra Małek, Hanna Michalewska, Kinga Zarosińska
Klasa I c - Natalia Grabowska, Alicja Kowalczyk, Eliza Kusy
Klasa I d - Weronika Janik, Kinga Kot
Klasa II a - Zuzanna Małek
Klasa II b - Kacper Dudek, Gabriela Sawicka, Kaja Szewczyk
Klasa II c - Jagoda Lech, Sandra Pyszniak, Agnieszka Wójcik
Klasa III b - Marcel Haratym, Anna Krzysztoń, Weronika Murak, Agata Nawrocka, Bożena Spust, Izabela Szymańska

Organizatorzy: Małgorzata Gąbka i Elżbieta Małecka


Szkolny konkurs czytelniczy „Kubuś Puchatek i jego przyjaciele”

Najlepsze wyniki uzyskali:
Klasa I c
1. Patrycja Szacoń
Klasa II a
1. Patrycja Cerzosimo
2. Marcel Torba
3. Paula Rybaczek
Klasa II b
1. Jakub Jarzyna i Kaja Szewczyk
2. Stanisław Zdybel
3. Kacper Dudek
Klasa II c
1. Jagoda Korba
2. Sandra Pyszniak
3. Agnieszka Wójcik

Organizator: Urszula Pytlak

Ogólnopolski konkurs literacko - plastyczny
„Dzieci piszą listy do chorych"
W kategorii pracy plastycznej:
II miejsce - Magdalena Kalicka /IV a/
Opiekunka: Sławomira Wrzesińska

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas II
I miejsce i tytuł „Mistrza ortografii” - Jakub Jarzyna /II b/ i Jagoda Korba /II c/
II miejsce - Kacper Dudek /II b/
III miejsce - Mikołaj Kowalski i Stanisław Zdybel /II b/

Organizator: Teresa Czajka
Opiekunki: M. Gąbka, M. Rapa

Szkolny etap konkursu „Kodeks Fair Play”
w ramach akcji „Szkoła bez Przemocy”

indywidualnie - Patryk Daśko/V b/
praca zbiorowa - Anna Straszewska, Katarzyna Straszewska i Michał Straszewski

Organizatorzy: A. Doroszewska, D. Piskorska

Szkolny konkurs wiedzy pod hasłem
„Maria Skłodowska-Curie – życie i osiągnięcia naukowe”

I miejsce Michał Ignatowski /VI b/
II miejsce Magdalena Niedźwiedź /VI c/
III miejsce Julita Kusy /VI d/
IV miejsce Mateusz Gajur /VI c/

Organizator: Urszula Pytlak

Szkolny konkurs na palmę i pisankę wielkanocną
Wyróżnienia w kat. palm:
Aleksandra Jędrej I a
Hubert Holweg I a
Wiktoria Rakuś Ia
Natalia Przybylska I a
Amelia Lipińska I b
Konrad Kłapeć I b
Mateusz Wąsik I b
Gabriela Dziurda I c
Jarosław Golan I c
Alicja Piórkowska I c
Igor Szumiło I c
Kinga Kot I
Nadia Niedźwiadek I d
Dawid Gozdal I d
Justyna Wójcik I d
Weronika Janik I d
Zuzanna Łopucka II a
Mateusz Owczarek II a
Jakub Kowalczyk III b
Magdalena Rybaczek IV b
Agata Oskroba IV b
Paweł Ostrysz IV b
Katarzyna Rogowska IV b
Aleksandra Luterek IV d
Mateusz Romanek V d
Wojciech Chanaj V d
Aleksandra Toporowska V d
Julia Cajzer VI c

Wyróżnienia w kat. pisanek:
Kinga Zarosińska I b
Norbert Frant I b
Łukasz Woźniak I b
Marcel Torba II a
Julia Golisz II b
Kaja Szewczyk II b
Kamila Tylec II b
Stanisław Zdybel II b
Jagoda Lech II c
Tomasz Stadnicki III a
Izabella Sulowska III a
Antonina Mączka III b
Anna Krzysztoń III b
Julia Walczak IV a
Magdalena Rybaczek IV b
Katarzyna Kostrzewa IV b
Gabriela Siek IV b
Jagoda Kamińska IV b
Natalia Kuśmierz IV c
Wiktoria Mazurek IV d
Filip Dudek V b
Damian Lech V c
Katarzyna Mendykowska V b
Bartłomiej Bielecki V c
Klaudia Dyjak V d

Organizatorzy: Lidia Sosnówka, Monika Ziętek i Grażyna Ozimek

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa
- WIELKANOC 2012
Wyróżnienia otrzymali uczniowie:
Kamila Ziętek /I a/, Kacper Tylus /I a/, Natalia Przybylska /I a/, Karina Kowalczyk /I a/, Alicja Piórkowska kl. /I c/, Jakub Jarzyna /II b/, Natalia Kuśmierz /IV c/ i Magdalena Rybaczek /IV b/

