Uczniowie ze 100% frekwencją 

Rok szkolny 2016/2017

Klasa I a
Milena Robak

Klasa I c
Adrian Bogudziński

Klasa II a
Jadwiga Czajczyk, Oliwia Kmieć, Jakub Korba,

Klasa II c
Gabriela Rybaczek, Julia Sawicka

Klasa III a
Anna Boczek, Kornelia Kazubska, Patrycja Kondracka

Klasa III b
Radosław Bartnik, Karolina Frączek, Aleksandra Komorowska,
Ksawier Korba, Stefan Ziętek

Klasa III c
Mateusz Czerniak, Dawid Porębski,

Iga Rudzik – 100% frekwencja od 1 klasy!

Klasa III d
Kamila Krawczyk, Karolina Jężak

Klasa IV a
Mateusz Przybylski

Klasa IV b
Gabriela Hanaj, Maria Pruś

Klasa IV c
Wiktoria Wolska, Alicja Korba

Klasa V b
 Łukasz Rusinek

Klasa VI a
Gabriela Golik, Magda Moczybroda, Natalia Przybylska, Kamila Ziętek

Klasa VI b
Mateusz Wąsik

Klasa VI c
Alicja Kowalczyk, Alicja Piórkowska


Rok szkolny 2015/2016

średnia szkoły - 92,99%

Klasa I a
Maja Dziadosz

Klasa II a
Zuzanna Górska, Patrycja Kondracka

Klasa II b
 Aleksandra Komorowska, Michał Podgórniak

Klasa II c
Dawid Porebski, Iga Rudzik, Karol Ziętek

Klasa II d
Kamila Krawczyk, Klaudia Surdyga

Klasa III b
Kacper Daśko, Maciej Krawczyk,
Maria Pruś - 100% frekwencja przez trzy lata

Klasa III c
Dominika Kurkowicz

Klasa IV b

Łukasz Rusinek

Klasa V a
Kamila Ziętek

Klasa V b
Mateusz Wąsik

Klasa V c
Eliza Kusy

Klasa V d
Sandra Piskorek


Rok szkolny 2014/2015


Klasa I a
Anna Boczek, Michał Jarosiewicz, Kornelia Kazubska

Klasa I b
Aleksandra Komorowska

Klasa I c
Mateusz Czerniak, Piotr Rozwód, Iga Rudzik, Karol Ziętek

Klasa II b
Kacper Dasko, Oliwia Jabłońska, Maria Pruś

Klasa II c
Dominika Kurkowicz

Klasa III a
Radosław Murak, Natalia Polska

Klasa III b
Michał Podolski

Klasa IV a
Kamila Ziętek

Klasa IV b
Mateusz Wąsik

Klasa IV c
Bartłomiej Chemperek, Gabriela Dziurda

Klasa IV d
Kinga Godula

Klasa VI b
Anna Krzysztoń


Rok szkolny 2013/2014

Natalia Kuśmierz i Paweł Ostrysz - 100% przez sześć lat! 


Klasa I a
Agata Kowalczyk, Tomasz Krzysztoń, Paulina Sprawka,
Klasa I b
Oliwia Jabłońska, Maciej Krawczyk, Maria Pruś, Adrian Sękowski,
Wiktoria Stachyra, Dorota Sulowska
Klasa I c
 Maria Mituła, Franciszek Wach
Klasa II a
Wiktoria Drzewosz
Klasa II b
Weronika Winiarczyk
Klasa III a
Gabriela Golik, Kamil Mazurkiewicz, Kamila Ziętek
Klasa III b
Agnieszka Zdybel
Klasa III c
 Bartłomiej Chemperek, Alicja Kowalczyk
Klasa IV b
Jarosław Zawiślak
Klasa IV c
Patryk Kmieć, Jagoda Korba, Patrycja Lech, Filip Staszek, Oliwia Toruń
Klasa V a
Łukasz Kostrzewa, Izabela Sulowska
Klasa V b
Anna Krzysztoń, Rafał Sawerski
Klasa VI a
Julia Walczak
Klasa VI c
Natalia Kuśmierz, Paweł Ostrysz - 100% przez sześć lat!
Klasa VI d
Wiktoria Mazurek, Julia Niedźwiadek

 

 

Rok szkolny 2012/2013


Klasa I b
Weronika Winiarczyk
Klasa II a
Dominika Kowalska, Kamila Ziętek
Klasa II b
Mateusz Wąsik, Agnieszka Zdybel
Klasa III c

Filip Staszek, Oliwia Toruń
Klasa IV a
Patryk Kostrzewa
Klasa V c
Natalia Kuśmierz, Paweł Ostrysz
Klasa V d
 Wiktoria Mazurek, Julia Niedźwiadek, Kamil Surdyga
Klasa VI b
Ernest Multan
Klasa VI d
Przemysław Trumiński

Rok szkolny 2011/2012

Klasa I a
Hubert Cajzer, Magda Moczybroda
Klasa I b
Konrad Kłapeć
Klasa I c
Bartłomiej Chemperek, Alicja Kowalczyk, Alicja Piórkowska, Igor Szumiło
Klasa I d
Przemysław Malec, Nadia Niedźwiadek
Klasa II b
Wiktor Długoszek
Klasa II c
Oliwia Toruń, Jagoda Korba
Klasa III a
Patryk Kostrzewa, Aleksandra Kośka
Klasa III b
Anna Krzysztoń, Mateusz Malec
Klasa IV a
Julia Walczak
Klasa IV b
Jagoda Kamińska, Julia Rodak, Damian Woźniak, Oskar Mituła
Klasa IV c
Natalia Kuśmierz, Paweł Ostrysz, Ewelina Sądej
Klasa IV d
Weronika Golik, Martyna Lipska,
Wiktoria Mazurek, Julia Niedźwiadek, Anna Straszewska
Klasa V a
Julia Michalewska, Natalia Puchala,
Klasa V b
Ernest Multan
Klasa V c  
Gabriela Oleszko
Klasa V d
Patrycja Mazurkiewicz, Przemysław Trumiński
Klasa VI a
Monika Duda, Adrian Żak
Klasa VI b
Kamil Klimek, Barbara Lech
Klasa VI c
Mateusz Gajur
Klasa VI d
Przemysław Korba, Katarzyna Marzec

Rok szkolny 2010/2011

Klasa I a
Kamil Wilkołaski
Klasa III a
Diana Stacharska, Julia Walczak
Klasa III b
Jagoda Kamińska, Katarzyna Kostrzewa, Damian Woźniak
Klasa III c
Konrad Fila, Natalia Kuśmierz, Łukasz Madej, Paweł Ostrysz
Klasa III d
Weronika Golik, Wiktoria Mazurek
Klasa V a
Monika Duda, Adrian Żak
Klasa V b
Eryka Toruń
Klasa V c
Tomasz Madej
Klasa VI b
Damian Frant, Karolina Mucha

Rok szkolny 2009/2010

Klasa I b
Anna Krzysztoń, Michał Szulowski
Klasa II a
Julia Walczak
Klasa II b
Weronika Bielak, Agata Oskroba, Julia Rodak
Klasa II c
Natalia Kuśmierz, Paweł Ostrysz
Klasa II d
Paulina Kowalczyk, Anna Straszewska
Klasa III a
Michał Piwnicki
Klasa IV a
Monika Duda, Kinga Tylus
Klasa IV c
Aleksandra Kaproń
Klasa IV d
Julita Kusy, Weronika Zonik
Klasa V a
Magdalena Baran
Klasa V b
Damian Frant, Katarzyna Lech
Klasa V c
Przemysław Głąb
Klasa V d
Emil Pausz
Klasa VI a
Paulina Frant
Klasa VI b
Sylwia Baj, Patryk Piwnicki, Mateusz Zyszczak
Klasa VI d
Karolina Jezierska, Damian Szwałek

Rok szkolny 2008/09

Klasa I a 
Julia Sądej, Julia Walczak
Klasa I b 
Agnieszka Chudziak, Julia Rodak, Agata Sobaszek
Klasa I c 
 Alicja Krzyżak, Natalia Kuśmierz, Paweł Ostrysz
Klasa I d 
Martyna Lipka, Marek Martyna, Kamil Surdyga
Klasa II b
 Patryk Daśko, Karolina Kowalczyk, Kasia Mendykowska
Klasa II d 
 Marcelina Namięta, Mateusz Romanek
Klasa III a
 Monika Duda, Tomasz Pietrzak, Patrycja Sawicka, Jarosław Sobaszek, Adrian Żak
Klasa III b
 Kamil Klimek, Barbara Lech, Patrycja Korba
Klasa III c
 Daniel Kowalski, Tomasz Madej
Klasa IV a
 Kacper Mendykowski, Michał Grabczyński
Klasa IV b
 Katarzyna Lech, Karolina Mucha, Damian Frant
Klasa IV c
 Aleksandra Jurek
Klasa IV d
Kacper Bartoszek, Karolina Bukowska, Kamila Walewska
Klasa V a 
Paulina Frant, Kamil Kasprzak, Daniel Mazurek, Adrian Staszek, Michał Włodarczyk
Klasa V b 
 Paweł Duda
Klasa V c 
Maciej Rapa
Klasa V d 
 Adam Moczybroda, Damian Szwałek
Klasa VI a
 Karol Sprawka
Klasa VI b
Paulina Korba
Klasa VI c
Kamila Buczkowska, Paweł Gąsior, Marek Walczak, Magdalena Rzucidło

Rok szkolny 2007/08

Klasa I a  
Ernest Multan
Klasa II a 
Monika Duda, Karolina Łobodzińska,  Klaudia Stańko, Kinga Tylus
Klasa II b 
Kamil Klimek, Patrycja Korba
Klasa II c 
 Tomasz Madej
Klasa II d 
Katarzyna Marzec, Weronika Zonik
Klasa III a
Michał Dajos, Mikołaj Nawłatyna
Klasa III b
 Damian Frant, Katarzyna Lech, Aleksandra Nowak
Klasa III c
Mariusz Ostrysz,  Gabriel Pielacha
Klasa III d
Karolina Bukowska, Emil Pausz, Andżelika Sulowska
Klasa IV a
 Monika Adamowska, Paulina Frant, Adrian Staszek, Kornelia Sowiło, Michał Włodarczyk
Klasa IV d
 Adam Moczybroda
Klasa V a 
Kamil Niedźwiedź
Klasa V b 
Justyna Kostruba
Klasa IV d
Kacper Bartoszek, Karolina Bukowska, Kamila Walewska
Klasa V a  
Paulina Frant, Kamil Kasprzak, Daniel Mazurek, Adrian Staszek, Michał Włodarczyk
Klasa VI a 
 Edyta Sprawka
Klasa VI b 
 Andrzej Stachyra, Monika Jabłońska, Michał Krzysiak
Klasa VI c 
Patrycja Szwałek
Klasa VI d 
Kamil Batyra
 

Rok szkolny 2006/07

Klasa I a  
Monika Duda, Kinga Tylus
Klasa I b  
Michał Ignatowsk,i Barbara Lech
Klasa I c  
Tomasz Madej, Artur Przech
Klasa II d 
Katarzyna Marzec, Weronika Zonik
Klasa II c 
Mariusz Ostrysz, Elżbieta Przech, Jarosław Rzucidło, Łukasz Wolski
Klasa III a
Paulina Frant, Adrian Staszek, Michał Włodarczyk,Joanna Cajzer,
Katarzyna Holweg, Kamil Kasprzak
Klasa III b
Paweł Duda, Agnieszka Grabowska, Anna Holweg, Kamil Małecki, Anna Rogowska
Klasa III d
Adam Moczybroda, Klaudia Stec, Błażej Skoczylas, Adrian Różycki,
Weronika Kryska, Wojciech Flis

Klasa IV a 
Samanta Bartyska, Paweł Cajzer, Izabela Dziadosz, Dominik Łoś, Kamil Niedźwiedź,
Patrycja Piechota, Izabela Słowikowska

Klasa IV b 
Sylwia Żak
Klasa IV c 
 Dawid Syroka

Klasa IV d 
 Krzysztof Moczybroda 

Klasa V a  
Aleksandra Milanowska, Maciej Pałubski
Klasa V b  
Paulina Białkowska, Monika Jabłońska, Michał Krzysiak, Patrycja Sobiegraj
Klasa V c  
 Mateusz Włodarczyk 
Klasa V d  
Mateusz Ciupak, Paulina Witek
Klasa VI d 
 
Marcin Moczybroda

Copyright © by Szkoła Podstawowa w Bychawie