Opiekunki: D. Drążek, Sł. Wrzesińska, M. Rapa, G. Ozimek

S
zkolny konkurs ortograficzny klas IV-VI
Klasy czwarte
I miejsce – Bartosz Kusy /IV b/, Oskar Mituła /IV b/
II miejsce - Ewelina Sądej /IV c/, Aleksandra Luterek /IV d/, Julia Rodak /IV b/
III miejsce – Julia Walczak /IV a/
Klasy piąte
I miejsce – Filip Dudek /V b/
II miejsce – Patrycja Piędzia /V a/
III miejsce – Michał Piwnicki /V a/
Klasy szóste
I miejsce – Natalia Pijas /VI a/
II miejsce – Julita Kusy /VI d/
III miejsce – Barbara Lech VI b/,Aneta Głaz VI b/

Organizator: Joanna Wójtowicz
Opiekunki: T. Tracz, E. Pietrzak

Konkursy przedmiotowe organizowane przez KO w Lublinie
Etap wojewódzki konkursu historycznego
Aneta Głaz
/VI b/- laureatka
Udział w etapie okręgowym: konkurs historyczny: Barbara Lech /VI b/

Opiekunka: Ewa Kaźmierak

Szkolny konkurs wiedzy pod hasłem
„Maria Skłodowska-Curie – życie i osiągnięcia naukowe”

I  m  - Michał Ignatowski /VI b/
II m  - Magdalena Niedźwiedź /VI c/
III m - Julita Kusy /VI d/
IV m - Mateusz Gajur /VI c/

Szkolny Mistrz Literowania
konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas czwartych
I miejsce
Julia Mączka /IV a/, Oskar Mituła /IV b/, Julia Niedźwiadek /IV d/, Julia Sądej /IV a/,
Diana Stacharska /IV a/
II miejsce
Agata Oskroba /IV b/
III miejsce
Weronika Golik /IV d/, Aleksandra Luterek /IV d/ i Julia Walczak /IV a/

Organizatorzy: Justyna Pawlik, Dorota Piskorska

XX Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki
,,Moje Boże Narodzenie”
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
II miejsce w kategorii poezji - Patrycja Piędzia /V a/
Opiekunka: Lidia Sosnówka

Szkolny konkurs Szopka bożonarodzeniowa” dla uczniów klas III
Wyróżnieni:
Klaudia Dulniak /III a/, Karolina Frączek /III a/, Aleksandra Kośka /III a/, Kacper Leszczyński
 /III a/, Izabella Sulowska /III a/, Szymon Szmit /III a/, Jakub Kowalczyk /III b/, Anna Krzysztoń /III b/, Karolina Marzec /III b/, Antonina Mączka /III b/ i Bożena Spust /III b/

Organizator Monika Ziętek

Międzyszkolny Konkurs „Bombka Bożonarodzeniowa” 
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Lublinie
I miejsce w kategorii klas IV-VI -
Katarzyna Rogowska /IV b/

XV Jesienny Konkurs Recytatorski
„Życie ukryte w słowach... pamiętniki, dzienniki, listy, wspomnienia”
Laureat etapu wojewódzkiego - Oskar Mituła /IV b/
Opiekunka: Teresa Tracz

Konkurs plastyczny na projekt świątecznej kartki pocztowej
Gminy Bychawa
- Boże Narodzenie 2011
Wyróżniono prace:
Kingi Kot /I d/, Weroniki  Janik / I d/, Kingi Goduli / I d/, Weroniki Rozwód /II b/, Julii Golisz /II b/, Kamili Tylec /II b/, Jagody Korby /II c/

Opiekunki: Elżbieta Małecka. Małgorzata Rapa i Małgorzata Gąbka

Szkolny konkurs papieski
Największą liczbę punktów zdobyli następujący uczniowie:
Aneta Głaz, Zuzanna Kowalczuk, Marcin Wolski, Barbara Lech, Magdalena Niedźwiedź, Kamil Surdyga, Julia Michalewska, Krzysztof Traczewski, Aleksandra Rudzińska, Dorota Wolska, Wiktoria Kryska

Uczniowie, których prace zostały wyróżnione w konkursie plastycznym

Aleksandra Jędrej /I a/
Gabriela Dziurda /I b/
Patrycja Szacoń /I c/
Eliza Kusy /I c/
Bartłomiej Chemperek /I c/
Nadia Niedźwiadek /I d/
Natalia Wolska /II a/
Jakub Jarzyna /II b/
Agnieszka Wójcik /II c/
Aleksandra Kośka /III a/
Karolina Frączek /III a/
Antonika Mączka /III b/
Jakub Kowalczyk /III b/
Marcel Haratym /III b/
Bożena Spust /III b/

Organizator: Monika Ziętek

Szkolny konkurs ,,Różaniec z darów natury”
Wyróżnieni uczniowie:
Hubert Holweg /I a/
Natalia Przybylska /I a/
Maksymilian Łapiński /I b/
Kinga Zarosińska /I b/
Mateusz Wąsik /I b/
Natalia Czerwonka /I c/
Alicja Piórkowska /I c/
Weronika Janik /I d/
Jagoda Korba /II c/
Izabella Sulowska /III a/
Karolina Frączek /III a/
Karolina Regmunt /III a/
Anna Krzysztoń /III b/
Jakub Łupina /IV a/
Oskar Mituła /IV b/
Katarzyna Mendykowska /V b/
Klaudia Dyjak /V d/
Weronika Piętko /VI a/
Jakub Pruś /VI b/
Adrianna Ziętek /VI d/

Organizatorki: Lidia Sosnówka, Monika Ziętek


więcej...

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie